Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Celebryci, jak celebryci, ale w gimnazjum... ups, w szkole popdstawowej nie daj Boże przyjdź opatulony - to od razu jest się skreślonym.... więc chodzą wszyscy tak ubrani, że ja na sam ich widok dostaję hipotermii... Totalny zmarzluch ze mnie, a i tez nigdy nie rozumiałam mody :D

Hihi, ja z reguły też gubię po jednej... ale! wczorajszą zgubę odnalazłam! :D 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Celebryci, jak celebryci, ale w gimnazjum... ups, w szkole popdstawowej nie daj Boże przyjdź opatulony - to od razu jest się skreślonym.... więc chodzą wszyscy tak ubrani, że ja na sam ich widok dostaję hipotermii... Totalny zmarzluch ze mnie, a i tez nigdy nie rozumiałam mody :D

Hihi, ja z reguły też gubię po jednej... ale! wczorajszą zgubę odnalazłam! :D 

Dziś widziałam dziewczynę nastolatkę, oba kolana specjalnie rozdarte - zupełnie gołe, kurtka otwarta, bez czapki... 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Olena84 napisał:

Dziś widziałam dziewczynę nastolatkę, oba kolana specjalnie rozdarte - zupełnie gołe, kurtka otwarta, bez czapki... 

Moja uczelnia jest przy podstawówce, więc jak czekam na tramwaj to też widzę różne "rewelacje". Dzisiaj również nastolatka, na oko 13lat, rozpięta kurtka, pod spodem T-shirt, króciutka spódniczka i "dziurawe" czarne rajstopy. Jak ją zobaczyłam to myślałam, że padnę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Olena84 napisał:

łącznie z kleszczami które podobno świetnie się już miały, w co trudno mi było uwierzyć

I może to jest pocieszenie na te mrozy... happy.gif 

Kleszczy będzie mniej. Tym bardziej, że podobno w lutym jest wielki ich wysyp. Też mnie to kiedyś zaskoczyło w radiowej audycji dr Suumińskiej, że zimą kleszcze są groźne. Może w tym roku będzie z nimi spokój. 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Elisabeta napisał:

I może to jest pocieszenie na te mrozy... happy.gif 

Kleszczy będzie mniej. Tym bardziej, że podobno w lutym jest wielki ich wysyp. Też mnie to kiedyś zaskoczyło w radiowej audycji dr Suumińskiej, że zimą kleszcze są groźne. Może w tym roku będzie z nimi spokój. 

Człek przez całe życie się uczy. Nie wiedziałam, że te wredoty także zima grasują. Od grudnia do kwietnia nie zabezpieczam swoich psiaków przeciwko kleszczom, a tu czytam, że w lutym jest ich wysyp.

A jak one funkcjonują w śniegu ? Niesamowite :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Człek przez całe życie się uczy. Nie wiedziałam, że te wredoty także zima grasują. Od grudnia do kwietnia nie zabezpieczam swoich psiaków przeciwko kleszczom, a tu czytam, że w lutym jest ich wysyp.

A jak one funkcjonują w śniegu ? Niesamowite :(

Wrednota wszędzie sobie poradzi, jak widać:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2018 o 07:31, Radek napisał:

U nas na termometrze na razie 2 stopnie mniej niż wczoraj. Pewnie ocieplenie jeszcze śpi;) 

Fakt - coś nie może się obudzić. Rano zimno jak diabli, do tego wieje.  Psy nie miały ochoty na siedzenie za drzwiami. Dobrego dnia Grzesiu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...