Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Witaj czarnulku. O 4 obydził mnie śpiew ptaków za oknem. Ciemno i wesoło.

witamy

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Ptaki potrafią się cieszyć każdym nowym dniem. Nawet poniedziałkiem... happy.gif

Spokojnego dnia dla Grzesia i jego Przyjaciół. happy.gif

spokojnego dnia

2 godziny temu, Radek napisał:

U nas też świergolą od rana:) Dzięki nim łatwiej wstawać. 

i zielono się robi

Link to comment
Share on other sites

W Grzesiu zakochała się też taka nieśmiała jak on rezydentka Viki, która wcześniej bardziej lubiła innego psiaka, teraz śpi z Grzesiem na jednym posłanku (ten piesek co na zdjęciu wcześniej opierał o Grzesia głowę), także Grześ ma powodzenie, szkoda że nie u ludzi:(

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

tak Grześ po jakimś tygodniu wrócił do siebie

Olenko, nie bardzo rozumiem... iconwink.gif

Tak tylko spytałam. Bardziej Grzesia, chociaż on mi nie odpowie przecież. Chciałabym, żeby mu obroża pomagała choć trochę, a Tysia pisała, że po miesiącu zaczyna oddziaływać na psa. 

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Elisabeta napisał:

Olenko, nie bardzo rozumiem... iconwink.gif 

Grześ zaczął swoją przygodę z wolnością od "gigantu". Przez tydzień tak wojażył, nie zważając na zdrowie psychiczne ludzi. W końcu   chyba sam doszedł do wniosku, że takie życie nie leży mu zbytnio i łaskawie pozwolił się złapać.

A teraz - witaj Grzesiu i nie pamiętaj żadnych samodzielnych wycieczek.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, Grzesiu. happy.gif

39 minut temu, Nesiowata napisał:

Grześ zaczął swoją przygodę z wolnością od "gigantu". Przez tydzień tak wojażył, nie zważając na zdrowie psychiczne ludzi. W końcu   chybasamdoszedłdo wniosku, że takie życie nie leży mu zbytnio i łaskawie pozwolił się złapać.

Czytałam o tym, gdy poznałam wątek. Ale to chyba nie o tym napisała Olena na moje pytanie o obróżkę z feromonami, którą Grześ nosi teraz. Nadal nie rozumiem. iconwink.gif Nieważne.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Elisabeta napisał:

Olenko, nie bardzo rozumiem... iconwink.gif

Tak tylko spytałam. Bardziej Grzesia, chociaż on mi nie odpowie przecież. Chciałabym, żeby mu obroża pomagała choć trochę, a Tysia pisała, że po miesiącu zaczyna oddziaływać na psa. 

 

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Grześ zaczął swoją przygodę z wolnością od "gigantu". Przez tydzień tak wojażył, nie zważając na zdrowie psychiczne ludzi. W końcu   chyba sam doszedł do wniosku, że takie życie nie leży mu zbytnio i łaskawie pozwolił się złapać.

A teraz - witaj Grzesiu i nie pamiętaj żadnych samodzielnych wycieczek.

 

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Grzesiu. happy.gif

Czytałam o tym, gdy poznałam wątek. Ale to chyba nie o tym napisała Olena na moje pytanie o obróżkę z feromonami, którą Grześ nosi teraz. Nadal nie rozumiem. iconwink.gif Nieważne.

hehe bo ja czasem piszę tak że sama nie rozumiem;), z Grzesiem problem był z wracaniem i wychodzeniem do i z domu, a po tygodniu od noszenia obróżki wszystko wróciło do normy, nie wiem czy to z powodu obróżki czy z powodu pogody czy tak po prostu to nie wiem;) 

 

PS nie można już oceniać wątku, zawsze jak cos zaczynałam obserwować to przyznawałam te 5 gwiazdek i to zniknęło. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2018 o 13:25, Olena84 napisał:

ale piękny tekst!!! dziekuję!

 

Dnia 11.04.2018 o 16:22, Radek napisał:

Miło się czytało ogłoszenie:) 

Bardzo miło mi to słyszeć :) Pozostaje czekać na TEGO, właściwego Człowieka :) W końcu zadzwoni.

Obróżka nie przynosi może spektakularnych efektów, myślę więc że mogła ciutkę pomóc w opanowywaniu strachów, mogła przyspieszyć proces :) Jeżeli nie, to i tak cieszymy się z sukcesów Grzesia.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...