Jump to content
Dogomania
Olena84

>>> Delikatny Grześ już bezpieczny u Murki. Czeka na wyjątkowy dom, który go pokocha. <<<

Recommended Posts

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień  dobry Grzesiu - pilnuj dziś dobrze  michy co by Ci nie wprowadzili postu.

Może święto zakochanych obchodzi za to;)

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Grzesiu. happy.gif

Oj, Grześ pewnie nie jeden raz w swoim życiu pościł... Dobrze, że to już przeszłość. happy.gif 

no własnie:(

planuje Grzesia odwiedzić w przyszłym tygodniu, pewnie w weekend

7 godzin temu, Olena84 napisał:

planuje Grzesia odwiedzić w przyszłym tygodniu, pewnie w weekend

To jeszcze trochę czasu do wizyty, ale już się cieszę na to, co po niej nam napiszesz o Grzesiu, Olenko. happy.gif 

I fotki będą... Jeśli Grześ się zgodzi. iconwink.gif  

Gdyby on wiedział, ile Olena z Dogo dla niego zrobiła, żeby odmienić jego smutne życie...

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

Gdyby on wiedział, ile Olena z Dogo dla niego zrobiła, żeby odmienić jego smutne życie...

ja go tylko wybrałam, bez waszej pomocy byśmy ledwo ciułali:(

A w przechowalni znowu przepełnienie, same stare i strachliwe psy, na dodatek jeden weterynarz na macierzyńskim, więc jeden który został nie radzi sobie i zaraz psy zaczną jechać do Radyś...

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

A w przechowalni znowu przepełnienie, same stare i strachliwe psy, na dodatek jeden weterynarz na macierzyńskim, więc jeden który został nie radzi sobie i zaraz psy zaczną jechać do Radyś...

Straszne, Oleno... 

A ja dostałam na maila pierwszą porcję zdjęć Grzesiowych :)
Powoli będę coś z nimi działać. Cudów nie obiecuję, bo żaden ze mnie grafik, a i bardziej profesjonalny program do obróbki zdjęć umarł razem z moim poprzednim laptopem.

Olenko, nasz Grześ nie jest taki czysto czarny, prawda? On taki bardziej grafitowy? :) Bo tak wygląda na zdjęciach i nie chcę zrobić z niego kruczo-czarnego psa :)

57 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A ja dostałam na maila pierwszą porcję zdjęć Grzesiowych :)
Powoli będę coś z nimi działać. Cudów nie obiecuję, bo żaden ze mnie grafik, a i bardziej profesjonalny program do obróbki zdjęć umarł razem z moim poprzednim laptopem.

Olenko, nasz Grześ nie jest taki czysto czarny, prawda? On taki bardziej grafitowy? :) Bo tak wygląda na zdjęciach i nie chcę zrobić z niego kruczo-czarnego psa :)

Tysiu dziękuję! Czarniutki;)

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Tysia, jesteś jak błyskawica. Fotki zrobiły się super. happy.gif I niech ktoś powie teraz, że nasz Grześ nie jest śliczny... wub.gif

Nie wiem czy super, ale przynajmniej widać Grzesia :)
Błyskawica z lekkim opóźnieniem :) - ale dopiero dorwałam swojego laptopa. Chodzi jak chodzi... ale ważne, że chodzi.

Oleno, zerknij na mój olx i powiedz czy może być - wykorzystałam wyróznienie mojej Mimisi... skoro to taka dzikuska, że totalnie niadopcyjna to niech jej kolega skorzysta :)
Tylko do opisu brakuje wieku oraz wagi/wzrostu oraz kwestii zachipowania (Grześ ma chipa?). To ważne informacje.
https://www.olx.pl/oferta/malutki-grzes-pies-nie-do-podrobienia-CID103-IDrZn4j.html

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiem czy super, ale przynajmniej widać Grzesia :)
Błyskawica z lekkim opóźnieniem :) - ale dopiero dorwałam swojego laptopa. Chodzi jak chodzi... ale ważne, że chodzi.

Oleno, zerknij na mój olx i powiedz czy może być - wykorzystałam wyróznienie mojej Mimisi... skoro to taka dzikuska, że totalnie niadopcyjna to niech jej kolega skorzysta :)
Tylko do opisu brakuje wieku oraz wagi/wzrostu oraz kwestii zachipowania (Grześ ma chipa?). To ważne informacje.
https://www.olx.pl/oferta/malutki-grzes-pies-nie-do-podrobienia-CID103-IDrZn4j.html

cudnie! bardzo dziękujemy! Wiek - ok 5lat, waga - 15kg, wzrost - do kolana (?), ma czip

1 minutę temu, Olena84 napisał:

cudnie! bardzo dziękujemy! Wiek - ok 5lat, waga - 15kg, wzrost - do kolana (?), ma czip

:) 
To już uzupełniam.

Aaa, jeszcze kwestia miasta ;) Bo tutaj sama podjęłam decyzję, ale ja się nie znam:) Podpowiedz.

1 minutę temu, Tyś(ka) napisał:

:) 
To już uzupełniam.

Aaa, jeszcze kwestia miasta ;) Bo tutaj sama podjęłam decyzję, ale ja się nie znam:) Podpowiedz.

może być;) może ktoś z Krakowa pokocha Grzesia, z Warszawy nikt nie chce:(

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Powodzenia Grzesiu - niech nowe ogłoszenia dotrą do "Twojego" czlowieka.

Zero telefonów i pytań do tej pory, a z ręką na sercu on jest naprawdę śliczny, ma tak słodki pyszczek, że ja bym sie zakochała.

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif 

Mocne kciuki za ogłoszenia Tysi. Niech przyniosą naszemu Griszy Domek... Może w Krakowie... 

i za moje!!!