Jump to content
Dogomania

>>> Grześ po 3,5 roku znalazł w końcu swój dom...<<<


Recommended Posts

Dnia 9.04.2018 o 14:44, Tyś(ka) napisał:

Jakie łądne zdjęcia :) Jak sprawował się Grześ, Oleno?

Tak jak pisałam, było lepiej niż ostatnio gdzie była mega panika, ale dlatego że wyszliśmy wtedy poza ogród, tutaj po 1,5 godzinie było lepiej ale jak zaniosłam na rękach na środek ogrodu, i siedzieliśmy sobie, rozmawialiśmy o wszystkim i niczym i powoli po kroczku szliśmy do domu, bo w drugą stronę się zaparł. Problemem jednak nie jest smycz jak nowa osoba, on i może będzie pięknie chodził na smyczy ze mną ale jak przyjedzie ktoś chętny na niego niestety Grześ raczej na pewno z nim nigdzie nie wyjdzie, zestresuje się, dlatego liczę że ktoś tak pokocha Grzesia że będzie do niego parokrotnie przyjeżdżał i da mu szansę na przyzwyczajenie i dopiero dojdzie do adopcji. Ale są ludzie którzy lubią wyzwania. 

9 godzin temu, jankamałpa napisał:

To chociaż powiem Dzień dobry. Ja w pracy cały czas rozmawiam z ludźmi, to prywatnie już nawet pisać mi sie nie chce, ale jestem na bieżąco z wiadomościami na Dogo:)

dzień dobry!

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry jest bardzo miłe i ważne. Dla Grzesia też. happy.gif 

miłe, ja mam wolne, jak sobota, pięknie

1 godzinę temu, elik napisał:

Jak najbardziej, bardzo ważne :)

;D

Link to comment
Share on other sites

Witaj czarnulku. Nie zaprzątaj sobie łebka człowiekami, bo szkoda czasu i zdrowia. W końcu znajdzie się taki, który będzie chciał Ciebie, i tylko Ciebie. I nawet nie będzie myślał, że  trzeba z Tobą jakoś specjalnie pracować. Oby to było jak najszybciej!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Witaj czarnulku. Nie zaprzątaj sobie łebka człowiekami, bo szkoda czasu i zdrowia. W końcu znajdzie się taki, który będzie chciał Ciebie, i tylko Ciebie. I nawet nie będzie myślał, że  trzeba z Tobą jakoś specjalnie pracować. Oby to było jak najszybciej!

 

6 godzin temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry. happy.gif Poczekaj jeszcze trochę, Grzesiu. Nesiowata ma rację. happy.gif 

Nie tyle muczę, co z przyjemnością się z Wami zgodzę. Grześ ma tyle uroku, że w końcu znajdzie go człowiek o wrażliwym sercu, który pokocha Grzesia i zaprosi go pod swój dach. Oby jak najszybciej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu, spokojnego i radosnego dnia życzymy.

dzień dobry, oby nie pechowy!

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dobrego piątku dla Grzesia i jego Przyjaciół. happy.gif

dobrego piątku i weekendu i w ogóle;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

Teraz późna pora, na bazarek postaram się zajrzeć jutro.

Zapraszamy!

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Dzień dobry Grzesiu. Nie zapominaj o korzystaniu z uroków wiosny!

dzień dobry!

4 godziny temu, Elisabeta napisał:

Dzień dobry, Grzesiu. happy.gif Dostałeś bazarek od Olenki. Podzielisz się nim z innymi Bezdomniakami, ale przecież jesteś dobrym i zgodnym psiakiem. happy.gif

Dobrej niedzieli Wszystkim.

 Musi się podzielić, tyle potrzebujących, na początku miałam 15 psiaków do bazarku:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...