Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Przed godziną dzwoniła do mnie przemiła ewu.

Jesteśmy wstępnie umówione na wizytę przedadopcyjną na 29.10.2017 (niedziela).

Codziennie mam smsowe wieści z domu tymczasowego -  wczoraj i dzisiaj nasza malutka była bardzo aktywna - "pracowała" w przydomowym ogródku. :)

 

Cieszę się, że ustaliłyście termin spotkania :) To już wkrótce :)

A ja dostałam informację, że schronisko nie zapłaciło za szczepienie p/wściekliźnie, pomimo tego, że właściciel zobowiązał się zapłacić. Termin już dawno upłynął. W tej sytuacji, żeby nie podważyć zaufania weta do Pani Ewy, postanowiłam uregulować należność. Niestety nie będzie faktury, bo fakturę wet już wystawił na schronisko i nie może wystawić drugiej faktury za tą samą usługę.Obawiam się, że za sterylizację schron także nie zapłaci, choć się zobowiązał.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Radek napisał:

Trochę to niepoważne ze strony schronu:(

Trochę niepoważne ? Powiedziałabym - kłamstwo, oszustwo ! Łaski nie robią, bo dostają z gminy na szczepienie i sterylizację. Nieuczciwość i nie tylko, właścicieli schronisk przechodzi wszelkie wyobrażenia.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Cieszę się, że ustaliłyście termin spotkania :) To już wkrótce :)

A ja dostałam informację, że schronisko nie zapłaciło za szczepienie p/wściekliźnie, pomimo tego, że właściciel zobowiązał się zapłacić. Termin już dawno upłynął. W tej sytuacji, żeby nie podważyć zaufania weta do Pani Ewy, postanowiłam uregulować należność. Niestety nie będzie faktury, bo fakturę wet już wystawił na schronisko i nie może wystawić drugiej faktury za tą samą usługę.Obawiam się, że za sterylizację schron także nie zapłaci, choć się zobowiązał.

Tak, jak już wcześniej mówiłam w naszej rozmowie telefonicznej - my zapłacimy za sterylizację malutkiej.

Czekamy na informację, jaka to kwota - prześlemy ją bezpośrednio na konto Pani Ewy z dt.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Monika z Katowic napisał:

Tak, jak już wcześniej mówiłam w naszej rozmowie telefonicznej - my zapłacimy za sterylizację malutkiej.

Czekamy na informację, jaka to kwota - prześlemy ją bezpośrednio na konto Pani Ewy z dt.

Moniczko kochana, bardzo dziękuję za propozycję, ale maleńka ma na koncie kasiorkę więc jeśli nie zrobi Ci to różnicy, to może niech pozostanie jak wcześniej uzgodniłyśmy. Zadeklarowałaś miesięczne wpłaty dla Canisa więc byłoby to zbyt dużym obciążeniem dla Was.

 

Link to comment
Share on other sites

Rozdzielając środki finansowe po mojej podopiecznej Majuni, której miejsce u Pani Ewy zajęła właśnie Buba, przelałam na konto Buby 174,73 zł.

Gdyby nawet schron nie zapłacił z sterylizację, sunia ma wystarczającą ilość środków, żeby nie pozostawić po sobie długu.

Bardzo mnie to cieszy :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2017 o 08:07, ewu napisał:

Strasznie mi przykro ,że dotąd schronisko nie zapłaciło.

Basiu, nie ma powodu, żeby było Ci przykro. Przecież to nie Twoja wina.

Jeśli mogłabyś Basiu, to zapytaj czy zapłaci za sterylkę, chociaż wątpię, gdyby nawet się zobowiązał. Ale może ....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

Teraz to już chyba konto pęka w szwach;) Nic, tylko się cieszyć. 

Masz rację :) Tylko się cieszyć. Suńci już teraz na pewno nie zabraknie kasy, a myślę, że i zostanie dla innych biedaków :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...