Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

4 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień  dobry Grzesiu - pilnuj dziś dobrze  michy co by Ci nie wprowadzili postu.

Może święto zakochanych obchodzi za to;)

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Grzesiu. happy.gif

Oj, Grześ pewnie nie jeden raz w swoim życiu pościł... Dobrze, że to już przeszłość. happy.gif 

 

no własnie:(

planuje Grzesia odwiedzić w przyszłym tygodniu, pewnie w weekend

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Olena84 napisał:

planuje Grzesia odwiedzić w przyszłym tygodniu, pewnie w weekend

To jeszcze trochę czasu do wizyty, ale już się cieszę na to, co po niej nam napiszesz o Grzesiu, Olenko. happy.gif 

I fotki będą... Jeśli Grześ się zgodzi. iconwink.gif  

Gdyby on wiedział, ile Olena z Dogo dla niego zrobiła, żeby odmienić jego smutne życie...

 

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Elisabeta napisał:

 

Gdyby on wiedział, ile Olena z Dogo dla niego zrobiła, żeby odmienić jego smutne życie...

 

ja go tylko wybrałam, bez waszej pomocy byśmy ledwo ciułali:(

A w przechowalni znowu przepełnienie, same stare i strachliwe psy, na dodatek jeden weterynarz na macierzyńskim, więc jeden który został nie radzi sobie i zaraz psy zaczną jechać do Radyś...

Link to comment
Share on other sites

A ja dostałam na maila pierwszą porcję zdjęć Grzesiowych :)
Powoli będę coś z nimi działać. Cudów nie obiecuję, bo żaden ze mnie grafik, a i bardziej profesjonalny program do obróbki zdjęć umarł razem z moim poprzednim laptopem.

Olenko, nasz Grześ nie jest taki czysto czarny, prawda? On taki bardziej grafitowy? :) Bo tak wygląda na zdjęciach i nie chcę zrobić z niego kruczo-czarnego psa :)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A ja dostałam na maila pierwszą porcję zdjęć Grzesiowych :)
Powoli będę coś z nimi działać. Cudów nie obiecuję, bo żaden ze mnie grafik, a i bardziej profesjonalny program do obróbki zdjęć umarł razem z moim poprzednim laptopem.

Olenko, nasz Grześ nie jest taki czysto czarny, prawda? On taki bardziej grafitowy? :) Bo tak wygląda na zdjęciach i nie chcę zrobić z niego kruczo-czarnego psa :)

Tysiu dziękuję! Czarniutki;)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Tysia, jesteś jak błyskawica. Fotki zrobiły się super. happy.gif I niech ktoś powie teraz, że nasz Grześ nie jest śliczny... wub.gif

 

Nie wiem czy super, ale przynajmniej widać Grzesia :)
Błyskawica z lekkim opóźnieniem :) - ale dopiero dorwałam swojego laptopa. Chodzi jak chodzi... ale ważne, że chodzi.

Oleno, zerknij na mój olx i powiedz czy może być - wykorzystałam wyróznienie mojej Mimisi... skoro to taka dzikuska, że totalnie niadopcyjna to niech jej kolega skorzysta :)
Tylko do opisu brakuje wieku oraz wagi/wzrostu oraz kwestii zachipowania (Grześ ma chipa?). To ważne informacje.
https://www.olx.pl/oferta/malutki-grzes-pies-nie-do-podrobienia-CID103-IDrZn4j.html

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Nie wiem czy super, ale przynajmniej widać Grzesia :)
Błyskawica z lekkim opóźnieniem :) - ale dopiero dorwałam swojego laptopa. Chodzi jak chodzi... ale ważne, że chodzi.

Oleno, zerknij na mój olx i powiedz czy może być - wykorzystałam wyróznienie mojej Mimisi... skoro to taka dzikuska, że totalnie niadopcyjna to niech jej kolega skorzysta :)
Tylko do opisu brakuje wieku oraz wagi/wzrostu oraz kwestii zachipowania (Grześ ma chipa?). To ważne informacje.
https://www.olx.pl/oferta/malutki-grzes-pies-nie-do-podrobienia-CID103-IDrZn4j.html

cudnie! bardzo dziękujemy! Wiek - ok 5lat, waga - 15kg, wzrost - do kolana (?), ma czip

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Powodzenia Grzesiu - niech nowe ogłoszenia dotrą do "Twojego" czlowieka.

Zero telefonów i pytań do tej pory, a z ręką na sercu on jest naprawdę śliczny, ma tak słodki pyszczek, że ja bym sie zakochała.

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif 

Mocne kciuki za ogłoszenia Tysi. Niech przyniosą naszemu Griszy Domek... Może w Krakowie... 

i za moje!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...