Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

4 godziny temu, wiolhelm170 napisał:

Misio dalej w kołnierzu? 

W kołnierzu będzie musiał być aż mu się całkiem wygoi skóra. Miał już prawie wygojone to sobie nadlizał łobuz:(

Tyle dobrego, że on się specjalnie kołnierzem nie przejmuje. Poza tym bardzo lubi być w domu. Na ogrodzie zrobi co trzeba i obiera kierunek "drzwi wejściowe". Jest bezkonfliktowy jeśli chodzi o inne psiaki. Jego ulubione miejsce spania to oczywiście kanapa:) Kołnierz wcale mu nie przeszkadza, żeby wskoczyć na swoje ulubione miejsce:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia Saturday, October 28, 2017 o 23:48, Murka napisał:

Poza tym bardzo lubi być w domu. Na ogrodzie zrobi co trzeba i obiera kierunek "drzwi wejściowe". Jest bezkonfliktowy jeśli chodzi o inne psiaki. Jego ulubione miejsce spania to oczywiście kanapa:)

Z Misia się kanapowiec pomału robi:) 

Link to comment
Share on other sites

Misio ma domek:) 

I to naprawdę domek przez wielkie D:) Za domek ręczę wszystkimi ręcami:)

Jest to rodzina, która przez parę lat wyciągała psiaki ze schroniska w Mielcu i lokowała u nas. Sami też mieli i mają psiaki z odzysku. Może jeszcze są wątki psiaków, którym pomagali lub adoptowali. Ich nick to Filipki. Mają słabość to małych kudłaczy:)

Misio zamieszka u syna, który już się wyprowadził od rodziców i mieszka we Wrocławiu (brakuje mu tam psiego towarzystwa:)).

Oczywiście p.Filip zaprasza na wizytę (napisałam już w tej sprawie do Poker).

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Poker napisał:

Na kiedy jest potrzebna wizyta?

Moja córka jest w szpitalu i zaczyna rodzić ,ale kiedy urodzi, nie wiadomo. Może dziś, może jutro.

Na szczęście ulica , na której mieszka chętny jest dość blisko mnie.

Napisałam Ci na PW:) 

Kciuki za córkę i za wnuczka!

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wooow, to trzymamy kciuki za wizytę ;)
U mnie Bąbelek/Misio miał (i ma) ciągle odnawiane ogłoszenia.

Murko, czy domek odezwał się do Ciebie w sprawie psiaka czy może wypatrzył gdzieś ogłoszenie?

Na psiaka trafili badając jakie psiaki mamy pod opieką obecnie:)

O Bąbelka miałam telefon w niedzielę (nie wiedziałam na początku o jakiego psiaka, dopiero po opisie doszliśmy, że to Misio), powiedziałam, że Misio prawdopodobnie pojedzie do domu i gdyby się coś zmieniło to dam im znać.

Link to comment
Share on other sites

Ja póki co robię rozliczenie Misia:

-300 zł hotelowanie 06.10-04.11

-10 zł odbiór z lecznicy

-48 zł szczepienia (wścieklizna + wirusy)

-62 zł Vectra 3D + odrobaczenie

-25 zł badanie

-2 zł książeczka

-20 zł przejazdy do lecznicy na kastrację (zawiezienie i odbiór)

-100 zł kastracja

-5 zł II odrobaczenie

+137 zł elficzkowa

Razem stan konta na 4 listopad wynosi -425 zł.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Poker, dzwonilas może żeby umówić się na wizytę? 

Też się chciałam zapytać, bo domek dzwonił dziś do mnie po południu i się trochę denerwują. Chcieliby móc przygotowywać się już do organizacji transportu Misia (przyszłe dwa tygodnie to idealny czas na aklimatyzację pieseła).

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

Poker, dzwonilas może żeby umówić się na wizytę? 

 

11 godzin temu, Murka napisał:

Też się chciałam zapytać, bo domek dzwonił dziś do mnie po południu i się trochę denerwują. Chcieliby móc przygotowywać się już do organizacji transportu Misia (przyszłe dwa tygodnie to idealny czas na aklimatyzację pieseła).

Już trochę ochłonęłam po przeżyciach z ostatniego tygodnia. Właśnie dzwoniłam do p.Filipa i jesteśmy umówieni na jutro ok. g. 12. Mam nadzieję ,że to tylko formalność ,ale czujność zachowam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...