Jump to content
Dogomania

Jaga Lisek - zamojska księżniczka ma super Rodzinę i jest szczęśliwa. Misja aklimatyzacja zakończona powodzeniem!!!


Gabi79

Recommended Posts

13 godzin temu, Poker napisał:

Piękny widok.

 

12 godzin temu, b-b napisał:

Widać,że dobrze się bawią ;)

To prawda!!!

Jestem bardzo szczęśliwa, wiedząc że Jagusia ma cudowne życie, a jednocześnie łapię doła, bo myślę o tych wszystkich bidach w schroniskach, przechowalniach, czy na łańcuchach.

Przecież one wszystkie są cudowne i zasługują na szczęście!!!

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabi79 napisał:

 

To prawda!!!

Jestem bardzo szczęśliwa, wiedząc że Jagusia ma cudowne życie, a jednocześnie łapię doła, bo myślę o tych wszystkich bidach w schroniskach, przechowalniach, czy na łańcuchach.

Przecież one wszystkie są cudowne i zasługują na szczęście!!!

Piękny widok szczęśliwych psiaków.

Mnie też myśl o wszystkich tych bezdomnych, porzuconych, żyjących w strasznych warunkach odbiera spokój serca, zwłaszcza, jak robi się coraz zimniej.

Wczoraj zabraliśmy ze wsi sunię ze szczeniakiem; jakie to  maleństwo było przerażone, wręcz sztywne ze strachu, obie takie bezbronne.

I jak teraz cudownie jest obserwować, jak się otwierają, jak szczeniak próbuje się bawić...

Ale nie wszystkim da się pomóc i to bardzo smutne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Och, i kradnie na potęgę. Już utyła do ok. 16 kilo, rozumiem, że zimowy tłuszczyk, ale bez przesady. Troszkę jej ograniczylismy porcje, choć i tak dostaje więcej niż producent rekomenduje. Płacze z głodu na tych porcjach. 

Poza tym pociesza strapionych, przytula zestresowanych, zachęca do zabawy - podpuszcza nas! Przynosi piłkę i niby upuszcza obok nas, a potem obserwuje... I rusz się tylko, a rzuca się na piłkę z miną zwycięzcy :) 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kamma13 napisał:

Stały sobie dwie poduszki. Księżniczka miała pomysła... Tak drapała, że jedna z nich się przewróciła, ale tak nie do końca. Wdrapala się więc na tę pochyłą poduszkę i leży plackiem, byle się nie sturlać. I udaje, że tak właśnie miało być ;) 

Messaging1542564789848.jpg

Bo kto to widział, żeby poduszki tak sobie po prostu stały?

Trzeba było przynajmniej jedną spożytkować!!!

 

2 godziny temu, kamma13 napisał:

Och, i kradnie na potęgę. Już utyła do ok. 16 kilo, rozumiem, że zimowy tłuszczyk, ale bez przesady. Troszkę jej ograniczylismy porcje, choć i tak dostaje więcej niż producent rekomenduje. Płacze z głodu na tych porcjach. 

Poza tym pociesza strapionych, przytula zestresowanych, zachęca do zabawy - podpuszcza nas! Przynosi piłkę i niby upuszcza obok nas, a potem obserwuje... I rusz się tylko, a rzuca się na piłkę z miną zwycięzcy :) 

Jagusia jest jedyna, niepowtarzalna, po prostu REWELACYJNA!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, Gabi79 napisał:

Siła wyższa;  znam to doskonale.

Za każdym razem, jak czytam o Jagusi i oglądam foty gęba mi się śmieje od ucha do ucha

Mam to samo.

Jak  biedulka  płacze z głodu, to może będzie chciała jeść surową marchewkę czy kapustę jak nasz Dolar.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Mam to samo.

Jak  biedulka  płacze z głodu, to może będzie chciała jeść surową marchewkę czy kapustę jak nasz Dolar.

Ten chwyt muszę u siebie zastosować, może u psiaków też spróbuję

 

Jagusia Podusiowa Księżniczka!!!

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia z poduszkami  - rewelacja:), Jagusia faktycznie wspaniała, niepowtarzalna

Moja nieżyjąca już Tola tez uważała, ze wszystkie poduszki w domu były dla niej, układała się na nich w różnych pozach i im leżała wyżej, tym było wygodniej;)

Link to comment
Share on other sites

Z Jagusi cwaniara się robi :D

A może podstryszała bajkę o księżniczce na ziarnku grochu?;)
A poważnie to moja też wybiera najwyższy punkt na kanapie i tam pakuje swój tyłeczek :)

Jak widać na ostatnim zdjęciu przy/na pani nakwygodniej/najbezpieczniej :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Dnia 17.12.2017 o 14:10, Anecik napisał:

 Kama ma dom!!!

To już rok! 

Przez ten czas Jaga-Kama zmieniła się nie do poznania. I my również. 

Dobrze jej z nami. Mam wrażenie, że każdego dnia to docenia. Jest radosną, wdzięczną i wierną psinką. No, a oprócz tego nienasyconą. I szczekliwą. Ale taką mądrą, że szok ;) 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kamma13 napisał:

To już rok! 

Przez ten czas Jaga-Kama zmieniła się nie do poznania. I my również. 

Dobrze jej z nami. Mam wrażenie, że każdego dnia to docenia. Jest radosną, wdzięczną i wierną psinką. No, a oprócz tego nienasyconą. I szczekliwą. Ale taką mądrą, że szok ;) 

Jak ten czas szybko leci.

Faktycznie już rok minął.

Niby w grudniu jest zastój w adopcjach, a ja kilka psiaczków wydałam do adopcji w grudniu, a większość ogólnie zimą.

Jak ja się cieszę z tego Jagusiowego Domku!!!

Kolejnych szczęśliwych lat dla Was Kochani!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...