Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

10 minut temu, elficzkowa napisał:

Masz rację, kciuki obowiązkowe. Później naniosę wpłaty dla Misia, które wpłynęły na konto.

Ja na pewno dostałam nr konta, ale w takiej ilości PW, jakie dostaje i odpowiedzi wysyłam, nie znajdę na pewno :(

Bardzo proszę o ponowne podesłanie  :)

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, elik napisał:

Ja na pewno dostałam nr konta, ale w takiej ilości PW, jakie dostaje i odpowiedzi wysyłam, nie znajdę na pewno :(

Bardzo proszę o ponowne podesłanie  :)

elik -  kochana, Ty już wpłaciłaś za IX i X , właśnie wpisałam do rozliczeń.

Nie wiem jak poprowadzić te rozliczenia, chodzi o sam zapis. Zerknijcie na pierwszą stronę. Sugestie ulepszające mile widziane. Do końca miesiąca jeszcze mam trochę roboty przy dokumentach w pracy ale później już będę częściej zaglądała do Misia. Mam nadzieję, że niedługo i do Misia los się uśmiechnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.09.2017 o 19:47, elficzkowa napisał:

elik -  kochana, Ty już wpłaciłaś za IX i X , właśnie wpisałam do rozliczeń.

Nie wiem jak poprowadzić te rozliczenia, chodzi o sam zapis. Zerknijcie na pierwszą stronę. Sugestie ulepszające mile widziane. Do końca miesiąca jeszcze mam trochę roboty przy dokumentach w pracy ale później już będę częściej zaglądała do Misia. Mam nadzieję, że niedługo i do Misia los się uśmiechnie.

Jeśli zechcesz, to popatrz jak prowadzę rozliczenia psiaków dla których jestem skarbnikiem.

Link do jednego z rozliczeń:

Nie twierdzę, że tak jest najlepiej, ale tak może być prowadzone rozliczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Tu brakuje odpowiedzialnej osoby za Misia.Nie wiadomo kto nią jest.Niech jedna osoba weźmie w swoje ręce odpowiedzialność.Musi być w kontakcie z Murką,trzeba załatwić transport do Murki jeżeli tam ma jechać Misio.

Też podałam Tysi wszystkie dane Pani z Wrocławia,która szukała dla siebie pieska(nie wiem czy jeszcze szuka) ale to trzeba było wykonać jeden telefon.Być może Misio by miał już dom.Moja propozycja pozostała bez echa.

A teraz się pisze,że Misio moknie.Oczywiście,że moknie jeżeli w tym kierunku się nic nie robi tylko czeka nie wiadomo na co.

Też dziwne,że po ogłoszeniach nie ma odzewu.Zdjęcia są fantastyczne.Nie wiem tylko jak wygląda tekst bo może odstraszać ludzi jeżeli jest w nim ujęte,że Misio jest na ulicy czy coś w tym stylu bo to jest bzdurą,ma właściciela a więc nie jest bezdomnym psem z ulicy.

Czy OLX jest opłacone,wyróżnione? 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma właściciela, jakby miał to by nie był na ulicy, to po pierwsze. Wiesz on się włoczy za takim pijaczkiem ale jak się budzimy o 5 rano on jest na ulicy,  o 24 jest. Juz dawno go z nim nie widziałam. Po drugie jestem w kontakcie z Murka i zawieziemy go my. Chciałam od początku października. Niepotrzebnie napisałam, że moknie. Po prostu tu jest deszcz. Ale on zna okolice, zawsze się gdzieś schowa. Skasuje to, że moknie. Odpowiedzialna jestem trochę ja ale szukałam jeszcze innych osób bo mam wizję szpitala. Nie chce się tu rozpisywać o osobistych problemach. Anula myślałam że Tyska ci odpowiedziała na pw. Sama byłam ciekawa co z tym Wrocławiem. Napisze do Tyski.

Link to comment
Share on other sites

A dlatego od października, że czekamy z Murka kilka dni aż Korniczek się zaklimatyzuje w nowym domu.no i to wyjdzie październik.  ciesze się, że trafi do murki, bo będzie wykastrowany i zaszczepiony. Murka weźmie go na początek do domu i zobaczymy jak naprawdę zachowuje się w domu. Wtedy będzie wiadomo dokładnie, co ludziom o nim mówić. 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę...

Niestety, żaden domek nie wypalił. Do mnie parę dni temu ktoś pisał w sprawie Misia, zapytał czy aktualne. Poprosiłam o kontakt telefoniczny i cisza w eterze. Były też jakieś zapytania, ale strasznie głupie.... albo dzieci żartowały... albo totalna patologia.... podsyłałam nieraz Misia i kilka osób myślało o nim, ale jakoś każdy zdecydował się na innego psa... :(

Ogłoszenia są przecież - żeby linków nie szukać po postach, to wstawiłam na pierwszą stronę spis ogłoszeń. Żaden z tekstów nie wydaje mi się być odstraszający

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2017 o 08:42, elik napisał:

A ja pozdrawiam Misia :)

Kiedy przeprowadzka ?

 

Dnia 24.09.2017 o 09:37, wiolhelm170 napisał:

Początek października, bo czekamy czy korniczek się będzie dobrze zachowywał w domu. 

I co ? Jest już ustalony termin przeprowadzki do Murki ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...