Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, elik napisał:

2-go Buba ma badania kontrolne. Jeśli wyniki  będą ok, to 3-go sterylizacja.

Kciuki na pokład prosimy, żeby wyniki i zabieg były ok !

Ma się rozumieć ! Kciuki obowiazkowo już zaciśnięte ! A pandorka Buba zdecydowanie do przytulania i miziania !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Radek napisał:

Kciuki zaciśnięte z całych sił. 

 

13 minut temu, Havanka napisał:

Ma się rozumieć ! Kciuki obowiazkowo już zaciśnięte ! A pandorka Buba zdecydowanie do przytulania i miziania !

Dzięki ogromne :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ewu napisał:

Jak tam nasza gwiazda?

Dopiero niedawno wróciłam z cmentarza, a w drodze na dostałam wiadomość od Pani Ewy, że wyniki prawie ok z wyjątkiem jeszcze nie do końca poprawnych prób wątrobowych. Jednak ogólnie stan jest zadawalający i wet podjął decyzje, że jutro wykona zabieg.  Rozpoczęcie planuje na godz. 13-tą, a odbiór suni około 19-tej.

Pani Ewa powiedziała, że Buba ma bardzo dużo kamienia na ząbkach i brzydki zapach z pyszczka. Poprosiłam o konsultacje z wetem, czy przy okazji sterylki może także usunąć kamień. Nie widzi przeciwwskazań. Poprosiłam więc, żeby to zrobił. Dlatego sunia tak długo będzie u weta.

Schron obiecał, że za sterylkę zapłaci 200,00 zł. Resztę - 80,00 zł i za usunięcie kamienia pokryjemy z zasobów Buby.

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Dopiero niedawno wróciłam z cmentarza, a w drodze na dostałam wiadomość od Pani Ewy, że wyniki prawie ok z wyjątkiem jeszcze nie do końca poprawnych prób wątrobowych. Jednak ogólnie stan jest zadawalający i wet podjął decyzje, że jutro wykona zabieg.  Rozpoczęcie planuje na godz. 13-tą, a odbiór suni około 19-tej.

Pani Ewa powiedziała, że Buba ma bardzo dużo kamienia na ząbkach i brzydki zapach z pyszczka. Poprosiłam o konsultacje z wetem, czy przy okazji sterylki może także usunąć kamień. Nie widzi przeciwwskazań. Poprosiłam więc, żeby to zrobił. Dlatego sunia tak długo będzie u weta.

Schron obiecał, że za sterylkę zapłaci 200,00 zł. Resztę - 80,00 zł i za usunięcie kamienia pokryjemy z zasobów Buby.

 

Nasza pandorcia wkrótce będzie jak "nówka" ! Jeszcze tylko jeden zabieg...  Oby wszystko było dobrze. Już trzymam kciuki za jutro !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Havanka napisał:

Nasza pandorcia wkrótce będzie jak "nówka" ! Jeszcze tylko jeden zabieg...  Oby wszystko było dobrze. Już trzymam kciuki za jutro !

Eluniu, nie ma innej opcji. Musi być dobrze, bo na Pandunię czekają z utęsknieniem Opiekunowie i już szykują dla niej wygodne gniazdko :)

Zaraz zapodam info, gdy tylko dostanę newsa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

Eluniu, nie ma innej opcji. Musi być dobrze, bo na Pandunię czekają z utęsknieniem Opiekunowie i już szykują dla niej wygodne gniazdko :)

Zaraz zapodam info, gdy tylko dostanę newsa :)

Pandusia jeszcze nie wie, że jej gniazdko już w budowie. Mała szczęściara !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Info było już o godz. 19:12, tylko telefon z SMS-em był w torebce, a torebka w szafie. Dopiero przed chwilą wyjęłam, bo potrzebowałam zadzwonić.

Wyobraźcie sobie, że maleńka miała początek ropomacicza :(

Konieczne też było usunięcie 3 ząbków :(

Jak to dobrze, że ją Basia pokazała.

Bidulka teraz odpoczywa . Jutro wizyta kontrolna.

Zdj_cie0956.thumb.jpg.2b0d6302008a831a3fd8afb7b7fbdd46.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, Radek napisał:

Ale zmęczona mordka. Dobrze, że teraz trafiła do lecznicy.

Tak Radku, w samą porę.

Dobrze, że podjęłam decyzje o usunięciu kamienia z ząbków,  bo wszystko wskazuje na to, że ząbki były w gorszym stanie, niż się wydawało. Sunia nie dawała sygnałów, że ją bolą, a z pewnością bolały, skoro aż 3 ząbki trzeba było usunąć.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki dobremu Losowi malutka Bubunia w samą porę otrzymała pomoc od Was - dogomaniackich dobroczyńców.

Pomoc ta okazała się bezcenna - na wagę Jej życia. Dziękuję Wam najpiękniej!

 

I jeszcze - najnowsze wieści.

Kochana Bubusia dziś w nocy ładnie spała, ale na razie - słabiutka.

Teraz jest na kontroli u weterynarza. Dostanie też kroplówkę z antybiotykiem.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...