Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

Dla mnie "te oczy" są całkiem naturalne; mnie też serce mocniej pika, gdy widzę podobne psiaki do mojej Lary, Usi czy Rikusia, mnie się wydaje, że większość psiarzy ma jakieś swoje "typy", przynajmniej tak wychodzi wśród moich znajomych.

Warto tylko byłoby pytającemu zasugerować, że mimo podobieństw każdy piesek jest inny bo jest, po prostu, sobą, a dwóch identycznych psiaków NIE MA.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Usiata napisał:

Dla mnie "te oczy" są całkiem naturalne; mnie też serce mocniej pika, gdy widzę podobne psiaki do mojej Lary, Usi czy Rikusia, mnie się wydaje, że większość psiarzy ma jakieś swoje "typy", przynajmniej tak wychodzi wśród moich znajomych.

Warto tylko byłoby pytającemu zasugerować, że mimo podobieństw każdy piesek jest inny bo jest, po prostu, sobą, a dwóch identycznych psiaków NIE MA.

Podpisuję się pod Twoim postem rencami i nogami :) Dokładnie tak jest :)

Też rozmawiałabym z domkiem i podpowiedziała, co sugeruje Usiata.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, konfirm31 napisał:

Rozumiemy, ale...... walczymy o prawo do  "oczu"  ;). Każdy ma jakieś psie oczy w swoim sercu :). 

no to ok;) choć ja przy trzecim psie jakoś stwierdziłam że biorę tylko czarne;), których podobno inni się boją adoptować;) ale nigdy nie chciałam mieć zwierzaka podobnego do poprzedniego bo rozerwało by mi serce z tęsknoty:(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Nawet psy tej samej rasy są inne dla opiekuna. My mamy już czwartą ONkę. Obecnie do kompletu, jest mała kundelka Lerka. 

A jak chcesz czarnego psa, to piękna czarna i lękowa jest Czara u Malagos ;) - żart. 

mam dwa kotki w kawalerce, kotki znalezione w kartonie zaklejonym na działkach więc się wszystkiego boją, także odpada psiak, ale bedę pamietać;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1/10/2018 o 08:59, konfirm31 napisał:

Ja np z przekonaniem stwierdzam, że większość ONków i psów z ONkiem wśród przodków, ma takie same oczy i spojrzenie

Podpisuję się oburącz. W domu i w rodzinie były onkowate. Ale wszystkie psy są super:)

Dnia 1/10/2018 o 09:02, helli napisał:

Mnie raczej te inne pytania niepokoją, bo psy normalnie pilnują domu i szczekają na dzwonki,

Niektóre małe mordki nawet czasami za bardzo reagują na przykład na domofon;)

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, konfirm31 napisał:

Wymiziaj go ode mnie. Kurcze, że taki fajny pies tak długo czeka na dom :(. Niestety, dużym jest trudniej - Kasia, Max, Dragon...... a o psiaki w typie yorka, czy "sicu", grzeją się telefony..... 

 

Michasia wymiziam, pójdziemy na spacer, Grześ raczej miziania nie zechce ale może będzie chciał pozować :). Wydaje mie się, że jeszcze jeden pies z dogo jest w tym hoteliku, tylko nie pamiętam jak ma na imię. Przypomnijcie to też zrobię zdjęcia:)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Michasia wymiziam, pójdziemy na spacer, Grześ raczej miziania nie zechce ale może będzie chciał pozować :). Wydaje mie się, że jeszcze jeden pies z dogo jest w tym hoteliku, tylko nie pamiętam jak ma na imię. Przypomnijcie to też zrobię zdjęcia:)

czarny Amor. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...