Jump to content
Dogomania

[*] Mała Czarna sunia, mały straszek......


Recommended Posts

Udanego wyjazdu, Malagosku z Twoim KGW :) i owocnego spotkania przy rejbaku i babeczkach :))

12 minut temu, jankamałpa napisał:

A co to jest kurpiowski rejbak ?

To taka babka ziemniaczana, inaczej  kartoflak, albo....... żydowski kugiel, tyle  że z kiełbasą lub boczkiem, a nie z tłuszczem z kury. W rodzinie mojej mamy, w Ciechanowie, mówiono na to pleniec. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, zachary napisał:

Malagos, zadziała magia rejbaka i ciastek brzoskwiniowych?.... czekam z niecierpliwością....

a jak!

Państwo z córkami przyjechali w południe. Od progu - tak jak lubię, wszyscy prawie na czworaka, by się witać  z psami. Reksio od razu przybiegł się pokazać, wszedł na kolana młodszej córki, energicznej trzynastolatki. A tak się dzieciak bał, "czy Reksio mnie polubi" :) 

Rodzina jedzie do Gracji na 10 dni i po psiaka przyjadą po 20 sierpnia. młodsza córka jest gotowa zrezygnować z wyjazdu, bo już tak chce psa. Ale oczywiście piesio poczeka :)

To zapowiada się taka wyczekana, idealna, wyśniona adopcja....

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie z OLX, ale nie wiem, kto zrobił, ja też ogłaszałam psiaka jako Pikusia, a tu było pytanie o Reksia.

Pani pracuje w szkole,dziewczynki jeszcze mają wakacje, wiec ostatnie dni sierpnia to super czas na przyzwyczajenie psa do nowego domu i warunków. Dom jest duży, ogródek, 10-letni kot Maciuś, znajda, i dużo, dużo serca dla zwierząt, a psy zawsze były w rodzinie. Oczywiscie było pokazywanie zdjęć, chwalenie się poprzednikami Reksia :)

Zostawiony został śliczny puchaty koc, by Reksio się przyzwyczaił do niego i żeby miał w nowym domu "stare" zapachy. I odbyło się mierzenie szelek samochodowych po poprzednim psiaku, by wiedzieć, jaki rozmiar kupić dla Reksa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Jak cudnie brzmi :)
Ja ogłaszam Reksia jako Reksia. Miał u mnie dwa olx'y :)

Dziękuje Tyś, bardzo dziękuję za te ogłoszenia! Jesli coś wiszę za wyróżnienia, to powiedz, wpłacę :)

Mam na bazarek Antywirus Norton, wart ok. 90 zł. Mam ochotę zrobić z tego bazarek, bo przydałaby się kasa na Bravecto dla Reksia. Myslicie, ze ktoś by się skusił na Nortona za np.40 zł?........

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, malagos napisał:

Mam prośbę, jako że od 100 lat nie wystawiałam bazarku - czy KTOŚ umie wrzucić link do bazarku i zaproszenie do innych dogomaniaków?.......

Tak. Chodzi Ci o reklamy bazarku, wrzucenie w podpis i wysłanie zaproszeń.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...