Jump to content
Dogomania

Dzielna mamuśka u mnie na bdt - szukamy domu. I znależliśmy - Vikunia zamieszkała we Wrocławiu.


Anecik

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Dnia 13.10.2017 o 23:23, Radek napisał:

Ona jest rewelacyjna.

Rewelacyjna Viki już w DS. W ubiegłym tygodniu zadzwonił pierwszy sensowny telefon i dzięki wizycie PA przeprowadzonej przez Poker mała  wczoraj pojechała do swojego domu do Wrocławia.

Pokerku serdecznie dziękuję za przeprowadzenie wizyty :)

 

Viki zamieszkała w mieszkaniu z dwójką dzieci - może Poker napisze coś więcej. Pan osobiście przyjechał po Vikunię, która bardzo grzecznie zachowała się w transporcie. A że później narobiła na dywan....kto by się tym przejmował :)  Dziś została sama i nie było żadnych niespodzianek, ładnie załatwia swoje potrzeby na spacerku, pięknie chodzi na smyczy, jest grzeczna, próbuje się kumplować z psimi towarzyszami na osiedlu. Jeszcze troszkę biega w kółeczko. Będę dzwonić około soboty to dowiem się czy dalej taka grzeczna :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

czyli znowu przyniosłaś jej szczęście :)

Może zrobiłabyś dla Kamusi?

to mogę ten Kraków podmienić na Kame, ale...musiałabym mieć pilnie nowy tekst:(  bo tylko tydzien jeszcze ma ważność...

Wrocław pojutrze wygaśnie więc nie ma sensu jednak podmieniać - usunę za te dwa dni.

Ciesze się z Vikusi, bo przezcież widziałam ja, poznałam:) trzymałam za nią kciuki:)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, kiyoshi napisał:

to mogę ten Kraków podmienić na Kame, ale...musiałabym mieć pilnie nowy tekst:(  bo tylko tydzien jeszcze ma ważność...

Wrocław pojutrze wygaśnie więc nie ma sensu jednak podmieniać - usunę za te dwa dni.

Ciesze się z Vikusi, bo przezcież widziałam ja, poznałam:) trzymałam za nią kciuki:)

ok przekażę Gabi. Dziękuję bardzo :)

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

to mogę ten Kraków podmienić na Kame, ale...musiałabym mieć pilnie nowy tekst:(  bo tylko tydzien jeszcze ma ważność...

Wrocław pojutrze wygaśnie więc nie ma sensu jednak podmieniać - usunę za te dwa dni.

Ciesze się z Vikusi, bo przezcież widziałam ja, poznałam:) trzymałam za nią kciuki:)

 

9 minut temu, anecik napisał:

ok przekażę Gabi. Dziękuję bardzo :)

Jestem dziewczynki, zaraz postaram się sklecić jakiś tekst

Link to comment
Share on other sites

Byłam u rodzinki Viki. Bardzo sympatyczni ludzie.  Starsza, 9,5 . letnia dziewczynka, jest miłośniczka zwierząt ,a szczególnie. psów. Cały pokój ma w psich plakatach i mnóstwo literatury na ich temat. Młodsza, 3, 5 .letnia dopytywała się czy mogą mieć pieska ze schroniska. Rodzice sensowni, od dawna dojrzewali do psa i teraz nastała ten moment.

Dodam jeszcze ,że starsza córcia zapracowała sobie na psa wychodząc od pół roku co rano przed szkołą na spacer z pluszakiem  !!!

W domu są dwie świnki morskie i patyczaki.

Mam nadzieję ,że Viki będzie u nich szczęśliwa.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Poker napisał:

Byłam u rodzinki Viki. Bardzo sympatyczni ludzie.  Starsza, 9,5 . letnia dziewczynka, jest miłośniczka zwierząt ,a szczególnie. psów. Cały pokój ma w psich plakatach i mnóstwo literatury na ich temat. Młodsza, 3, 5 .letnia dopytywała się czy mogą mieć pieska ze schroniska. Rodzice sensowni, od dawna dojrzewali do psa i teraz nastała ten moment.

Dodam jeszcze ,że starsza córcia zapracowała sobie na psa wychodząc od pół roku co rano przed szkołą na spacer z pluszakiem  !!!

W domu są dwie świnki morskie i patyczaki.

Mam nadzieję ,że Viki będzie u nich szczęśliwa.

Dziękuję Poker za relację.

Dzielna dziewczynka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

U Viki wszystko w porządku. Pokochała ją cała Rodzina chociaż córki są troszkę zazdrosne że ulubieńcem Viki został Pan. Zostaje sama w domu, nie niszczy i zachowuje czystość. Uwielbia się przytulać i wywala się brzuchem do góry. Kółeczka jeszcze kręci ale pewnie niedługo to potrwa.

 

image000000.jpg.2e93ffcd341224831698537091e654ae.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...