Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

14 godzin temu, elik napisał:

Którejś z suniek musi się udać !

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Kamusiu, myślę o Tobie cieplutko.....czaruję....Podobny obraz

 

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Coś czuję, że Kama pojedzie. Z opisu też bardziej ją widze w tym domku niż Tigrę...
Oby Kamusia pojechała :)

Bardzo się cieszę, że czarujecie i ślecie dobre myśli.

Jeszcze nic nie wiem, czekam cierpliwie.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, elik napisał:

5a367326b22d3_tacz.gif.6c04058b77ddae83cee8e2ee9fa4e95f.gif            hurra.gif.0c26b98dac445c6aff760c4122d570c3.gif          5a36734a14b1f_gifpodskakuje.gif.6355e30cd9f05c38ca0b3981df59cf26.gif

Dajcie cynk, no dajcie!  Gdzie dom, co za dom, kto w domu... ???

Mieszkanie (ogromne:)) w Bielsku Białej w kamienicy z wyjściem na odrodzony ogródek. Obok mieszkają 3 psiaki w tym jeden bardzo podobny do Kamy - będzie miała z kim hasać W planach budowa domu w przyszłym roku - doradziłam oczywiście Państwu że lepiej mieć dwa psy niż jednego :). W domu 2 dzieci - córka 13 (bardzo poważna i zwierzęcolubna moda osóbka) do przytulania oraz chłopak chyba 9 lat - idealny do szaleństw z Kamą.

Gdyby chcieli zabrać (czego jednak nie chcieli) Tigrunię to powiedziałabym że to nie dom dla niej, za to dla Kamy bardzo odpowiedni :) Przeprowadzka po świętach - poprosimy Togusię o wizytę PA :) Państwo sami spytali się o jakieś koszty więc powiedziałam im o zwrocie za transport.

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, anecik napisał:

Mieszkanie (ogromne:)) w Bielsku Białej w kamienicy z wyjściem na odrodzony ogródek. Obok mieszkają 3 psiaki w tym jeden bardzo podobny do Kamy - będzie miała z kim hasać W planach budowa domu w przyszłym roku - doradziłam oczywiście Państwu że lepiej mieć dwa psy niż jednego :). W domu 2 dzieci - córka 13 (bardzo poważna i zwierzęcolubna moda osóbka) do przytulania oraz chłopak chyba 9 lat - idealny do szaleństw z Kamą.

Gdyby chcieli zabrać (czego jednak nie chcieli) Tigrunię to powiedziałabym że to nie dom dla niej, za to dla Kamy bardzo odpowiedni :) Przeprowadzka po świętach - poprosimy Togusię o wizytę PA :) Państwo sami spytali się o jakieś koszty więc powiedziałam im o zwrocie za transport.

 

Bardzo, bardzo się cieszę!!!

Anetko ogromnie dziękuję za czas poświęcony Państwu, za wszystkie sugestie i rady oraz za relację tel. i tu na Dogo.

Wygląda na to, że to dom idealny dla Kamusi.

Teraz sobie chwilkę popłaczę ze wzruszenia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Gabi79 napisał:

Bardzo, bardzo się cieszę!!!

Anetko ogromnie dziękuję za czas poświęcony Państwu, za wszystkie sugestie i rady oraz za relację tel. i tu na Dogo.

Wygląda na to, że to dom idealny dla Kamusi.

Teraz sobie chwilkę popłaczę ze wzruszenia.

Już nie becz :) tylko weż od Państwa adres. Trzeba zadzwonić do Togusi.

Link to comment
Share on other sites

Wizyta wypadła bardzo dobrze, potwierdziła moje i anecik odczucia i spostrzeżenia.

Kamusia może zacząć się pakować.

Przeprowadzka po Świętach.

Czy pojedzie Tz anecik, czy Państwo sami przyjadą to jest jeszcze kwestia do ustalenia i zależy od kilku czynników.

Wizytę przeprowadziła togaa, za co z całego serca dziękuję!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich :) Mam na imię Kama. Dzieciaki uważają, że to przezabawne, aby pies nazywał się tak samo jak matka. Ale to imię swietnie pasuje do psinki, ukłony do Gabi za trafny wybór. 

Tak jak napisano powyżej, musimy wyjechać na święta, dlatego zabieramy Kamuśkę po powrocie, żeby mogła się na spokojnie aklimatyzować. Potem będzie jeździć z nami. 

Postaramy się jej nie rozpuścić (ZA BARDZO;)). Odliczamy dni. 

I jeszcze się przyznam, że obserwowaliśmy ją na olx już od miesiąca, zdobyła nas tym zdjęciem na kanapie - tym z jęzorem w przybliżeniu :) 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, kamma13 napisał:

Witam wszystkich :) Mam na imię Kama. Dzieciaki uważają, że to przezabawne, aby pies nazywał się tak samo jak matka. Ale to imię swietnie pasuje do psinki, ukłony do Gabi za trafny wybór. 

Tak jak napisano powyżej, musimy wyjechać na święta, dlatego zabieramy Kamuśkę po powrocie, żeby mogła się na spokojnie aklimatyzować. Potem będzie jeździć z nami. 

Postaramy się jej nie rozpuścić (ZA BARDZO;)). Odliczamy dni. 

I jeszcze się przyznam, że obserwowaliśmy ją na olx już od miesiąca, zdobyła nas tym zdjęciem na kanapie - tym z jęzorem w przybliżeniu :) 

No padnę chyba :)  :)  :)

 

Najpierw domek Foksika się zarejestrował a teraz Kamusi :) :) :)

 

Witaj kamma13 :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kamma13 napisał:

A bo to takie emocje, że nie da się siedzieć bezczynnie :) Kamy tak mają :)

Pani Anetko, Tymek tęskni za Tyćką, chciałby mieć jej zdjęcie, da się to zrobić? A może udało się strzelić fotę, jak ją karmi?

Na dogo jesteśmy na Ty więc już skończ z tą Panią :)

Tyćka to ma swój wierny fan club :D Zdjęć nie sprawdzałam prawdę powiedziawszy, ale myślę że mąż skupiał się na Kamusi. Nic straconego - jak przyjedziecie po Kamę to sobie popstrykacie zdjęcia Tymka z Tycinką.

A Tycia też ma swój wątek - zapraszam do lektury :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...