Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif Dobrego piątku dla Wszystkich.

14 godzin temu, Olena84 napisał:

bazarki można nadal oceniać

Sprawdziłam... Wszystkie tematy na Dogo można oceniać gwiazdkami. Gwiazdek nie m tylko w dziale "Psy do adopcji/ zaginione". Ale w poddziale "Już w swoim domu" już tak... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Olena84 napisał:

Grzegorz nadal zakochany, śpi razem z Viki na jednym posłaniu, on na niej ona na nim, wszędzie razem, ech może ktoś chciałby dwa psiaki ;)?

Gdyby Viki i Grzesio mogli iść razem do Domku, byłoby cudnie. happy.gif Muszę znaleźć na wątku fotkę Vikuni, bo nie kojarzę...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dobrego dnia Czarnulku. Korzystaj dziś ze słońca, bo chcą go nam schować.

hmm nie zapisało mi , a na krótko schowają:(?

5 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif Rześko dziś o poranku... Dobrego dnia Wszystkim.

dzień dobry, słońce daje po oczach ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Olena84 napisał:

czwarty;) jeszcze kosmetyki były po drodze na psiaki Dory;)

No tak... Niesamowita jesteś. happy.gif

Przyszłam do Grzesia w samo południe, żeby napisać, że rano wysłałam deklaracje na maj i czerwiec. I jeszcze mały bonus na obróżkę z feromonami, którą Grześ teraz nosi, bo pamiętam, że obiecałam. Widać z pamięcią u mnie jeszcze nie jest źle. happy.gif Razem poleciało 100 zł.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

No tak... Niesamowita jesteś. happy.gif

Przyszłam do Grzesia w samo południe, żeby napisać, że rano wysłałam deklaracje na maj i czerwiec. I jeszcze mały bonus na obróżkę z feromonami, którą Grześ teraz nosi, bo pamiętam, że obiecałam. Widać z pamięcią u mnie jeszcze nie jest źle. happy.gif Razem poleciało 100 zł.

dziękuje Elu, dziś będę ściągać wyciąg i przerzucać kaske na subkonta i zobaczymy ile to będzie w tym miesiącu u Grzesia i Blekusia kaski:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...