• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
zankagre

Pogryzienie przez psa - odszkodowanie

8 posts in this topic

Witam,

Kilka tygodni temu zostałam pogryziona przez psa gdy szłam przez park. Pies był bez kagańca a jego właściciel twierdzi że to moja wina.

Pies pogryzł moją rękę, kilka dni spędziłam w szpitalu a potem jeszcze trzy tygodnie w domu. Do tej pory noszę opatrunek.

Zglosiłam to na policję i  do sądu. Chciałam dostać odszkodowanie a ubezpieczyciel zaproponował mi 1200 zł,bo wedlug nich szkoda byla niewielka.

Co mam zobić żeby dostać większe odszkodowanie? Znacie jakiegoś prawnika, który się tym zajmie? Co byscie zrobili?

1 godzinę temu, zankagre napisał:

Co byscie zrobili?

Nazwałabym Cię trollem i spamerem,bo nim jesteś.Żenada.

Wg ubezpieczyciela szkoda zawsze jest niewielka. Napisz odwołanie. Podejrzewam, że na jednym się nie skończy. Moja mama po poparzeniu odwoływała się 3 razy, bo kwota, którą zaproponowała ubezpieczalnia nie wystarczyła nawet na pokrycie kosztów maści i leków. Sąd to ostateczność, dodatkowo takie sprawy lubią się wlec miesiącami.

Pies biegał luzem? Bo nie bardzo rozumiem gdzie tu Twoja wina. Chyba, że np. podeszłaś i chciałaś pogłaskać bez pytania.

15 godzin temu, zankagre napisał:

Znacie jakiegoś prawnika, który się tym zajmie?

Cóż za rzeczowe pytanie rzucone w eter. Tak znam, nawet kilkunastu :) W ramach kraju są ich dziesiątki tysięcy. W każdej kancelarii każdy może zająć się tak banalną sprawą.

14 godzin temu, bou napisał:

:)

Pies biegał bez kagańca i smyczy (nie dopisałam w pierwszym poście). Właściciel siedział na ławce a pies biegał dokoła.

Chciałam zwrócić uwagę temu panu że pies nie powinien biegać luzem a gdy podeszłam pies rzucił się na mnie.

Znalazłam taka kancelarie  https://www.aif.com.pl/odszkodowania/ 

Podjęłam z nimi wspołprace. Zobaczymy na ile było warto.

Dnia 29.08.2017 o 23:04, bou napisał:

Nie ładnie tak obrażać ludzi. To że jestem nowa na forum nie znaczy, że ktoś z dłuższym stażem może mnie obrażać.

Twoje posty,a nie staż -  swiadczą o Twojej postawie I spamerstwie.Nikogo tu nie interesuje papa dachowa :))) oraz jakże wiele wnoszące "uuuu".

Mam propozycję - obraź się!

Na miejscu kancelarii, reklamowanej w ten sposób, bałabym się o renomę i poważnych klientów. Cóż...zapewne pojawią się  na następne linki, dzięki którym życie zankagre stało się prostsze...