Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

A ja miałam dziś kolejny tel. w sprawie Misia: mieszkanie w Lublinie, pan szuka towarzystwa dla dzieci. Pan wystraszył się chyba wizyty, bo miał mi podesłać adres SMSem i się nie odezwał. Ale to raczej nic straconego, bo przez tel. tak sobie to brzmiało.

Misio chyba u nas nie zagrzeje miejsca:)

Link to comment
Share on other sites

Misio do dzieci jest idealny. Zresztą do dorosłych tez. To taki pies maskotka, moim zdaniem. Murka się dokładnie nie dopytywala, ale w tle słyszała małe dzieci. Jak jeszcze misio był na ulicy bawiły się z nim wszystkie dzieci idące do szkoły, to one go z początku dokarmialy. On nie ma w sobie w ogóle agresji do ludzi. 

Link to comment
Share on other sites

Pani z Austrii nie zadzwoniła ale dzwoniła pani z Dąbrowy górniczej. Szuka pieska dla mamy emerytki, której zmarł 11 letni piesek. Mama często jest też u niej, gdzie mieszkają dwie suczki, wiec misio miałby się z kim bawić czasem. A pani emerytka ma taki plus, że jest w domu a misio bardzo chce żyć z ludźmi. Czy ktoś mógłby zrobić wizytę w Dąbrowie Górniczej? 

Link to comment
Share on other sites

Ta pani z Dąbrowy Górniczej brzmi bardzo sensownie. Ona często jest u córki, która ma dom z ogrodem i dwie suczki, także Misio będzie miał się gdzie wyszaleć. Ta pani zadzwoniła z ogłoszenia Liki, powiedziałam, że to już nieaktualne, ale mamy podobnego pieska, podałam link do strony i pani się bardzo Misio spodobał:) Dwa tygodnie temu pani straciła suczkę (komplikacje pooperacyjne).

Pani podała mi już wszystkie dane, tylko potrzebna osoba do wizyty. 

Jutro Misio ma umówioną kastrację, więc za parę dni może jechać gdyby wizyta wypadła ok.

Mamy suczkę do zawiezienia do Gliwic, więc z transportem nie byłoby problemu.

 

Tutaj ten zaległy filmik, byłam pewna, że go wrzuciłam, ale robiłam parę rzeczy na raz i tego nie zrobiłam...

 

 

Wczoraj zrobiłam trochę fotek Misiowi, postaram się dziś wrzucić.

Tak jak pisała Wiolhelm pozwoliłam Misiowi trochę pobiegać swobodnie po ogrodzie, ale zostawić go samego trochę strach, bo to kombinatorek:) Chwila nieuwagi i już pobiegł sprawdzać czy się przypadkiem pod bramą nie da przecisnąć;) Ale grzeczny jest i posłyszny - jak go zawołałam od razu zareagował. Bardzo ładnie aportuje.

Link to comment
Share on other sites

Ale z Miśka fajny chłopak.

Mam tylko obawy czy Misio nie nawieje jak Lika. Tyle ,że on nie jest dziki i może nie chowałby się jak Lika tylko garnął do ludzi.

Na Śląsku jest dużo dogomanek. Trzeba spytać Gabi 79 albo Mysza2, to kogoś polecą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...