Jump to content
Dogomania
Olena84

>>> Delikatny Grześ już bezpieczny u Murki. Czeka na wyjątkowy dom, który go pokocha. <<<

Recommended Posts

Dobrego dnia Grzesiu - nareszcie trochę wilgoci za oknem, teraz nawet coś w rodzaju mgły (co bardzo nie podoba się Lali - miała opory przed wyjściem za drzwi, potrzebowała bodźca w postaci mojego osobistego przekroczenia progu; ziemia paruje a ona zrobiła się francuskim pieskiem). 

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Grzesiu - nareszcie trochę wilgoci za oknem, teraz nawet coś w rodzaju mgły (co bardzo nie podoba się Lali - miała opory przed wyjściem za drzwi, potrzebowała bodźca w postaci mojego osobistego przekroczenia progu; ziemia paruje a ona zrobiła się francuskim pieskiem).

Witaj Grześ, witaj Nesiowata :)

Lalunia ma rację, bo kto to widział, żeby w taka mgłę wysyłać Lalunię :)

3 minuty temu, elik napisał:

Witaj Grześ, witaj Nesiowata :)

Lalunia ma rację, bo kto to widział, żeby w taka mgłę wysyłać Lalunię :)

Normalnie to ona pierwsza wyskakuje (obojętnie o której godzinie dnia czy nocy) zrobić siusiu.

Przed chwilą, Nesiowata napisał:

Normalnie to ona pierwsza wyskakuje (obojętnie o której godzinie dnia czy nocy) zrobić siusiu.

No tak, ale sama przyznasz, że nie w taką pogodę :)

2 minuty temu, elik napisał:

No tak, ale sama przyznasz, że nie w taką pogodę :)

Tyle, że mnie pogoda odpowiada. O dziwo - nawet Misiek nie miała zastrzeżeń, a to właśnie z nim są zawsze problemy kiedy za drzwiami mokro, czasem nawet trzeba go zwyczajnie wypchnąć.

48 minut temu, Nesiowata napisał:

Tyle, że mnie pogoda odpowiada. O dziwo - nawet Misiek nie miała zastrzeżeń, a to właśnie z nim są zawsze problemy kiedy za drzwiami mokro, czasem nawet trzeba go zwyczajnie wypchnąć.

Kochaaaaana, bo Wy to nie jesteście Lalunia! :)

To prawda - nie jesteśmy nią.Tylko nas mój głupi rozum - ona jest przyzwyczajona do wszelkich możliwych warunków. Coś szybko o tym zapomniała. Dlatego uważam, że zrobiła się francuskim pieskiem.

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

ona jest przyzwyczajona do wszelkich możliwych warunków. Coś szybko o tym zapomniała. Dlatego uważam, że zrobiła się francuskim pieskiem.

Łatwo się przyzwyczaić do dobrego:) 

Spokojnego i radosnego piątku Czarnulku. A przy okazji - dziś nie było mgły i Lala nie miała żadnych obiekcji przed przekroczeniem progu domu. Poszło jej to błyskawicznie - pod drzwiami już czekały koty, które ostatnio wszystkie noce spędzają poza domem. Chyba jest im zbyt gorąco. Śpią blisko drzwi, każda znalazła sobie odpowiednie miejsce. Za to w dzień śpią w domu.

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Spokojnego i radosnego piątku Czarnulku. A przy okazji - dziś nie było mgły i Lala nie miała żadnych obiekcji przed przekroczeniem progu domu. Poszło jej to błyskawicznie - pod drzwiami już czekały koty, które ostatnio wszystkie noce spędzają poza domem. Chyba jest im zbyt gorąco. Śpią blisko drzwi, każda znalazła sobie odpowiednie miejsce. Za to w dzień śpią w domu.

zazdroszczę domku!

Dziękuję za wpłaty: 

- LupusNord - 20zł - 09.07

- p. Agnieszka od elik - 50zł - 11.07

Wyróżniłam olx na lublin, chętnie wyróżnimy na Warszawę od Tyśki. wyróżniłam też gumtree, jeste trochę tych wyświetleń, może jednak ktoś i tam go wypatrzy;)

Z olx - wyświetleń 442, pobrań telefonów - 3, 8 obserwatorów

gumtree - wyświetleń - 782, 1 odsłona telefonu

Dobrej soboty Grzesiu.

Dziś Lala zaskoczyła mnie z samego rana. Wbrew temu co było wczoraj - ledwo otworzyłam drzwi (padał deszcz)  Lalka wyskoczyła jak z procy. I nawet nie spieszyła się z powrotem do domu. Co prawda - dokładnie omijała kałuże, ale spokojnie spacerowała. I  gdzie tu psia logika? 

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Dobrej soboty Grzesiu.

Dziś Lala zaskoczyła mnie z samego rana. Wbrew temu co było wczoraj - ledwo otworzyłam drzwi (padał deszcz)  Lalka wyskoczyła jak z procy. I nawet nie spieszyła się z powrotem do domu. Co prawda - dokładnie omijała kałuże, ale spokojnie spacerowała. I  gdzie tu psia logika? 

Może my ludzie jesteśmy "za głupi", żeby to zrozumieć... Lala wie i Grzesio pewnie też.  happy.gif&key=75ee77a40f4db0d3837ac287b361d1f239d18b30790ee5b789023c2da20d6894

Cały czas kciuki za naszego Czarnulka... Dobrej soboty wszystkim Grzesiowym.

Dzwoni pan w sprawie Grzesia, ale jak dowiedział się że to niedaleko Lublina a nie Warszawa to powiedział, że znajdzie psa z Warszawy. Nie brzmiał dobrze, więc może i dobrze się stało.

Ale dzwonią ludzie, oby w końcu ktoś poważny