Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Jakie piękne zdjęcia Grzesiowe :) Bardzo mi się Grześ podoba :)

Zdjęcia mogę poprzecinać... ale już jak wrócę do domu :( Mam jutro egzamin... trudny... a dowiedziałam się, że mojemu psiakowi pojawiła się zmiana na łapie i rośnie... i tak odliczam godziny aż do niego pojadę... i pójdę do weterynarza...

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tyś(ka) napisał:

dowiedziałam się, że mojemu psiakowi pojawiła się zmiana na łapie i rośnie... i tak odliczam godziny aż do niego pojadę... i pójdę do weterynarza...

Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie piękne zdjęcia Grzesiowe :) Bardzo mi się Grześ podoba :)

Zdjęcia mogę poprzecinać... ale już jak wrócę do domu :( Mam jutro egzamin... trudny... a dowiedziałam się, że mojemu psiakowi pojawiła się zmiana na łapie i rośnie... i tak odliczam godziny aż do niego pojadę... i pójdę do weterynarza...

Tysiu, tak czułam, że spodobają Ci się bardzo nowe fotki Grzesia... happy.gif

I tak się ucieszyłam, gdy zobaczyłam, że jesteś na Dogo po weekendzie... A tu takie wieści o Twoim Psiaku...Invision-Board-France-111.gif  Mocno trzymam kciuki za Twojego Moruska. I za Ciebie i Twoje egzaminy. Żeby Twój niepokój nie utrudnił Ci ich pięknego zdania.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Jakie piękne zdjęcia Grzesiowe :) Bardzo mi się Grześ podoba :)

Zdjęcia mogę poprzecinać... ale już jak wrócę do domu :( Mam jutro egzamin... trudny... a dowiedziałam się, że mojemu psiakowi pojawiła się zmiana na łapie i rośnie... i tak odliczam godziny aż do niego pojadę... i pójdę do weterynarza...

Tysiu kciuki za psiaka:(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry w śniegu, Grzesiu. happy.gif Dziś nie marudzę...iconwink.gif 

Witamy! Śnieg super! Ptaków co prawda szkoda, ale u mnie najedzone;)

 

Po wykasowaniu jakiś czas temu statystyk, Grześ ma 115 wyświetleń, 1 pobranie telefonu, 4 obserwatorów.

Link to comment
Share on other sites

Grzesiu trochę przytył i będzie dostawać mniej jedzonka, dziś tak było... i pół dnia chodził i jęczał sobie, widać że nie był usatysfakcjonowany zmianą, zwłaszcza, że zawsze sprawdza miski po wszystkich, więc on ciągle by coś jadł, ale może uda się go trochę przyzwyczaić do mniejszej porcji, dla jego dobra.

Przyszedł nowy psiak i było zapoznanie i Grześ znowu strzelił focha;), popisywał się, że on jest tu gospodarzem, ale potem mu przeszło;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Olena84 napisał:

Grzesiu trochę przytył i będzie dostawać mniej jedzonka, dziś tak było... i pół dnia chodził i jęczał sobie, widać że nie był usatysfakcjonowany zmianą, zwłaszcza, że zawsze sprawdza miski po wszystkich, więc on ciągle by coś jadł

Grzesio z tych lubiących jeść:)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry.  Dziś za Nesiowatą, więc wszystko jak należy. happy.gif

Olenko, lubię Twoje posty o Grzesiu. Fajnie o Nim piszesz.  happy.gif

Miałam zawsze psiaki, które wiedziały z przeszłości, co to jest głód i wszystkie były takimi głodomarkami. Tego się nie zmieni, ale podobno dobrze jest rozdzielić jedzenie na dwie mniejsze porcje w ciągu dnia. Taki głodomorek i tak będzie "wiecznie głodny", ale będzie mu lżej... Tak mi poradził kiedyś Wet i potem to wiele razy mówiła w swoich radiowych audycjach dr Sumińska. A może Grzesio już tak dostaje jedzonko i niepotrzebnie się mądrzę... iconwink.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Radek napisał:

Grzesio z tych lubiących jeść:)

jak widać niestety;)

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Przywitamy się w mroźny poranek. Biedny Grzesiu - zimno i jeszcze jedzenie chcą ograniczać. Nic dziwnego, ze sobie popłakuje.

ale nie może być pulpetem:(

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry.  Dziś za Nesiowatą, więc wszystko jak należy. happy.gif

Olenko, lubię Twoje posty o Grzesiu. Fajnie o Nim piszesz.  happy.gif

Miałam zawsze psiaki, które wiedziały z przeszłości, co to jest głód i wszystkie były takimi głodomarkami. Tego się nie zmieni, ale podobno dobrze jest rozdzielić jedzenie na dwie mniejsze porcje w ciągu dnia. Taki głodomorek i tak będzie "wiecznie głodny", ale będzie mu lżej... Tak mi poradził kiedyś Wet i potem to wiele razy mówiła w swoich radiowych audycjach dr Sumińska. A może Grzesio już tak dostaje jedzonko i niepotrzebnie się mądrzę... iconwink.gif

Elu dziekuję za rady, zapytam, czy można dzielić, choć on ma i ciasteczka i coś mu też kapnie przy robieniu w kuchni, więc głodny nie chodzi, po prostu lubi;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mój to też głodomor :)

Olenko, podeślesz mi link do ogłoszeń Grzesia? Zerknę... :-)

tu jest olx, czekam aż sie skonczy by podmienic fotki chyba że mogę teraz?

https://www.olx.pl/oferta/wyjatkowy-psiak-dla-wyjatkowych-ludzi-grzes-CID103-IDpodPL.html

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry wszystkim. Za oknem  zrobiło się jakoś widno. Ale pewnie w ciągu dnia będzie niezłe błotko. Trzymaj się Grzesiu.

za oknem super!

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, kochany Głodomorku. happy.gif Dobrego dnia dla nas wszystkich. happy.gif

witamy. Ptaki nakarmione to możemy działać;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Olenko, czy możesz mi na e-mail wysłać wszystkie zdjęcia Grzesia, które masz? Bo pewnie masz je gdzieś zapisane, a mnie zajęłoby sporo czasu aby przejrzeć cały wątek...
Będzie mi łatwiej :) Szybciej się uporam...

 

tak proszę o maila.;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...