Jump to content
Dogomania

Pomoc przyszła w samą porę :) Buba/Plamka ma DS u Moniki z Katowic. Dziękuję :) Najmniejszy okruszek w schronisku. Nie przeżyje bez pomocy :(


elik

Recommended Posts

2 godziny temu, Havanka napisał:

Po tygodniowej nieobecności, przyszłam sie przywitać ze ślicznotką. To, że sunia nie szczeka, to może być jej dużym atutem przy adopcji. Zdjęcia śliczne a podpis "pandy dwie" wstawię jako tytuł do przyszłych ogłoszeń. Na pewno niejednego zaintryguje. Eluś, kiedy ruszamy z ogłoszeniami?

Witam Elżuniu po urlopiku :) Jak było, odpoczęłaś ?

Miałam zapytanie o Kikunię, ale stwierdziłam, że to nie dla niej miejsce i podesłałam nr telefonu do hoteliku. Niunia się początkowo podobała i było umówione spotkanie na drugi dzień, ale na drugi dzień pani zadzwoniła i powiedziała, że jeśli sunia w tym wieku (około 5 lat) nie umie chodzić na smyczy, to już się nie nauczy i oczywiście zrezygnowała z poznania suni osobiście. No i dobrze :)

Myślę Elu, że poczekamy na wiadomość od wetki, czy jest jakiś chorobowy powód posikiwania przez sunię. Może potrzebne będzie leczenie ? Nie chciałabym wydać chorej suni, a jeśli już, to przynajmniej w trakcie leczenia.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

Witam Elżuniu po urlopiku :) Jak było, odpoczęłaś ?

Miałam zapytanie o Kikunię, ale stwierdziłam, że to nie dla niej miejsce i podesłałam nr telefonu do hoteliku. Niunia się początkowo podobała i było umówione spotkanie na drugi dzień, ale na drugi dzień pani zadzwoniła i powiedziała, że jeśli sunia w tym wieku (około 5 lat) nie umie chodzić na smyczy, to już się nie nauczy i oczywiście zrezygnowała z poznania suni osobiście. No i dobrze :)

Myślę Elu, że poczekamy na wiadomość od wetki, czy jest jakiś chorobowy powód posikiwania przez sunię. Może potrzebne będzie leczenie ? Nie chciałabym wydać chorej suni, a jeśli już, to przynajmniej w trakcie leczenia.

 

Z urlopem nie było najgorzej. Mimo kiepskiej pogody, udało mi się odpocząć i zregenerować duszę i ciało.

Dobrze, ze nie doszło do adopcji Kiki, bo to zdecydowanie nie był dom dla niej, no i nie wiem, czy dla innego czworonoga też byłby odpowiedni.

W wolnym czasie przygotuję tekst do ogłoszeń i w odpowiednim czasie zacznę ogłaszać. Tymczasem mocno trzymam kciuki za zdrowie maluszka pandy !

3 godziny temu, Radek napisał:

Każdego by taki tytuł zaintrygował. 

Prawda? Czasami warto patrzeć na posty pod kątem przyszłych ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u tej uroczej psiej dziewczynki.

Proszę o numer konta - wpłacę grosik.

Złożyłam dla malutkiej (tymczasowo zwanej Okruszkiem) podanie o wspracie finansowe ze Skarpety im. Talcott.

Jestem stałym deklarowiczem, więc wsparcie jest bezzwrotne.

Napiszę od razu, jak będzie zaopiniowane (liczę, że pozytywnie). 

Tu link do Skarpety - prośba o pomoc jest na stronie nr 159: 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Monika z Katowic napisał:

Melduję się u tej uroczej psiej dziewczynki.

Proszę o numer konta - wpłacę grosik.

Złożyłam dla malutkiej podanie o wspracie finansowe ze Skarpety im. Talcott (jestem stałym deklarowiczem, więc wsparcie jest bezzwrotne).

Napiszę od razu, jak będzie zaopiniowane (liczę, że pozytywnie). 

Tu link do Skarpety - prośba o pomoc jest na stronie nr 159: 

 

Witam serdecznie na wątku małej, bezimiennej jeszcze sunieczki i bardzo serdecznie dziękuję za pomoc dla niej    59c9676fdef2e_kwiatki6.gif.76d5ea08e50bf0ca8b555e55584dde63.gif 

Bardzo się to przyda małej panience, bo do pełnej należności za miesięczny pobyt w PDT brakuje 110,00 zł.

Gorąco zapraszam do częstego odwiedzania wątku suni.

Link to comment
Share on other sites

Od 18.09. na konto sunieczki wpłynęły następujące kwoty:

  30,00 zł  -  Pani Irena z Katowic  -  18.09.

  25,00 zł  -  Poker  -  20.09.

100,00 zł  -  Agnieszka znajoma elik  -  24.09.

  50,00 zł  -  teresaa113  -  24.09.

  25,00 zł  -  Monika z Katowic  -  26.09.

Bardzo serdecznie dziękuję

kwietki.jpg.bb55c809ad65303b9e6b0a712d428b6c.jpg

i przepraszam za opóźnienie w powiadomieniu, spowodowane brakiem dostępu do stacjonarnego komputera.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ sunia posikuje, uzgodniłam z Panią Ewą, że odda mocz suni do badania.  Są wyniki i f-ra.

Wyniki badania moczu.

Nie ma nic niepokojącego więc posikiwanie nie jest symptomem chorobowym, no i bardzo dobrze. Ale co dalej ?

59ca7e064a165_Sisiwynik.thumb.png.d978599d74bb9065cb78c7742d48472e.png

Faktura

59ca7e0486aab_Sisif-ra.thumb.png.0b8ad94471ce0ceb9ab0ca18993c7143.png

Przelew.

Pani Ewa zapłaciła gotówką więc przelew jest na Jej konto.

59ca827d2d117_sisiprzel.png.1761bf6dae3541faabf932df5215241a.png

Macie może pomysł co może być przyczyną ciągłego posikiwania ? To już chyba za długo, jak na znaczenie terenu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

Czy Kruszynka jest wysterylizowana? Jeśli tak to może z tego powodu jest posikiwanie?

http://www.e-lecznica.pl/artykul/nietrzymanie-moczu-u-suk-po-sterylizacji

Witam Cię na wątku kruszynki i dziękuję za podpowiedź :)

Sunia jest jeszcze przed sterylizacją. Zabrałam ja ze schronu najszybciej jak tylko się dało, bo dla takiego maleństwa każda chwila w schronie może stworzyć śmiertelne niebezpieczeństwo :(

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

Śliczna modelka , to i zdjęcia piękne.

Sunia jest mała , to i pęcherz może mieć małą objętość.A może jest przed cieczką ?

Niunia jest faktycznie przed sterylizacją.

Wszystkie moje i te tymczasowe sunie były wysterylizowane więc nie wiedziałam, że zbliżająca się cieczka może mieć taki wpływ na sunię. Poproszę Panią Ewę żeby skonsultowała to z wetką. Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Havanka napisał:

Elu, nie mogę znaleźć informacji o wieku suni. Czy możesz mi napisać? Czy wiadomo, jaki jest jej stosunek do kotów? Wiem też, że polubiła obrożę i smycz, ale czy potrafi już na niej chodzić?

Eluniu muszę zapytać panią Ewę. Jak się dowiem, to zaraz Ci odpowiem.

Domyślam się, że już myślisz o ogłaszaniu sunieczki :) Bardzo będę Ci wdzięczna :) Jak znajdę dla niej dobry domek,to zamierzam zabrać ze schronu następną bidulinkę. Oby to było możliwe jeszcze przed zimą.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Eluniu muszę zapytać panią Ewę. Jak się dowiem, to zaraz Ci odpowiem.

Domyślam się, że już myślisz o ogłaszaniu sunieczki :) Bardzo będę Ci wdzięczna :) Jak znajdę dla niej dobry domek,to zamierzam zabrać ze schronu następną bidulinkę. Oby to było możliwe jeszcze przed zimą.

Tak, chcę już przygotować tekst i zacząć ogłaszanie. Zdjęcia są idealne. Wprawdzie sunia nie jest jeszcze wysterylizowana, ale zanim znajdzie sie odpowiedni dom, to na pewno minie trochę czasu i kruszynka zdąży sie "zagoić".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...