Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

4 godziny temu, Havanka napisał:

Psiaczki w pełnej komitywie ! Już niedługo nastąpią zmiany i zapewne miejsce Buby zajmie inna, psia bida...

Eluniu, już w tą sobotę przyjeżdża sunia więc do 2.12. będę miała u Pani Ewy dwie podopieczne :)

Tego jeszcze u mnie nie było 3 psiaki w hotelach i jedna tymczaska w domu   5a0e3698ae945_gifpomieszaomusie.gif.a07f0258c805797151a86bc44e4b856d.gif  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Eluniu, już w tą sobotę przyjeżdża sunia więc do 2.12. będę miała u Pani Ewy dwie podopieczne :)

Tego jeszcze u mnie nie było 3 psiaki w hotelach i jedna tymczaska w domu   5a0e3698ae945_gifpomieszaomusie.gif.a07f0258c805797151a86bc44e4b856d.gif  :)

Elu, wielki szacun, ale znając Ciebie, poradzisz sobie, choć łatwo nie będzie. Czekam na wątek suni-szczęściary !

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Elu, wielki szacun, ale znając Ciebie, poradzisz sobie, choć łatwo nie będzie. Czekam na wątek suni-szczęściary !

Eluniu, bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe :) Tak w ogóle, to opiekun psa jest tylko jego opiekunem. To wszyscy wspierający darczyńcy są prawdziwymi jego wybawicielami !

Dopiero teraz mam czas, żeby wejść na watek Bubuni. Kiedy założę tej nowej? Już powinnam. Może uda mi się zrobić to jeszcze dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Eluniu, bez Waszej pomocy nie będzie to możliwe :) Tak w ogóle, to opiekun psa jest tylko jego opiekunem. To wszyscy wspierający darczyńcy są prawdziwymi jego wybawicielami !

Dopiero teraz mam czas, żeby wejść na watek Bubuni. Kiedy założę tej nowej? Już powinnam. Może uda mi się zrobić to jeszcze dzisiaj.

Wiem, ale wszystko zaczyna się od opiekuna, którego pies dostaje. Oby życie napisało kolejne, szczęśliwe zakończenie dla nowej bidusi!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2017 o 02:09, elik napisał:

Eluniu, już w tą sobotę przyjeżdża sunia więc do 2.12. będę miała u Pani Ewy dwie podopieczne :)

Tego jeszcze u mnie nie było 3 psiaki w hotelach i jedna tymczaska w domu   5a0e3698ae945_gifpomieszaomusie.gif.a07f0258c805797151a86bc44e4b856d.gif  :)

Oj tam, oj tam - ta "zakładka" to tylko na dwa tygodnie, szybko zleci *) a psica zyskała nowe życie, do czego się przyczyniłaś, Elu  *) *) 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Usiata napisał:

Oj tam, oj tam - ta "zakładka" to tylko na dwa tygodnie, szybko zleci *) a psica zyskała nowe życie, do czego się przyczyniłaś, Elu  *) *) 

Też się tym pocieszam, że to nie potrwa długo i nie wpędzą mnie dziewczyny w długi  :)

Link to comment
Share on other sites

Benia nie ma ani grosza, a że już wygenerowała koszty finansowe - badanie krwi, obcinanie pazurków, czyszczenie gruczołów. Na pokrycie należności z tego tytułu pożyczyłam z majątku Buby 200,00zł. Koszt wizyty wyniósł co prawda tylko 105,00 zł, ale na wszelki wypadek pożyczyłam nieco więcej.

5a1717c7a6a56_Beniaf-ra.thumb.png.79377867963696b1d83d5726aa0d9bbd.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...