Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

Dnia 4.11.2017 o 10:41, Monika z Katowic napisał:

Dzięki dobremu Losowi malutka Bubunia w samą porę otrzymała pomoc od Was - dogomaniackich dobroczyńców.

Pomoc ta okazała się bezcenna - na wagę Jej życia. Dziękuję Wam najpiękniej!

. . .

Największym dobroczyńcą dla sunieczki jesteś Ty Moniko   59ff1fd15a674_serce8.gif.22b62c9640820a09f62ca9d989ea3e81.gif  Oddałaś jej swoje serce i zaprosiłaś do domu, co wkrótce nastąpi, a że nastąpi w to nie wątpię :) Wizyta PA będzie tylko formalnością :)

 

Cytat

Kochana Bubusia dziś w nocy ładnie spała, ale na razie - słabiutka.

Teraz jest na kontroli u weterynarza. Dostanie też kroplówkę z antybiotykiem.

Moniczko, bardzo dziękuję za podzielenie się wiadomościami z hoteliku. Ja wczoraj cały dzień i dzisiaj do południa byłam zajęta w 200 procentach. Wczoraj przyjechałam do domu po godz. 20-tej i po spacerze z psiakami padłam jak beton do łóżka. Dzisiejsze przedpołudnie także poza domem i dopiero teraz mogłam usiąść do kompa, choć jestem wykończona.

Maleńka wczoraj o godz. 14-tej wróciła do domu po wizycie u weta. Ze względu na wątrobę dostała jeszcze kroplówkę. Do domu antybiotyk na 3 dni i przez 3 tygodnie ma jeszcze zażywać lek na wątrobę.

Dzisiaj już wraca do normy. Ładnie zjadła posiłek.

Buba1.thumb.png.f7456b40557302b1e0ac076c56a1be6c.png

59ff2929c35b5_Buba4.png.e5b5be44956c76408fd5724ea0b25fb5.png

Umawiałam sięz P. Ewą, że wet wystawi f-rę za sterylizację na 200,00 zł na schron, a na mnie resztę za sterylkę - 80,00 zł + za porządki w gębuli.

Dostałam e-mailem f-rę na 302,00 zł przy czym nie ma zapisu o czyszczeniu pysia. A może to za samą sterylizację, a tak dużo, bo było ropomacicze ?

SMS-em Pani Ewa napisała, że za wczorajszą wizytę zapłaciła 62,00 zł i też nie wiem czy to już jest uwzględnione w tej fakturze na 302,00 zł.

Zadzwonię jutro do P. Ewy i dopytam.

 

59ff2972443ce_Bubaf-ra.thumb.png.2d8a42b131c684d5379c838aba649fa6.png

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2017 o 11:41, Poker napisał:

Mała szczęściara ,a właściwie duża , z Bubki.  Zdrowiej maleńka.

Mała Buba miała duże szczęście   59ff2cc3f23df_kciukiok8.jpg.33177f0e6d8aebf6dbcef9e77687fe50.jpg

23 godziny temu, ewu napisał:

Zdrowiej okruszku cudny.

Tak być musi :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ewu napisał:

Byłam dzisiaj u przyszłej Mamy Moniki i Jej Męża.

Ależ ta nasza Bubulinka ma szczęście. Takie domki są na wagę złota:)

Moniko dziękuję za przemiłe przyjęcie :)

Basiu bardzo dziękuję za wizytę  buziak.gif.d6984816799235eecb40ebc6712f4f4d.gif  Twoje słowa tylko potwierdziły moje przeczucia co do wyboru domu dla Bubulinki :)

 

Moniczko, przyślę Ci  umowę adopcyjną z  prośbą  o uzupełnienie Twoich danych i odesłanie. W dniu adopcji spotkamy się w hoteliku i podpiszemy umowę. Bardzo się cieszę, że poznamy się osobiście   5a000f2bb3b33_ksiukiok4.gif.25d32d336a9eb0f1ae37e7ec1be17e1d.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, elik napisał:

Basiu bardzo dziękuję za wizytę  buziak.gif.d6984816799235eecb40ebc6712f4f4d.gif  Twoje słowa tylko potwierdziły moje przeczucia co do wyboru domu dla Bubulinki :)

 

Moniczko, przyślę Ci  umowę adopcyjną z  prośbą  o uzupełnienie Twoich danych i odesłanie. W dniu adopcji spotkamy się w hoteliku i podpiszemy umowę. Bardzo się cieszę, że poznamy się osobiście   5a000f2bb3b33_ksiukiok4.gif.25d32d336a9eb0f1ae37e7ec1be17e1d.gif

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce nasza kruszynka zmieni adres !

Link to comment
Share on other sites

Już wiem, co mieści się w kwocie 302,00 zł na fakturze po zabiegu sterylizacji.

5a00167d34ff4_Bubaf-ra2.png.0ae773d6701f2c155962ba820f24df79.png

   30,00 zł  -  badanie krwi przed zabiegiem

   80,00 zł   -  zabieg sterylizacji - faktura na 200,00 zł przesłana do schroniska

 130,00 zł   -  sanacja jamy ustnej (usunięcie 3 zębów)

   62,00 zł  -  wizyta kontrolna + leki - antybiotyk na 3 dni i leki na wątrobę na 3 tygodnie

= = = = = = =

302,00 zł

Przelew

5a0019e406c48_Bubaprzel.png.486ac77772e5f5797ce6e8104e346c5b.png

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Havanka napisał:

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce nasza kruszynka zmieni adres !

Tak Elu :) Prawdopodobnie nastąpi to w pierwszej dekadzie grudnia. Przyczyna - remont już wcześniej zaplanowany i termin zaklepany.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Bubcia będzie miała fantastyczną siostrzyczkę baaaardzo w "typie urody".

Miłości i rozpieszczania będą miały w nadmiarze:)

Cieszę się ,że na sza krupcia zamieszka w takim wspaniałym domku:)

Monika opowiadała o swoich psich przyjaciołach i bardzo się cieszę, że sunia będzie miała towarzystwo podczas nieobecności w domu Moniki i Jej Męża.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, ewu napisał:

Byłam dzisiaj u przyszłej Mamy Moniki i Jej Męża.

Ależ ta nasza Bubulinka ma szczęście. Takie domki są na wagę złota:)

Moniko dziękuję za przemiłe przyjęcie :)

Dziękujemy pięknie za wczorajszą wizytę.

Miło było nam poznać tak ciepłą, wesołą i serdeczną osobę jak Ty, Basiu.

Oczywiście w przyszłości zapraszamy na spotkanie poadopcyjne.

Ufamy, że wtedy nasze obie, urodziwe "psie dziewczynki" - Kropeczka i Bubcia - będą już "dogadane" i zaprezentują się w pełnej krasie...

 

9 godzin temu, elik napisał:

Basiu bardzo dziękuję za wizytę  buziak.gif.d6984816799235eecb40ebc6712f4f4d.gif  Twoje słowa tylko potwierdziły moje przeczucia co do wyboru domu dla Bubulinki :)

 

Moniczko, przyślę Ci  umowę adopcyjną z  prośbą  o uzupełnienie Twoich danych i odesłanie. W dniu adopcji spotkamy się w hoteliku i podpiszemy umowę. Bardzo się cieszę, że poznamy się osobiście   5a000f2bb3b33_ksiukiok4.gif.25d32d336a9eb0f1ae37e7ec1be17e1d.gif

Droga Elik! Miło będzie nam poznać Cię osobiście.

Termin, jak już wcześniej pisałam, to 2 grudnia (sobota), między 11.00 a 11.30. 

Nieustannie "dusimy emocjonalnie" panów fachowców, żeby nasz remont szedł zgodnie z planem.

Oczywiście - wszystko, co potrzebne do adopcji Bubci, będzie podpisane i odesłane.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Dziękujemy pięknie za wczorajszą wizytę.

Miło było nam poznać tak ciepłą, wesołą i serdeczną osobę jak Ty, Basiu.

Oczywiście w przyszłości zapraszamy na spotkanie poadopcyjne.

Ufamy, że wtedy nasze obie, urodziwe "psie dziewczynki" - Kropeczka i Bubcia - będą już "dogadane" i zaprezentują się w pełnej krasie...

 

Droga Elik! Miło będzie nam poznać Cię osobiście.

Termin, jak już wcześniej pisałam, to 2 grudnia (sobota), między 11.00 a 11.30. 

Nieustannie "dusimy emocjonalnie" panów fachowców, żeby nasz remont szedł zgodnie z planem.

Oczywiście - wszystko, co potrzebne do adopcji Bubci, będzie podpisane i odesłane.

Ogromnie się cieszę, że spotkanie przebiegało tak, jak się spodziewałam :)

Także będzie mi miło poznać Ciebie Moniko i Męża :) Nie trzeba będzie niczego przesyłać, bo umowę przywiozę na spotkanie :)

Życzę, aby remont przebiegał sprawnie i zgodnie z planem :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2017 o 22:50, elik napisał:

Ogromnie się cieszę, że spotkanie przebiegało tak, jak się spodziewałam :)

Także będzie mi miło poznać Ciebie Moniko i Męża :) Nie trzeba będzie niczego przesyłać, bo umowę przywiozę na spotkanie :)

Życzę, aby remont przebiegał sprawnie i zgodnie z planem :)

Było bardzo miło i smacznie:):):)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2017 o 16:53, Monika z Katowic napisał:

Dziękujemy pięknie za wczorajszą wizytę.

Miło było nam poznać tak ciepłą, wesołą i serdeczną osobę jak Ty, Basiu.

Oczywiście w przyszłości zapraszamy na spotkanie poadopcyjne.

Ufamy, że wtedy nasze obie, urodziwe "psie dziewczynki" - Kropeczka i Bubcia - będą już "dogadane" i zaprezentują się w pełnej krasie...

 

 

Moniko mi również było bardzo miło i z ogromną przyjemnością umówię się z Wami na spotkanie:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2017 o 21:02, ewu napisał:

Oj trzymam kciuki z nadzieją ,że uda się wtedy pomóc innej maliźnie, jak się Ewcia z dt zgodzi.

No i Ewcia z DT się zgodziła i kolejna sunia z Miedar zamieni beton na miękkie łóżeczko :) :)

 

13 listopada na konto Buby wpłynęła kwota 30,00 zł od hell

Bardzo serdecznie dziękuję

5a1716ecc9214_kwiatki6.gif.1e6c3b22615f0a819ff6a9cb9fa77ea9.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...