Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

8 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie, wiosna IDZIE.
Pyli  :) Chodzę zapłakana od paru dni znowu. I spuchnięta - a dzisiaj to już w ogóle, na przystanku aż ludzie się na mnie dziwnie patrzyli, może pomyśleli że coś mi się stało i płaczę? A ja "płaczę",  gdy już wiosna coraz bliżej i coraz bardziej śmiało zagląda... :) W tym tygodniu miałam chwilę spokoju, a teraz na nowo wszystko... :) to znak, że niedługo upragniona przez większośc ludzi wiosna i ciepełko nadejdą.
 

 

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Grzesio na pewno nie :) 

Mnie powiedzieli wprost, że nie ma szans na odczulanie. :(
A i jedzeniowo to też obecnie u mnie kiepsko. 

Dostałam na maila nową porcję zdjęć Grzesia (aż 7 maili!), przejrzę je na spokojnie :)

 

Tysiu, ale Ty biedna jesteś :( Współczuję :(

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

 

 

Tysiu, ale Ty biedna jesteś :( Współczuję :(

Eee tam :) Niektórzy mają gorzej.
 

1 godzinę temu, Radek napisał:

Czyli będzie uczta dla oczu?

Większość zdjęć już była :) Ja jedynie pomyślę, czy da się coś z nich jeszcze wyciągnąć. Jak się uda to wstawię :)

Link to comment
Share on other sites

Po wykasowaniu statystyk - przed nowym wyróżnieniem Grześ ma na olx 202 wyświetleń, 3 pobrań telefonu, 5 obserwatorów, na gumtree - 313 wizyt.

Wyróżniony został na olx 30 dni promowania na górze listy ogłoszeń, 9 odświeżeń, 7 dni promowania na stronie głównej, dodatkowo ogłoszenie wyróżnione na 30 dni i odświeżenie ogłoszenia w pakiecie przez 7 dni. Koszt 22,72zł.

Wyróżniony na gumtree na 31 dni i podświetlony przez 7 dni - koszt 26,98zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Elisabeta napisał:

Białe dzień dobry, Grzesiu. happy.gif 

I długo będzie jeszcze biało, skoro przez tydzień ma trzymać mróz. A potem podobno ma być wiosna. Hmm... Miała przyjść w lutym...  

Piszę drugi raz;/ Mnie martwią mrozy, te psiaki schroniskowe, we wsiach, bez bud, jak sobie poradzą:(

14 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Dziś na pewno będziesz widoczny dla wszystkich (przynajmniej na zewnątrz). A wiosna w lutym była, tylko jakoś zapomniała zostać.

Wiosna mnie zawiodła, a zima zaskoczyła

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ciocie, wiosna IDZIE.
Pyli  :) Chodzę zapłakana od paru dni znowu. I spuchnięta - a dzisiaj to już w ogóle, na przystanku aż ludzie się na mnie dziwnie patrzyli, może pomyśleli że coś mi się stało i płaczę? A ja "płaczę",  gdy już wiosna coraz bliżej i coraz bardziej śmiało zagląda... :) W tym tygodniu miałam chwilę spokoju, a teraz na nowo wszystko... :) to znak, że niedługo upragniona przez większośc ludzi wiosna i ciepełko nadejdą.
 

Dziwne by teraz pyliło? Może to zanieczyszczenia, kurz i tym podobne?

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:



Dostałam na maila nową porcję zdjęć Grzesia (aż 7 maili!), przejrzę je na spokojnie :)

Jak pisałam, wysłałam wszystko co miałam, bez tych tyłem czy zamazanych ( co przy Grzesiu jest prawie normą;)), ja mam tylko painta, kiedyś miałam dobry program, ale nie mam już:(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Olena84 napisał:

 

Jak pisałam, wysłałam wszystko co miałam, bez tych tyłem czy zamazanych ( co przy Grzesiu jest prawie normą;)), ja mam tylko painta, kiedyś miałam dobry program, ale nie mam już:(


No psiakom czarnym zawsze trudno zrobić ładne zdjęcia :( Ja obecnie też nic nie mam fajnego, jedynie PhotoFiltre, ale on jest marniutki (co oczekiwać od darmowego programu)... :( Musze zainwestować w lepszy program;).

Jejku! Grześ ma sporo wyświetleń... ładne statystyki. Czemu nikt nie dzwoni?

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

Ale cieplej niż wczoraj (przynajmniej na termometrze;)

Mam wrażenie, że jest zimniej... :( Do tego zgubiłam swoją ostatnią parę ciepłych rękawiczek.
Najpierw zostawiłam w pociągu swoje ulubione, wyczekane... :( (jak wiozłam Mimisię)... a teraz, dzisiaj te ostatnie :( Powinnam mieć na sznureczku jak dziecko ;)

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Radek napisał:

Ale cieplej niż wczoraj (przynajmniej na termometrze;)

zimniej jest niestety i w dzień i w nocy, przynajmniej do 3 marca:(

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Mam wrażenie, że jest zimniej... :( Do tego zgubiłam swoją ostatnią parę ciepłych rękawiczek.
Najpierw zostawiłam w pociągu swoje ulubione, wyczekane... :( (jak wiozłam Mimisię)... a teraz, dzisiaj te ostatnie :( Powinnam mieć na sznureczku jak dziecko ;)

też mi się wydaje, że jest zimniej:( 

Jak moja mama z parasolkami;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Do tego zgubiłam swoją ostatnią parę ciepłych rękawiczek.
Najpierw zostawiłam w pociągu swoje ulubione, wyczekane... :( (jak wiozłam Mimisię)... a teraz, dzisiaj te ostatnie :( Powinnam mieć na sznureczku jak dziecko ;)

Ile ja się rękawiczek nagubiłem. Dlatego kupuję sobie takie marketowe, zawsze mniej szkoda jak się zgubi;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, AlfaLS napisał:

To ja lepiej - gubię po jednej. Tym sposobem mam w tej chwili kilka pojedyńczych rękawiczek i muszę kombinować i zakładać tylko na jedną rękę żeby sobie obciachu nie robić :-).

Yo trzeba  kupować przynajmniej po 2 ( a nawet więcej) pary jednakowych - na dłużej wystarczy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, AlfaLS napisał:

To ja lepiej - gubię po jednej. Tym sposobem mam w tej chwili kilka pojedyńczych rękawiczek i muszę kombinować i zakładać tylko na jedną rękę żeby sobie obciachu nie robić :-).

A pamiętacie jak kiedyś podarte spodnie się wyrzucało - teraz to krzyk mody, może jakbyś nosiła dwie różne rękawiczki uznano by to za coś na czasie;)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Yo trzeba  kupować przynajmniej po 2 ( a nawet więcej) pary jednakowych - na dłużej wystarczy.

Tak jak ubrania, kiedys słyszałam, że jak w czymś czujemy sie dobrze to kupić drugą parę, mamy pewność że będziemy nosić;)

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif

Dziś bez rękawiczek wyjść to nie życzę nikomu... 

ja noszę, ale mi strasznie ręce pękają i czasem gorzej na tym wychodzę:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...