Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, helli napisał:

Bezpieczna, ale goła,

To dam na jej nowy początek 30 stałej

Witaj helli   :)  Serdecznie dziękuję za przybycie i deklarację   59b99db9c45b6_kwiatki6.gif.f3aa2b4c503353c3d3c44194a1ea0f43.gif   To wielka pomoc dla sunieczki :)  Zapraszam do częstych odwiedzin suni na jej wątku :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Poker napisał:

jednorazowo 20 zł na karmę lub weta.

Witaj Poker  :)  Bardzo dziękuję za wsparcie suni   59b99db9c45b6_kwiatki6.gif.f3aa2b4c503353c3d3c44194a1ea0f43.gif  W cenę PDT wliczona jest karma, ale na weta bardzo się przyda wsparcie :) Przed sterylizacją czeka ją komplet badań.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.09.2017 o 12:25, Ewa Marta napisał:

. . .

. . . wspólnymi silami damy radę.  Jaki jest koszt miesięczny utrzymania suni u Pani Ewy?

 

Też tak myślę :)  Jak nie my, to kto ???

Już wiem :) Taki sam, jak Majeczki - 250,00 zł / m-c.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Prosto z łóżka przybiegłam do "łaciatego" maleństwa. Dziś kruszynka obudzi się w nowym, przyjaznym miejscu. Ciekawa jestem, jak minęła jej ta pierwsza noc.

Już zaspakajam Twoją ciekawość Eluniu :)

SMS z hoteliku:

Sunia zjadła kolację, to jest mała kokietka. Jutro będę starała się pokazać ją wetowi. Wydaje mi się, że ciężko oddycha.

Muszę dopytać czym zasłużyła na miano kokietki :)

Zmartwiłam się tym ciężkim oddychaniem. Może to z powodu zimnych nocy maleństwo się przeziębiło, a może jakaś infekcja wirusowa. Poproszę Panią Ewe, żeby postarała się jednak na pewno dzisiaj pokazać ją wetowi.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Już zaspakajam Twoją ciekawość Eluniu :)

SMS z hoteliku:

Sunia zjadła kolację, to jest mała kokietka. Jutro będę starała się pokazać ją wetowi. Wydaje mi się, że ciężko oddycha.

Muszę dopytać czym zasłużyła na miano kokietki :)

Zmartwiłam się tym ciężkim oddychaniem. Może to z powodu zimnych nocy maleństwo się przeziębiło, a może jakaś infekcja wirusowa. Poproszę Panią Ewe, żeby postarała się jednak na pewno dzisiaj pokazać ją wetowi.

Ojej oby to nic poważnego. Misia też tak ciężko oddychała, to było chyba ze stresu ale trzeba sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Ewa Marta napisał:

Trzeba koniecznie sprawdzić to oddychanie. Jak dobrze, że maluszek juz bezpieczny:)

 

46 minut temu, ewu napisał:

Ojej oby to nic poważnego. Misia też tak ciężko oddychała, to było chyba ze stresu ale trzeba sprawdzić.

Po otrzymaniu tego SMS-a rozmawiałam z Panią Ewą i poprosiłam, żeby koniecznie dzisiaj zawiozła sunię do weta w celu dokładnego przebadania, osłuchania, ze zwróceniem szczególnym uwagi na sposób oddychania i ewentualnego obcięcia pazurków i oczyszczenia gruczołów kołoodbytowych. Taki kapitalny przegląd.

Pani Ewa zawiezie sunie do weta dzisiaj po południu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...