Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

Niestety,  nikt się nie odezwał :(

A Czarka robi się coraz milsza, nawet na dworze podchodzi do mnie, czy do Ani, jak się ją zawoła, daje się pogłaskać. Bardzo lubi koty - do nasze nowej koteczki biegnie się przywitać, merda ogonkiem, a koteczka się po prostu ociera o jej pyszczek :)

Link to comment
Share on other sites

Druga kota jest dzika, przemyka pod ścianami, pod regałami, oczyska wielkie z przestrachu... Dobrze chociaż, że ma tę szareńką koteczkę Miłą :)

Gocie wyjechali już 1 dnia Świąt, wiec sytuacja wróciła do normy - jest nadal Ania  z Kenią, ale to wg naszych psów "domowe" :)

Najbardziej dziwna była Tośka, taka burcząca, z ogonem na brzuchu, zaatakowała raz Mańkę Michała.

20180311_142328_resized.jpg

20180311_142345_resized_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Wysypiacie się chociaż?

Diana, królowa, siedzi na środku hihi. Czarusia też umie się się ustawić :)  Tosieńce zostaje tylko podłoga, biedna.  

Coś Ty, nie dadzą Małpy pospać...Tomek już wstał, przygotował sobie na łóżku ubranko, więc i psy myślały, że już dzień się zaczyna, pora na śniadanko :). Jeszcze jest Zulka, ale ona chowa się w budce w kąciku sypialni, ale ma już 16 lat, jest autystycznym psiakiem, więc jej wszystko wybaczamy ;). A Tosia nigdy nie weszła na łóżko, śpi na kanapie w salonie i na fotelu.

Link to comment
Share on other sites

Hehehe, to ja jestem pełna podziwu. Dla mnie spanie to świętość, nikt nie może mi w tym przeszkadzać :)
Tylko rano jak za długo śpię to zwierzyniec trąca łapami i podgryza (to kot), aby sprawdzić czy żyję:)

Grzeczna Tosia :))) 
malagos, dalibyście radę zrobić zdjęcia Czarusi i Tosi, tak ładne jak teraz ma Tinuś? Podmieniłabym, może one odczarują los tych suniek...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.04.2018 o 19:48, Tyś(ka) napisał:

Wysypiacie się chociaż?

Diana, królowa, siedzi na środku hihi. Czarusia też umie się się ustawić :)  Tosieńce zostaje tylko podłoga, biedna.  

spanie długie i posiadanie psów to dwa wykluczające się pojęcia :) słoneczko wstaje - pieski też :) a skoro pieski - pańcia oczywiście. U mnie, jak słyszę dreptanie, to szybko wyskakuję z łóżka ( spod kołdry i kilku futer ;))  wypuszczam na podwórko zanim większość nasika (staruszki  nie trzymają długo:)), a dopiero potem spoglądam na zegarek sprawdzając, o której dzisiaj wschód słońca :)

Pozdrawiam śpiochów :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Jestem, kochane Dziewczyny :)

Byłam ponad 3 tygodnie nieobecna w domu - sanatorium w Krynicy Zdroju z NFZ, na które czekałam 2 lata i 2 miesiące. Wróciłam z nowymi silami :)

W domu z psami i innym zwierzem została moja siostra, przyjechała z Warszawy ze swoją suczka Kenią (z resztą od nas, wzięta 4 lata temu). I wielki szacun dla Niej, bo w tym samym czasie mój TŻ miał swoje ważne kongresy w Wielkiej Brytanii, i Ania praktycznie została sama na gospodarstwie. To masze 3 suczki na stałe, Anusina Kenia, Czarka, Tosia na bdt oraz ostatni tyczasowicz mały uroczy Reksio. I dwie koteczki ze Szczebrzeszyna, i 3 żółwie. 

Czarusi nadal ma ogłoszenia, i nadal siedzi u nas. Podczas, gdy bylam z santorium, był jeden telefon i jedno zaytania przez olx. I doopka blada - pani zaraz potem napisała SMS, że jednak wezmą szczeniaka, a ta z olx już się nie odezwała.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, konfirm31 napisał:

Oj, tak! Pani Ania jest na wagę złota :).

Podobnie jak Wasze wsparcie :)

Bo ręce opadają, co robić z tymi tymczasami?... Chata pełna zwierza, dużo roboty, zamieszania, dużo kasy. Zmęczona jestem....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...