Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

8 godzin temu, kamma13 napisał:

Witam wszystkich :) Mam na imię Kama. Dzieciaki uważają, że to przezabawne, aby pies nazywał się tak samo jak matka. Ale to imię swietnie pasuje do psinki, ukłony do Gabi za trafny wybór. 

Tak jak napisano powyżej, musimy wyjechać na święta, dlatego zabieramy Kamuśkę po powrocie, żeby mogła się na spokojnie aklimatyzować. Potem będzie jeździć z nami. 

Postaramy się jej nie rozpuścić (ZA BARDZO;)). Odliczamy dni. 

I jeszcze się przyznam, że obserwowaliśmy ją na olx już od miesiąca, zdobyła nas tym zdjęciem na kanapie - tym z jęzorem w przybliżeniu :) 

Witaj kamma13, wspaniale, że się zarejestrowałaś!!!

Tak, jak anecik napisała tu wszyscy jesteśmy na Ty.

Wcale się nie dziwię, że odliczacie dni, też to przeżywałam  przy moich osobistych psiaczkach i przy tymczasach.

A z imieniem faktycznie trafiłam.

W zeszłym roku byłam odpowiedzialna za adopcję szczeniaka, którego anecik nazwała Gabryś (jakieś imię trzeba było na szybko podać u weta).

Miałam o niego milion koszmarnych tel. aż w końcu zadzwonił Pan i przedstawił się Gabriel ... Myślałam, że sobie żartuje. Ale nie żartował

W umowie widnieje więc: pies Gabryś opiekun tymczasowy Gabriela D. adoptujący Gabriel  ...

Co do obserwowania na olx, to musiała być istna strzała amora.

Też jestem z tych ( jak chyba większość z nas na Dogo), że zobaczę fotkę i już wiem, że kocham tego psiaka i musi być mój.

Kamusia chyba jeszcze nie przeczuwa nadchodzących zmian.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kamma13 napisał:

A bo to takie emocje, że nie da się siedzieć bezczynnie :) Kamy tak mają :)

Pani Anetko, Tymek tęskni za Tyćką, chciałby mieć jej zdjęcie, da się to zrobić? A może udało się strzelić fotę, jak ją karmi?

Tycią wszyscy się zawsze zachwycają, bo to taki mały słodki "mrówkojadek".

Kamusia też nie potrafi usiedzieć bezczynnie, więc faktycznie chyba Kamy tak mają.

Tak się cieszę, że ją wypatrzyliście!!! Znów będę bujać w obłokach i  chodzić z bananem na twarzy, a znajomi będą przekonani, że spotkałam księcia z bajki.

Jak mówię,  że  to nie książę, tylko wydałam psiaka do super domu, to patrzą na mnie, jak na kosmitkę.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

                                                                       Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.

Niech będą one okazją do zadumy, ale i radości z rodzinnego spotkania. Niech przyniosą wytchnienie od codzien nych zmagań i trosk.

Oby magia Bożego Narodzenia przetrwała w nas jak najdłużej!

                                                                                       Znalezione obrazy dla zapytania piękne życzenia świateczne z malamutem

Link to comment
Share on other sites

Kama pojechała. Została zaopatrzona w adresówkę, porządne szelki ze smyczą. Troszkę miała opór wsiąść do samochodu - bidusia nie wiedziała gdzie ją wywożą. A tu wiozą do wspaniałego DS. Dadzą sobie z nią radę - wymęczyć, wybiegać i będzie dobrze :). Kamcia dostała trochę karmy i kocyk z którym się nie rozstawała od pierwszych dni u nas. Oczywiście nie wyprany :D  :D  :D

Państwo dali na nasze psiaki 200 zł - mam podzielić wg uznania. Serdecznie Kama i Michał Wam dziękuję :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, anecik napisał:

Kama pojechała. Została zaopatrzona w adresówkę, porządne szelki ze smyczą. Troszkę miała opór wsiąść do samochodu - bidusia nie wiedziała gdzie ją wywożą. A tu wiozą do wspaniałego DS. Dadzą sobie z nią radę - wymęczyć, wybiegać i będzie dobrze :). Kamcia dostała trochę karmy i kocyk z którym się nie rozstawała od pierwszych dni u nas. Oczywiście nie wyprany :D  :D  :D

Państwo dali na nasze psiaki 200 zł - mam podzielić wg uznania. Serdecznie Kama i Michał Wam dziękuję :)

O rany, kochana Kamusia nie wiedziała, co się dzieje.

Nie mogę się doczekać wieści.

Mam nadzieję, że Kamma13 dzisiaj nam napisze, jak mijają pierwsze godziny Kamusi z NOWĄ RODZINĄ

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Sara2011 napisał:

Ja również trzymam :)

 

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Kamusiu,bądź szcześliwa w swoim domku!!! Trzymam kciuki i przytulam!! serducha_1.gif

 

 

5 godzin temu, b-b napisał:

Wszystko będzie OK ! :)

Kamusiu powodzenia maleńka :)

 

4 godziny temu, Poker napisał:

Trzymam kciuki

 

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Chyba sie wlasnie dzieja cuda dla Kamusi

Trzymam z calych sil kciuki

 

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Bardzo się cieszę, że Kamusia znalazła dobry domek, oby jej się tam dobrze żyło.

Z całego serca Wam dziękuję za trzymanie kciuków i pozytywne myśli!!!

Brakło mi reputacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...