Jump to content
Dogomania

Dzielna mamuśka u mnie na bdt - szukamy domu. I znależliśmy - Vikunia zamieszkała we Wrocławiu.


Anecik

Recommended Posts

Zobaczyłam ten błagalny wzrok i już wiedziałam że muszę jej pomóc. Sunia z budy z Podlasia......Podczas cieczki chłop "dał" jej współlokatora do kojca :( Maluszków było 8 - chłop oddał 6 i matkę. Maluchy pojechały do dt do Słupska i Łodzi a mamusia wylądowała u mnie. Drogę z Piotrkowa Trybunalskiego przebyła w towarzystwie Reksia od kiyoschi - była bardzo wystraszona ale być może czuła że jedzie po lepszy los niż  życie wiejskiej suczki na łańcuchu i rodzenie co cieczkę.

Jest u nas od 20.08, nie ma jeszcze imienia, waży 14 kg, jest niskopodłogowa, ma śmieszną wadę zgryzu i zachowanie szczeniaka. Wszędzie jej pełno, wszystkich zaprasza do zabawy, ma niespożytą energię. Jest odrobaczona, odpchlona (dzięki Pani u której sunia była kilka dni po odebraniu od chłopa). U mnie została zaszczepiona na wściekliznę i wirusówki, na połowę października planowana jest sterylka.

 

Jak zawsze na wątkach proszę o obecność na wątku i pomoc dla suni.

 

Ten błagalny wzrok mnie ująl.

20729320_1957477477831687_5141177103778826469_n.jpg.15c6e4dd82680a88d4d74014d2a20d4c.jpg

 

20638602_1957477777831657_8727311410693693473_n.jpg.bd6031c8ca438dfb099b8a253eaee4e3.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

He, he, jak się porówna pierwsze zdjęcie i nawet to drugie z tym rozdziawionym ryjkiem, to się człowiek aż uśmiechnie :)

To i ja się pochwale, ze mam od wczoraj też suczynkę na bdt, Małą Czarną, i zaraz zaproszę na jej wątek

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenia suni

   -   75   - 1/2 transportu Piotrków Trybunalski/bdt

  -    65   - zniżkowe szczepienie na wściekliznę, wirusówki, przegląd wet.

  -    88  - karma Fitmin

  + 150  - Usiata

  + 100  - Smyku

  +   30  - koja

---------------------------------------------------------------------------------------------

  + 52  - stan na 11.09.2017r. 

  + 15  - Tianku

  + 25  - Yoana

  + 50  - Kulfoniasty

  -  18  - olx

--------------------------------------------------------------------------------------------

  + 124 - stan na 20.09.2017r. 

  -  272  - sterylizacja

  +   15  - mdk8

--------------------------------------------------------------------------------------------

   - 133      - stan na 25.09.2017r. 

 +  100  - Poker

  + 200  - Pani Agnieszka

-------------------------------------------------------------------------------------------

   +167    - stan na 28.09.2017r. 

    -  18  - olx

   +   30  - bazarek kiyoshi

--------------------------------------------------------------------------

     +179    - stan na 25.10.2017r. 

    - 179  - przekazane dla Tycinki   09.12.2017

------------------------------------------------------------------------------

    0 zł 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, malagos napisał:

He, he, jak się porówna pierwsze zdjęcie i nawet to drugie z tym rozdziawionym ryjkiem, to się człowiek aż uśmiechnie :)

To i ja się pochwale, ze mam od wczoraj też suczynkę na bdt, Małą Czarną, i zaraz zaproszę na jej wątek

 

5 minut temu, Usiata napisał:

Jaka fajna sunieczka, słodziak malutki, dzielna mamunia, mam dużą słabość do czarnych podpalanych

Trzymam kciuki za maliznę *)

(się spodziewaj Anetko, grosika ode mnie)

Witajcie Dziewczyny u suni:)

Mala w zasadzie od poniedziałku jest w swoim żywiole, biega, skacze, jest po prostu wszędzie. Goni za piłką, podskakuje, nie wie co ma robić najpierw, je jak szalona.....nadrabia ten rok w budzie. Czystość zachowuje, trochę szkudzi - "zjadła" gąbkę ze środka legowiska - budki.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

To samo mialam napisac:)

Poznalam sunke i pamietam jej biedne cialko, wyciagniete to i owo:(

Zapisuje sie na watku

Anetko a imie jakies mamusia dostanie?

Witaj kiyoschi:)

Cycuszki ma wyciągnięte na maxa ale już nie wlóczy nimi po ziemi.

Może poproszę jakąś Dobrą Duszyczkę o bazarek imienny dla niej - ja teraz mało czasowa jestem,

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Jaka śmiechowata, ale przesympatyczna :) Ma w sobie coś, że momentalnie człowiek się uśmiecha.

Jak dobrze, że jesteście anecik :)

 

27 minut temu, ona03 napisał:

aneciku nasz kofffffany,  serducho masz wielkie, cudna sunia, dobrze, że ktoś ją zauważył.

Fotka z maluchami biegnącymi za mamusią superasta :)

Witajcie u mamuśki :)

 

To jeszcze bardziej superasta fota

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg.6f81c374152af69a54fb2bf6edce7465.jpg

 

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

O jacie, ostatnie zdjęcie - obłędne :) Jak kwoka z młodymi, tylko coś i "brzydkie kaczątko" się przypałętało: jak wszyscy czarni, to jedno takie szare :D

anecik, jak niunia będzie gotowa do adopcji, mogę pomóc z tekstem do ogłoszeń (i ogłoszeniami, jak się czasowo wyrobię) :).
Z bazarkiem imiennym nie pomogę, bo się nie znam.

 

Link to comment
Share on other sites

Mala jest szaloooona. Dorównałby jej tylko Szronik:) Musi być jednocześnie w kilku miejscach i robić kilka różnych rzeczy :D Zaczepia wszystkie psiaki ale że gabarytowo przypasował jej Blekuś to jego zamęcza. A Blekuś......jaki dumny że jego wybrala :D

 

Dnia 29.08.2017 o 23:36, Tyś(ka) napisał:

O jacie, ostatnie zdjęcie - obłędne :) Jak kwoka z młodymi, tylko coś i "brzydkie kaczątko" się przypałętało: jak wszyscy czarni, to jedno takie szare :D

anecik, jak niunia będzie gotowa do adopcji, mogę pomóc z tekstem do ogłoszeń (i ogłoszeniami, jak się czasowo wyrobię) :).
Z bazarkiem imiennym nie pomogę, bo się nie znam.

 

 

Na bazarek imienny nie ma chętnego :( ale gdybyś jakiś tekst piękny napisała to kiyoschi obiecała ogłoszenia. Niech dziewczyna idzie w świat - dobry dom poczeka na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...