Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Olena84, magdaad 

jeśli będziecie wiozły Grzesia w transporterze, nie otwierajcie drzwiczek w podróży. W przychodni jest mała łazienka dostępna dla pacjentów, można tam wnieść kontener i "rozpakować" Grzesia, przypiąć smyczki i dopiero wejść do poczekalni, trzymajcie go mocno, już raz nawiał. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Takie odbiegające od normy stany mogą się zmienić w każdej chwili. Nie panikuję, ale dobrze byłoby, żeby chociaż jakiś miejscowy wet zobaczył to oko i zadecydował czy można tak długo czekać. To półtorej tygodnia :(

Też sądzę, że lepiej pokazać teraz jakiemukolwiek lekarzowi, niż czekać. Jeśli to owrzodzenie rogówki, to bardzo boli, sama miałam, krople trzeba, te krople raczej psu nie zaszkodzą, lekarz może też swoją decyzję skonsultować telefonicznie z okulistą, no albo powie, że się nie podejmuje i odeśle do specjalisty.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał:

Ja was rozumiem, tylko stronę wcześniej pare osób napisało, że nie ma sensu wieźć go do weta koło hoteliku bo i tak trzeba go będzie zawieźć do Warszawy, a po co stresować psa dwa razy.

Oleno, być może trzeba działać natychmiast, a to może stwierdzić tylko wet.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

Ja was rozumiem, tylko stronę wcześniej pare osób napisało, że nie ma sensu wieźć go do weta koło hoteliku bo i tak trzeba go będzie zawieźć do Warszawy, a po co stresować psa dwa razy.

No tak, ja zapominam, że hotelik nie ma - jak ja - paru przychodni na wyciągnięcie ręki. A może zadzwonić do lekarza i spytać, czy jest sens do niego jechać, że piesek dziki, ledwie co uratowany, może lekarz by podjechał do hoteliku?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

Pan doktor najwcześniej może zrobić wizytę domową w czwartek (jest na wyjeździe), we wtorek zadzwonię i potwierdzę godzinę 

To świetnie,  na pewno wszystko dokładnie omówisz z wetem i będzie wiadomo co się dzieje z oczkiem. W ten sposób biedny Grześ może uniknie wyjazdu do Warszawy.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

To świetnie,  na pewno wszystko dokładnie omówisz z wetem i będzie wiadomo co się dzieje z oczkiem. W ten sposób biedny Grześ może uniknie wyjazdu do Warszawy.

I oby tak było :) Może niepotrzebnie się martwimy, ale trzeba to jak najszybciej sprawdzić :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2017 o 10:22, Olena84 napisał:

bardzo dziękuję, jeśli nie uda mi sie znaleźc tego transportu po 06.11, wezmę może bezpłatny urlop na jeden dzień

dr Garncarz daje zniżki gdy chodzi o bezdomniaki ,  jak umawiałam na wizyty Diesla i Ralfa zaznaczyłam że to są psy "bezdomne" ,  Diesel miał u niego zabieg wymrażania guzka na powiece i również ze zniżką 

w niedługim czasie wybieramy się właśnie z Ralfem na wizytę kontrolną  do Garncarza

 

 

Link to comment
Share on other sites

Grześ ze mną i Magdaad jedzie do okulisty do Warszawy we wtorek w ciągu dnia. 

Od razu chciałabym napisać, że poprzedni wyjazd nie doszedł do skutku nie z winy hotelu, w którym przebywa Grześ. Ponadto p. Renata zaproponowała zawiezienie Grzesia do Warszawy ale dopiero po konsultacji w domu i zgraniu terminów, czego niestety nie udało się zrobić. Ja napisałam że hotelik Grzesia do Warszawy zawiezie. Za wprowadzenie w błąd przepraszam. 

 

Wieczorem spróbuje wgrać zdjęcia na bazarek, ale później nie wiem kiedy teraz pojawię się na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, nie byłam bo w niedziele w nocy dostałam wysokiej temperatury, bólu mięśni, powiększonych węzłów, nie wiem jak wróciłam z pracy do domu jak mnie pogonili stamtąd, ale lekarz domowy kazał nie ruszać się z domu bo powiedziałam że chce jechać następnego dnia to powiedział, że ryzykuje, bo przelewam się przez ręce, dała nam skierowanie na rtg i morfologie z podejrzeniem zapalenia płuc i krztuśca (!) i chłopak wieczorem prawdopodobnie będzie przyjęty do szpitala. Wstępnie umówiłam Grzesia na 12.15 we wtorek tak już żeby wizyta była umówiona, w piątek zadzwonię do p. Renaty by dała znać czy będzie w domu wtedy i do poniedziałku wizyte potwierdzę. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Olena84 napisał:

Kochani, nie byłam bo w niedziele w nocy dostałam wysokiej temperatury, bólu mięśni, powiększonych węzłów, nie wiem jak wróciłam z pracy do domu jak mnie pogonili stamtąd, ale lekarz domowy kazał nie ruszać się z domu bo powiedziałam że chce jechać następnego dnia to powiedział, że ryzykuje, bo przelewam się przez ręce, dała nam skierowanie na rtg i morfologie z podejrzeniem zapalenia płuc i krztuśca (!) i chłopak wieczorem prawdopodobnie będzie przyjęty do szpitala. Wstępnie umówiłam Grzesia na 12.15 we wtorek tak już żeby wizyta była umówiona, w piątek zadzwonię do p. Renaty by dała znać czy będzie w domu wtedy i do poniedziałku wizyte potwierdzę. 

Współczuję, ale sory, nie rozumiem -

Cytat

dała nam skierowanie na rtg i morfologie z podejrzeniem zapalenia płuc i krztuśca (!)  i chłopak wieczorem prawdopodobnie będzie przyjęty do szpitala.

To kto jest chory ? Ty, czy jakiś chłopak ?

I na kiedy umówiłaś Grzesia - 12.15 - co to za data ?

Cytat

Wstępnie umówiłam Grzesia na 12.15

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.11.2017 o 14:46, elik napisał:

Współczuję, ale sory, nie rozumiem -

To kto jest chory ? Ty, czy jakiś chłopak ?

I na kiedy umówiłaś Grzesia - 12.15 - co to za data ?

 

Nie jakiś tylko mój i ja, na razie cały czas siedzimy na zwolnieniu.

12.15 we wtorek czyli o 12.15 w najbliższy wtorek, ale przełożono nam na tą samą godzinę na czwartek. Niestety ale wyjazd z Grzesiem zależy od paru czynników, samochodu, osoby towarzyszącej, teraz już bezpłatnego dnia wolnego u mnie lub kogoś z transportu, wolnego terminu u okulisty i obecności w domu pani z hotelu, dlatego ciężko to ugrać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.10.2017 o 17:42, magdaad napisał:

. . .

Drugie zdjęcie obrazuje problem Grzegorza z zaćmą. Może tak tego nie widać, ale to co wygląda na błysk w oku, to coś białego, jakby twardego i wystającego. 

. . .

20171014_145706.jpg

 

Dnia 14.10.2017 o 17:48, Olena84 napisał:

. . .

Jak da się zawieźć do weterynarza, to sprawdzimy do oczko. 

 

Dnia 14.10.2017 o 17:56, elik napisał:

Oleno, Grzesia koniecznie trzeba zawieźć do weta i to jak najszybciej. Zaćma nie wystaje poza oko. Może i ma zaćmę, ale jeszcze coś i musi to zobaczyć lekarz.

. . .

Dnia 17.10.2017 o 12:01, Olena84 napisał:

Pani z hoteliku poradziła zgłosić się do dr Garncarza, bo wygląda to dość poważnie. Niestety lekarz nie przyjmuje w weekendy a ja urlop mam już rozpisany na jedne i drugie święta i niestety nie jestem w stanie wziąć kolejnego dnia. Wstępnie zapisałam Grzesia 26 października godz. 12.30, czyli w następny czwartek. Szukamy transportu do Osiecka i Warszawy i z powrotem, myślę że to koszt ok 200zł plus wizyta:(

Oleno, już blisko miesiąc upłynął od kiedy piszemy o tym, że z oczkiem Grzesia jest coś niedobrego i że koniecznie lekarz powinien zobaczyć to oko.  Miałaś kilka propozycji pomocy w transporcie. Wyznaczałaś kilka terminów zawiezienia Grzesia do lekarza i  co ? I nic. Czy Twoim zdaniem to jest w porządku  ?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.11.2017 o 16:50, elik napisał:

 

 

Oleno, już blisko miesiąc upłynął od kiedy piszemy o tym, że z oczkiem Grzesia jest coś niedobrego i że koniecznie lekarz powinien zobaczyć to oko.  Miałaś kilka propozycji pomocy w transporcie. Wyznaczałaś kilka terminów zawiezienia Grzesia do lekarza i  co ? I nic. Czy Twoim zdaniem to jest w porządku  ?

Elik nie bardzo rozumiem o jakich kilku propozycjach mówisz, jedyny transport był od Zagrodowego psa polskiego,ale nie udało się wtedy, innych propozycji nie było. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...