Jump to content
Dogomania

Dzielna mamuśka u mnie na bdt - szukamy domu. I znależliśmy - Vikunia zamieszkała we Wrocławiu.


Anecik

Recommended Posts

Niestety nie mogę dłużej czekać ze sterylką Viki, Dziś jest termin a Akcja Sterylizacja się nie odezwała :( Może jakoś uzbieramy.

 

Mam wpłaty od Kulfoniasty 50 zł, od Yoany - 25 zł i Tianku 15 zł. Serdecznie dziękuję za wparcie :) Zaplacilam Gabi za olx.

 

Na olx prawie 4300 (!) wyświetleń, co jednak nie przekłada się na ilość telefonów. Był jeden beznadziejny o którym nawet nie warto wspominać.

Link to comment
Share on other sites

Na Vikuni sterylka nie zrobiła najmniejszego wrażenia. Była kilka dni w domu - zachowywała się troszkę spokojniej. Ale tu też kompanów do zabawy zbytnio nie miała. Na kanapę nie wchodziła, grzecznie spała na legowisku. Niespodzianek nie było. Za to na wybiegu szalejemyyyyyy - kto się nawinie :) Obecnie jej najlepszą koleżanką jest Kamusia od Gabi, a jak Kama ma dość to Blekuś zawsze w pogotowiu. Zresztą Hanka też sporo odmłodniała przy niej :D

Szwy zdejmujemy 29.09 koszt sterylki 272 zł. Apetyt nadal ma ogromny, je z prędkością światła.

 

Wyświetleń ponad 4900 a telefonów 0. Przy 5000 wyzerujemy liczniki :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.09.2017 o 21:53, anecik napisał:

Na zrobienie bazarku nie mam zupełnie czasu - nawet cegiełkowy trzeba rozesłać i bywać na nim. Ale coś będę musiała wymyśleć.

Anetko, ja w wekend rusze z bazarkiem ciuszkowym to uwzględnie mamusie...ale ...jak znam moje bazarki, pewnie ok. 80-100 zł dla mamusi uzbieram.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, kiyoshi napisał:

Anetko, ja w wekend rusze z bazarkiem ciuszkowym to uwzględnie mamusie...ale ...jak znam moje bazarki, pewnie ok. 80-100 zł dla mamusi uzbieram.

Dziękuję Iza :)

 

Poprawię troszkę Tyśki tekst i może byśmy dodały ogłoszenia na Wrocław lub Kraków. Teraz zdjęć za wiele nie porobię bo Mamuśka lata w kubraku i leje cały czas ale może coś tam wybierzesz, przytniesz i będzie dobrze, ok?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anecik napisał:

Dziękuję Iza :)

 

Poprawię troszkę Tyśki tekst i może byśmy dodały ogłoszenia na Wrocław lub Kraków. Teraz zdjęć za wiele nie porobię bo Mamuśka lata w kubraku i leje cały czas ale może coś tam wybierzesz, przytniesz i będzie dobrze, ok?

dobrze, mam teraz chwilke, to już szukam sobie zdjęc i czekam na tekst

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...