Jump to content
Dogomania

RAMBUŚ VEL KAFELEK W CUDOWNYM DOMKU W KRAKOWIE!!BĄDŹ SZCZĘŚLIWY MALUTKI OKRUSZKU!! Maskotka się znudziła....malutki piesek wylądował na ulicy...


Recommended Posts

Wczoraj do Fundacji ZEA zadzwoniły panie, które w środę na parkingu nad Tanwią (Roztocze) znalazły małego, porzuconego pieska. Poszukiwania właściciela nie przyniosły rezultatu...

Panie zabrały malucha do hotelu, dały jeść, zaopiekowały się nim.  Niestety, wyjeżdżają w niedzielę i nie mogą zabrać psiaka ze sobą...Rozpaczliwie szukają pomocy dla niego. 

Zaczęłyśmy intensywnie myśleć z Tolą, co zrobić, gdzie go umieścić...

Zadzwoniłam do anecik.... Efekt rozmowy jest taki, że maluch jedzie w niedzielę do anecik na BDT!!! aneciku k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_origk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig

Panie wracając do domu, do Wrocławia zawiozą malucha do Katowic!!! Piesek dostał od pań na imię Konan.

A oto nasz bohater: 

PART_1504870933436.jpeg

PART_1504803449294.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

To ja dorzucam kolejne serduszka dla anecikhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gifhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif,  bardzo, bardzo się cieszę i bardzo, bardzo dziękuję.

Dodatkowe ogromne podziękowania od mojego Tz, bo to on wczoraj przyjął zgłoszenie o psiaku, a dzisiaj nie mógł uwierzyć, ze maluch będzie bezpieczny:)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Gabi79 napisał:

Wchodzę, patrzę, Asia nowy wątek założyła, a w dodatku maluch dołączy do super ekipy u anecik.

SUPER!!! A PIESIO W MOIM TYPIE!!!

Witaj Gabi!! To wszystko dzieje się tak szybko i na dodatek tak cudownie się układa, że aż serce się raduje!!!  

Tyle psiaków zmieni status!! Jedne z bezdomnych na "domne", drugie ze schroniskowych na zaopiekowane !!! 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Alaskan malamutte napisał:

Witaj Gabi!! To wszystko dzieje się tak szybko i na dodatek tak cudownie się układa, że aż serce się raduje!!!  

Tyle psiaków zmieni status!! Jedne z bezdomnych na "domne", drugie ze schroniskowych na zaopiekowane !!! 

I o to chodzi!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam jeszcze za pytanie, ale tak sobie myślę... że może jednak komuś zaginął ten psiaczek?
W jaki sposób był poszukiwany właściciel? Ogłoszenia ponalepiane wszędzie, w tym lecznicach? ogłoszenia w internecie? Ja wiem, że Wy się znacie lepiej ode mnie... no ale taki ładny zadbany psiaczek... że aż nie mogę uwierzyć, że nie jest czyjś.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Gusiaczek napisał:

No się nie da, nie da odejść (chociażby na urlop) z dogo ;)
Zajrzałam w sprawie "biznesowej"  a po drodze spotykam takie CUDO! 
Trzymam kciuki za całokształt, a Was, Wspaniałe Dziewczyny i Chłopaki z całego serca pozdrawiam :)

Witaj Gusiaczku!! Tak bardzo się cieszę, że AŻ PIĘĆ psiaków z Zamościa dostało taką szansę!!  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...