Jump to content
Dogomania

Dzielna mamuśka u mnie na bdt - szukamy domu. I znależliśmy - Vikunia zamieszkała we Wrocławiu.


Anecik

Recommended Posts

Dnia 25.09.2017 o 21:24, kiyoshi napisał:

Jeszcze raz Iza serdecznie Ci dziękuję za ogłoszenia.

Oczywiście NIKT nie dzwoni :(

Otrzymałam 100 zł od Poker i 200 zł od Pani Agnieszki z moich okolic, która wiem że podczytuje dogo :) z przeznaczeniem na sterylizację. Wielkie dzięki za ogromną pomoc finansową.

 

A Viki jak to Viki.....szalejemy..................Na razie odpuściła Blekusiowi, zawzięła się na Hanę i jeszcze jedną sunię.  Na szczęście nic ze szwami się nie dzieje. Zresztą dziś je zdejmujemy.

Link to comment
Share on other sites

Anetko a jakbys dala rade jeszcze kilka zdjec pstryknac? To dorobimy wiecej ogloszen. Jednak Viki jest dosyc specyficznej urody i musi trafic na swojego amatora:)

Ten olx na Wroclaw mial w pierwszym dniu ponad 160 odslon! Tetaz tez duzo osob zaglada- wkoncu ktos zadzwoni

No i moze warto jeszcze na Krakow olx dorobic

Trzymam mocno kciuki za fajna mamusie

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, kiyoshi napisał:

Anetko a jakbys dala rade jeszcze kilka zdjec pstryknac? To dorobimy wiecej ogloszen. Jednak Viki jest dosyc specyficznej urody i musi trafic na swojego amatora:)

Ten olx na Wroclaw mial w pierwszym dniu ponad 160 odslon! Tetaz tez duzo osob zaglada- wkoncu ktos zadzwoni

No i moze warto jeszcze na Krakow olx dorobic

Trzymam mocno kciuki za fajna mamusie

Troszkę dorobię - teraz robiłam Kamci, Rambusiowi i nowej malutkiej. Na Katowice ma 5000 wyświetleń :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Radek napisał:

Nie przyda się małej kilka groszy z ewentualnego bazarku?

 

 

Vikunia póki co jest na plusie ale kolejne maleństwo na pokładzie, które jest bez grosza przy duszy. Serdecznie zapraszam na wątek :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

anecik , czy masz może fakturę za sterylkę Mamuśki?  Coś się ruszyło na wątku akcja sterylizacja.

Chyba ,że inną sunię zgłosić.

Wet mi faktur nie wystawia bo co ja mam sobie z nimi zrobić:) A po takim czasie mi już nie wystawi. Ostatnio byla Dejzi na sterylce ale jej nikt nie zgłaszał..

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, anecik napisał:

Wet mi faktur nie wystawia bo co ja mam sobie z nimi zrobić:) A po takim czasie mi już nie wystawi. Ostatnio byla Dejzi na sterylce ale jej nikt nie zgłaszał..

Mogę ją  zgłosić,ale trzeba mieć fakturę chyba na Ostatnią  Szansę. Doczytaj proszę zasady na wątku Akcji.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Mogę ją  zgłosić,ale trzeba mieć fakturę chyba na Ostatnią  Szansę. Doczytaj proszę zasady na wątku Akcji.

Jemu chyba obojętnie na kogo będzie faktura bo i tak już za zabieg zapłaciłam. Ostatnio był troszkę zdenerwowany bo mijał mu okres rozliczeniowy czy jak to się tam nazywa a faktura była nie zapłacona. Myślę o Kiziach Miziach. Nawet sobie myślałam że mogłam ja zapłacić i poczekać.

A to nie ma znaczenia że już po sterylce?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...