Jump to content
Dogomania

Michaś za TM. Dzięki wam chociaż na koniec miał dom i był szczęśliwy.


Recommended Posts

41 minut temu, Tyś(ka) napisał:

No niestety :(

Wcześniej pisała Anula, a ja się zgadzam - może jednak warto nie zamykac się na inne województwa? :(

Tyśko, na niektórych portalach, na których jest możliwość "cała Polska" to tak dałam.

Ale na większości trzeba podać jedno konkretne województwo, a nawet miasto.

Jak zarządzicie, że następną partię zrobić na inne to oczywiście tak zrobię.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Mysza2 napisał:

Tyśko, na niektórych portalach, na których jest możliwość "cała Polska" to tak dałam.

Ale na większości trzeba podać jedno konkretne województwo, a nawet miasto.

Jak zarządzicie, że następną partię zrobić na inne to oczywiście tak zrobię.

 

10 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Akurat pisałam ten post do Magdy jako osoby decyzyjnej w sprawie Michasia. Bo Michaś i ode mnie ma ogłoszenia w Warszawie. I tak myślę sobie, że gdyby miał tam znaleźć domek, to by już znalazł... więc może warto otworzyć sie na inne województwa?

Oczywiście, jestem za zrobieniem mu na inne województwa lub miasta. Chociaż nie wiem jak to na olx zrobić. On ma jeszcze i moje ogłoszenie na olx, ale z innym tekstem i zdjęciami. Tylko ja musiałam konkretnie podać miasto chyba....Jak się uda to zróbie proszę.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, magdaad napisał:

Oczywiście, jestem za zrobieniem mu na inne województwa lub miasta. Chociaż nie wiem jak to na olx zrobić. On ma jeszcze i moje ogłoszenie na olx, ale z innym tekstem i zdjęciami. Tylko ja musiałam konkretnie podać miasto chyba....Jak się uda to zróbie proszę.

To się udaje, gdy co nieco "oszuka się" OLX. Trzeba dać inne zdjęcie jako podstawowe, zmienić tytuł, żeby nie było imienia w tytule no i nieco zmienić tekst. Wystarczy zmienić kolejność opisywanych cech, czy wyglądu psiaka.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, magdaad napisał:

Tak poprosimy wyróżnić Michała :) Bardzo dziękujemy.

Wzięłam pakiet Maxi + 30 dni wyróżnienia + dodatkowe 7 dni na stronie głównej w sumie to powinien być przez 14 dni. Mam nadzieję że dobrze zrozumiałam :)))

Może ktoś chłopaka zauważy w czasie leniwych świątecznych dni :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Radek napisał:

Ale jak jest fajne, to jest większa szansa na domek;)

Dziękuję Radku :)
To zobaczymy, czy faktycznie ogłoszenie się komuś tak spodoba, że chwyci za telefon...

59 minut temu, uxmal napisał:

Wzięłam pakiet Maxi + 30 dni wyróżnienia + dodatkowe 7 dni na stronie głównej w sumie to powinien być przez 14 dni. Mam nadzieję że dobrze zrozumiałam :)))

 

Wspaniale, to miła niespodzianka dostać na maila wiadomość od olx, że ogłoszenie zostało wyróżnione :)

To teraz trzymać kciuki za domek!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

To na dobrą noc trochę statystyki z ogłoszenia wczorajszego :)
 

 Wyświetleń: 289
 Tel: 1
 Obserwuje: 6

 

 

Rano było jeszcze niecałe 150 wyświetleń :) To dlatego warto wyróżniać.

to kciuki oby jak najszybciej znalazł dom, marnuje się bez swojego pana i pani:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...