Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

3 godziny temu, agat21 napisał:

Dzięki za zaproszenie. Na razie się nie zadeklaruję finansowo, bo kiepsko u mnie trochę ostatnio, ale coś na bazarek się znajdzie na pewno. 

Dzięki za przybycie :)  Będzie bazarek dla suni, skorzystam z fantów na pewno,  dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Mogę dorzucić parę groszy ,ale tylko na karmę lub weta.

Witaj :) Dziękuję za przybycie :) Karma jest wliczona w cenę PDT, ale na weta z pewnością będą potrzebne finanse - szczepienia, zabezpieczenie przed pasożytami...  Bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

Dziękuję Elu za zaproszenie :) Na razie zapisuję sobie okruszka

Witaj :) Bardzo dziękuję za przyjęcie zaproszenia. Bardzo liczymy na pamięć, zaglądanie do suni i wsparcie finansowe.

Każda aktywność na wątku suni jest bardzo potrzebna mile widziana  :)

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jestem i ja u następczyni Majusi. Sunia jest mikroskopijna, więc coś czuję, że długo to ona nie zagrzeje miejsca u pani Ewy ;)

Witaj Tysiu, dziękuję za przybycie  :)   Też tak myślę, że szybko znajdziemy panience odpowiedni domek :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Dziękuję Elu za zaproszenie. Czekałam na link do wątku suni. Będę z Wami. Może sie na coś przydam, choć finansowo niestety kiepsko stoję.

Witaj Eluniu  59b7fb9396414_gifwielkiucisk.gif.890676c7e17797bd42acb47c83c3efeb.gif  Miło czytać, że czekałaś na link :) Z pewnością się przydasz, jak tylko sunia będzie się nadawała do ogłaszania jej :) A póki co, odwiedzaj nas jak najczęściej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Wspaniała kruszynka. Dziękuję za zaproszenie i zapisuję wątek. Na razie nadmiarów w kieszeni nie mam, więc nie dam rady z deklaracją. 

Witaj Radku :) Rzadko kto z nas ma nadmiar gotówki :) Zaglądaj, zaglądaj, rzeknij co nieco. . .  :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Elu jesteś nieoceniona.

Bardzo Ci dziękuję:)

Bez pomocy malizna nie dałaby sobie rady.

Witaj Basieńko :) Nie wiem jak to się stało, że wcześniej nie zauważyłam Twojego postu.

Zapraszam do częstego bywania na wątku, bo to przecież nasza wspólna sunia :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...