Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Kochani, nie dziwcie się że stawki rosną. Wszystko idzie w górę a Dogomania chce aby przez 10 lat nic się nie zmieniało. Worek węgla kupowałam za 18 zł teraz promocja 26, Za karmę trzeba płacić co raz więcej. Najniższe wynagrodzenie rośnie to i Zus rośnie. Zniszczenia w domu są ogromne przez takie psy. Mój salon wymiana paneli po sikach psów kosztowała by mnie na dziś ponad 5 tys zł. To jest moja praca, z której muszę utrzymać dom, naprawiać kojce i straty. Jeśli ktoś ma osobne pomieszczenia ocieplane to musi osobno też je ogrzać. Trzeba włożyć wysiłek w socjalizację takiego psa. Szkoleniowcy za poradę zaczynają od 50 zł w górę ZA H , weterynarze za trzaśnięcie drzwiami min 35 zł, dog-walker bierze min 15 zł  za godzinę. A od hotelu żąda się za 10 zł tego wszystkiego i jeszcze chce się szefować. Jeśli usługa ma być wykonana na odpowiednim poziomie musi kosztować.  Nie pisze o tym żeby się żalić tylko uzmysłowić. Za nim napiszecie , boże 450zł za taką maliznę to się zastanowić czy ja pozwoliłabym temu psów niszczyć , sikać, kupać na swoje dywany za 300zł minus zusy, podatki , karmę. 300zł minus 19% podatku, minus wyciągając średnią 60 zł Zus, minus karmę. - to tylko koszty podstawowe , nie ulegające dyskusji.

Wezmę go za 400zł , niestety taniej nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, LILUtosi napisał:

 

Wezmę go za 400zł , niestety taniej nie mogę.

wiem, że wszystko drożeje, tylko problem jest u nas z deklaracjami:(, tyle zaproszeń wysłanych, dni zbierania i dalej 250zł, dlatego 300zł a 450zł mnie robi różnicę;), ale rozumiem wszystko. Dopytam, czy te 400zł to za kojec będzie czy psiak byłby w domu?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Olena84 napisał:

wiem, że wszystko drożeje, tylko problem jest u nas z deklaracjami:(, tyle zaproszeń wysłanych, dni zbierania i dalej 250zł, dlatego 300zł a 450zł mnie robi różnicę;), ale rozumiem wszystko. Dopytam, czy te 400zł to za kojec będzie czy psiak byłby w domu?

To zapytaj.

Link to comment
Share on other sites

400zł u Lilutosi w domku z karmą i prac a nad psiakiem, u Lilutosi był Aramis i inny psiak ,dzikusy, które potem siedziały na kolanach. Zadzwonie jeszcze tam gdzie jest Misio od Zagrodowego, bo ten hotelik jest zdecydowanie bliżej i mogłabym psiaka odwiedzić. Lilu jest spod Wrocławia. 

Link to comment
Share on other sites

Udało mi sie znaleźć też numer do hoteliku w internecie gdzie jest Misio, wiem, że poprosiłam Zagrodowego psa by podpytał o Grzesia w weekend, ale w końcu dodzwoniłam  się i jest szansa, ze pani przyjmie psiaka, także do domu i z pracą, wyślę jeszcze zdjecia i wieczorem wszystko będę wiedzieć i pani zdecyduje. W końcu wyszło, że są odpowiedzi z dwóch hotelików;)

Link to comment
Share on other sites

KOCHANI, GRZEŚ POJEDZIE DO HOTELIKU W OSIECKU, tam gdzie jest Michaś owczarek znaleziony niedawno. Zdecydowało to, że psiak nie będzie musiał pokonać tyle kilometrów z przechowalni do hotelu, koszt hoteliku - 200zł plus karma i to że będę mogła go odwiedzać. Czy zgadzacie się?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Olena84 napisał:

KOCHANI, GRZEŚ POJEDZIE DO HOTELIKU W OSIECKU, tam gdzie jest Michaś owczarek znaleziony niedawno. Zdecydowało to, że psiak nie będzie musiał pokonać tyle kilometrów z przechowalni do hotelu, koszt hoteliku - 200zł plus karma i to że będę mogła go odwiedzać. Czy zgadzacie się?

Ja się zgadzam.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Olena84 napisał:

KOCHANI, GRZEŚ POJEDZIE DO HOTELIKU W OSIECKU, tam gdzie jest Michaś owczarek znaleziony niedawno. Zdecydowało to, że psiak nie będzie musiał pokonać tyle kilometrów z przechowalni do hotelu, koszt hoteliku - 200zł plus karma i to że będę mogła go odwiedzać. Czy zgadzacie się?

Oczywiście.To jest najlepsza opcja.

Kiedy ma trafić do P.Beaty?

Link to comment
Share on other sites

Niestety psiaka można odebrać jutro do 15, w przyszłym tygodniu do 18 z przychodni gdzie psa dowiozą na naszą prośbę, w ten weekend nikt go nie wyda bo weterynarze nie pracują nie wiadomo co z przyszłym weekendem;/ fatalnie, popytam czy ktoś psiaka by odebrał w tygodniu bo ja nie zdążę;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...