Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

2 minuty temu, wiolhelm170 napisał:

Tak piszę zdawkowo ,taki już mam styl :-) nikt nie jest tępy.Misio został weta Murki. Został odpchlony i odrobaczony a jutro odbierze go Murka. Zadzwonię po południu, to się czegoś więcej dowiem. 

Aaaa dobrze, że to tylko odpchlenie i odrobaczenie. Przestraszyłam się, że może coś się malcowi przydarzyło i potrzebna była interwencja weta.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.10.2017 o 21:51, wiolhelm170 napisał:

Elik no został u Murki, bo zwolnilo się miejsce w hoteliku. 

Miało być- u weta Murki :)

Bardzo się cieszę, że chłopaczek już zabezpieczony przed chłodem i głodem. No i że już nie będzie zagrożenia ze strony samochodów :)  Super :) Dzięki wiolohelm. Uratowałaś dwa psiaki :)

Teraz pomyśl o swoim zdrowiu :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, wiolhelm170 napisał:

Już się nie mogę doczekać aż będzie u Murki. Boje się ze mu smutno samemu u weta, w obcym miejscu. Mam nadzieję, że się odnajdzie u Murki wśród innych psiaków. 

 

Na pewno tak będzie, bo to towarzyski psiak :) Tą jednąnoc przeboleje. I tak będzie mu lepiej niż gdzieś pod krzaczkiem narażony na deszcz i zimno.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, wiolhelm170 napisał:

Tak pogoda dzisiaj fatalna. Deszcz i wiatr. Teraz ma ciepło i sucho. Żeby tylko polubił się z innymi psami. 

Nie martw się o niego :) On szybko przyzwyczai się do nowych warunków, a te z pewnością będą lepsze niż dotychczasowe. Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Właśnie rozmawiałam z Murka. Misio juz u niej!  Ale się cieszę :-) Murka mówiła, że był na spacerze i ładnie załatwil swoje potrzeby. Narazie odpoczywa, jutro znowu zadzwonię po newsy :-) ciekawe czy będzie miał swojego ulubionego kolegę lub koleżankę? 

W dniu dzisiejszym najlepsza wiadomość  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Misio na razie trochę speszony, cichutki i grzeczny. Na spacery wychodzi chętnie, w domu czuje się bardzo dobrze:) 

Wet ocenił go na ok. 3 lata, waży 9,50 kg. Jakież było moje zdziwienie gdy (dopiero w domu) zauważyłam, że Misio jest krótkoogonkowy:) 

Koszty wet: 48 zł szczepienia (wirusówki + wścieklizna), 62 zł Vectra3D (na pchły i kleszcze) i odrobaczenie, 27 zł badanie i książeczka:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/64f4248f3dcffa88

 

Parę fotek z pierwszego spaceru (na smyczy chodzi całkiem ładnie). Misio ze względu na tendencje do włóczęgi na razie będzie na smyczy wychodził.

95aa6acec6f41e1fgen.jpg

980aa0c5c930062bgen.jpg

36c61ab62b7885e9gen.jpg

0774a1a4e93614b6gen.jpg

a8de68b58e53f426gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...