Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

8 godzin temu, Havanka napisał:

Dobrze, ze  znamy wyniki a zabieg nie "zając" nie ucieknie. Najważniejsze, by sunia wyzdrowiała.

Też tak uważam, zwłaszcza, że widoki na domek są dopiero na początek grudnia. Spokojnie, mamy czas, byle tylko leki pomogły.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Buby wpłynęły poniższe kwoty:

...    ..100,00 zł  -  Agnieszka (znajoma  elik)  -  11.10.

...........20,00 zł  -  rudykas  wpłata deklaracji przeniesiona od Mai, która ma już swój DS  -  11.10.

...........30,00 zł  -  helli  -  13.10.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

59e1d63407940_kwiatki6.gif.26c99bbe6bd47ac3c56bc77e031d0ba0.gif

...........Moja deklaracja  10,00 zł  pojawiła się na koncie suni    13.10.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Aska7 napisał:

Dla każdego : (

Masz rację. Żaden pies nie powinien znaleźć się w schronisku, bo  miejsce psa jest przy kochającym  Ludziu, ale dla tych malutkich schron jest zagrożeniem dla życia :(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj, przy okazji wizyty w Grodzie Kraka, odwiedziliśmy wraz z Mężem malutką Bubę.

Dom tymczasowy w Krakowie prowadzony przez panią Ewę to miejsce pełne serdeczności, ciepła, dobroci i prawdziwej miłości do "braci mniejszych".

Wszystkie zwierzaki są prawdziwie zadbane i zaopiekowane.

A Buba to wyjątkowo kochana i urokliwa sunia... po prostu same "psie słodkości"!

Oto link do albumiku ze zdjęciami malutkiej: https://www.fotosik.pl/u/kolalo-ryba/album/2473192

9f1b018bcf75d74cgen.jpg

5ab68a9a566d8c29gen.jpg

669a03eb8dc5eb2cgen.jpg

92273851a105d7d6gen.jpg

3b017305d61cdd73gen.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Monika z Katowic napisał:

Dzisiaj, przy okazji wizyty w Grodzie Kraka, odwiedziliśmy wraz z Mężem malutką Bubę.

Dom tymczasowy w Krakowie prowadzony przez panią Ewę to miejsce pełne serdeczności, ciepła, dobroci i prawdziwej miłości do "braci mniejszych".

Wszystkie zwierzaki są prawdziwie zadbane i zaopiekowane.

A Buba to wyjątkowo kochana i urokliwa sunia... po prostu same "psie słodkości"!

Oto link do albumiku ze zdjęciami malutkiej: https://www.fotosik.pl/u/kolalo-ryba/album/2473192

Dostałam cynk i właśnie miałam napisać, że  odwiedziłaś naszą kochaną Bubę :) Pani Ewa była Waszą Rodzinką zachwycona :)

Ogromnie dziękuję za odwiedziny i zdjęcia   buziak.gif.b1d2e3a61c64d0ad7bbde10705d10785.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.10.2017 o 19:43, Havanka napisał:

Obejrzałam zdjęcia małej pandorki Buby i jestem nią zauroczona ! Jest śliczna, futerko lśniące a ciałko już dawno zapomniało, że było w schronie. Patrząc na szczęśliwe psiaczki, można sie łatwo domyśleć, ze mają jak u pana Boga z piecem !

Tak Eluś, to prawda  :)

Mam pozwolenie, żeby zdradzić, że ten tajemniczy ktoś, kto chce adoptować Bubę, to właśnie nasza koleżanka z Dogomanii Monika z Katowic    59e3b83e188a8_serce15.jpg.3ab5b4f3222470db93f8c0966018daf5.jpg

Ogromnie się cieszę, bo podczas telefonicznych rozmów z Moniką, zdążyłam Ją poznać, jako ciepłą, kochającą zwierzaki osobę. Adopcja nastąpiłaby z początkiem grudnia, bo w listopadzie będzie przeprowadzany remont w mieszkaniu Moniki i nie chcemy narażać suni na dodatkowe stresy na samym początku adopcji.

Ewu przeprowadzi wizytę PA, coby spełnione były wszelkie formalności.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Tak Eluś, to prawda  :)

Mam pozwolenie, żeby zdradzić, że ten tajemniczy ktoś, kto chce adoptować Bubę, to właśnie nasza koleżanka z Dogomanii Monika z Katowic    59e3b83e188a8_serce15.jpg.3ab5b4f3222470db93f8c0966018daf5.jpg

Ogromnie się ciesz, bo podczas telefonicznych rozmów z Moniką, zdążyłam Ją poznać, jako ciepłą, kochającą zwierzaki osobę. Adopcja nastąpiłaby z początkiem grudnia, bo w listopadzie będzie przeprowadzany remont w mieszkaniu Moniki i nie chcemy narażać suni na dodatkowe stresy na samym początku adopcji.

Ewu przeprowadzi wizytę PA, coby spełnione były wszelkie formalności.

No i czego mi się płacze i to z samego rana ! Takie wieści o kolejnej psiej bidzie, której życie zmieni się na lepsze, same wyciskają łzy z oczu ! Ależ sie cieszę !

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Monika z Katowic napisał:

Oczywiście serdecznie zapraszamy na wizytę przedadopcyjną.

Mamy nadzieję, że mała, słodka Bubcia będzie nam towarzyszyła przez długie lata.

Liczymy też, że zaprzyjaźni się z naszą Kropeczką. 

.

Łomatulu, ale radocha!!! normalnie, aż zazdraszczam (pozytywnie oczywiście), że takiego maleńkiego arlekinka macie!

Cudna przylepa z sunieczki, oj cudna *)

Trzymam kciuki za szybką aklimatyzację sunieczki :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No nareszcie "odrobiłam się" na bazarku i mam nieco czasu, żeby wskoczyć na kilka wątków :)

Ciesz się Moniczko ogromnie, że wypaczyłaś sunię.

Mała miała niesamowite szczęście, że przy takiej ilości psiaków na dogo, wypatrzyłaś właśnie ją  59e52561f12b5_serce15.jpg.d3c6ffb13814fcc0cf58b34b84cc6963.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...