Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

18 minut temu, LupusNord napisał:

Bardzo proszę o nr konta do przelewów. Widzę, że inni już powpłacali swoje deklaracje. Też chcę wywiązywać się terminowo ze zobowiązań. Pozdrawiam i czekam na info.

Przepraszam, byłam przekonana że wysłałam, a że czyściłam poczte nie miałam jak sprawdzić:(

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

WiosnA poleca szeleczki dla psów firmy Pitman lub Guard, Takie też kupowałyśmy dla Promyczka. Należy tylko zmierzyć obwód szyi i obwód za przednimi łapkami, żeby dobrze pasowały:)

To bardzo dobre szelki, ale i te również (Ovo w takich śmiga) koszt ok. 15.00 zł w zooplusie

Szelki dla psa Hunter Ecco Sport Vario Rapid, czerwone

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

To bardzo dobre szelki, ale i te również (Ovo w takich śmiga) koszt ok. 15.00 zł w zooplusie

Szelki dla psa Hunter Ecco Sport Vario Rapid, czerwone

To właśnie szeleczki typu Guard.

Wszystkim swoim tymczasowiczom takie właśnie kupuję. Faktycznie bardzo trudno się psiakowi z nich wyślizgnąć, pod warunkiem, że dobrze dopasuje się obwód na szyi i za przednimi łapeczkami.

Link to comment
Share on other sites

Grześ to jest bardzo mądry chłopczyk. Nie uciekł przed siebie lecz trzymał się miejsca które znał tylko przez chwilę. Teraz w pełni korzysta z uroków bycia psem domowym . Widać , że podoba mu się to. Na zdjęciu wygląda na zaciekawionego. Piękna i mądra siwa mordka.

Zobaczcie co się dzieje na wątku Liki. Uciekła na spacerze 28-go września i cały czas jest na gigancie. Kiedy wreszcie weszła do klatki okazało się, że klatka zepsuta i nie zamknęła się. Coś okropnego co ta psina przeżywa i zaangażowani ludzie również.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, bakusiowa napisał:

Grześ to jest bardzo mądry chłopczyk. Nie uciekł przed siebie lecz trzymał się miejsca które znał tylko przez chwilę. Teraz w pełni korzysta z uroków bycia psem domowym . Widać , że podoba mu się to. Na zdjęciu wygląda na zaciekawionego. Piękna i mądra siwa mordka.

Zobaczcie co się dzieje na wątku Liki. Uciekła na spacerze 28-go września i cały czas jest na gigancie. Kiedy wreszcie weszła do klatki okazało się, że klatka zepsuta i nie zamknęła się. Coś okropnego co ta psina przeżywa i zaangażowani ludzie również.

Troszkę zostało Grzesiowi z uciekiniera, bo nadal kombinuje by nawiać ale szans nie ma, bo chodzi juz na 3 smyczach

 

Biedna sunia, ale pech z tą klatką:(

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.10.2017 o 16:07, magdaad napisał:

Szelki dla Grzegorza. W wiadomości do Oleny nie mogłam wstawić. Nie ogarniam tego....

szelki.jpg

Bo do PW można wkleić tylko to, co wcześniej wkleiło się na wątek :) Teraz już będziesz mogła wkleić na PW tylko po co :)

Link to comment
Share on other sites

Oto Grześ w nowych szelkach. Może nie wygląda na zachwyconego, ale P. Renata powiedziała, że są idealne, mocne i bezpieczne oraz może przytyć nawet Grzegorz. Drugie zdjęcie obrazuje problem Grzegorza z zaćmą. Może tak tego nie widać, ale to co wygląda na błysk w oku, to coś białego, jakby twardego i wystającego. 

Miałam Grzecha na rękach i P.Renata kazała mi ocenić wagę jego, obstawiam 11kg. Generalnie Grześ niby się jeszcze boi i trzęsie ale jak go zostawiłyśmy na chwilę bez uwagi skierowanej na niego to się odwrócił do nas i był ciekaw co robimy.  

Pozdrawiam i lecę do Micha bo mam 100 zdjęć i filmy nawet!

20171014_145615.jpg

20171014_145706.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, magdaad napisał:

Oto Grześ w nowych szelkach. Może nie wygląda na zachwyconego, ale P. Renata powiedziała, że są idealne, mocne i bezpieczne oraz może przytyć nawet Grzegorz. Drugie zdjęcie obrazuje problem Grzegorza z zaćmą. Może tak tego nie widać, ale to co wygląda na błysk w oku, to coś białego, jakby twardego i wystającego. 

Miałam Grzecha na rękach i P.Renata kazała mi ocenić wagę jego, obstawiam 11kg. Generalnie Grześ niby się jeszcze boi i trzęsie ale jak go zostawiłyśmy na chwilę bez uwagi skierowanej na niego to się odwrócił do nas i był ciekaw co robimy.  

Pozdrawiam i lecę do Micha bo mam 100 zdjęć i filmy nawet!

 

Super, bardzo dziękuję za zdjęcia i wiadomości, Grześ super, myślę że dobrze mu robi siedzenie w domu, w kojcu by nie ruszył do przodu. Proszę o numer konta za szelki.

Jak da się zawieźć do weterynarza, to sprawdzimy do oczko. 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał:

Super, bardzo dziękuję za zdjęcia i wiadomości, Grześ super, myślę że dobrze mu robi siedzenie w domu, w kojcu by nie ruszył do przodu. Proszę o numer konta za szelki.

Jak da się zawieźć do weterynarza, to sprawdzimy do oczko. 

Oleno, Grzesia koniecznie trzeba zawieźć do weta i to jak najszybciej. Zaćma nie wystaje poza oko. Może i ma zaćmę, ale jeszcze coś i musi to zobaczyć lekarz.

Cytat

Drugie zdjęcie obrazuje problem Grzegorza z zaćmą. Może tak tego nie widać, ale to co wygląda na błysk w oku, to coś białego, jakby twardego i wystającego. 

Przyznam, że się pogubiłam z tym wiekiem Grzesia. Raz stary, raz młody i podejrzenie o zaćmę. Myślę, że trzeba ustalić w miarę wiarygodnie wiek psiaka. Może jak będzie u weta, to trzeba poprosić, żeby określił wiek Grzesia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...