Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

Cioteczki drogie - dziś oglądałam sobie Lalę w słońcu. I nie uwierzycie - jej sierść świecie się na całej długości! Nareszcie. Jeszcze niedawno błyszczała się sierść jedynie na łebku.

Teraz widać rzeczywiście poprawę. Miejmy nadzieję, że  tak już zostanie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

Cioteczki drogie - dziś oglądałam sobie Lalę w słońcu. I nie uwierzcie - jej sierść świecie się na całej długości! Nareszcie. Jeszcze niedawno błyszczała się sierść jedynie na łebku.

Teraz widać rzeczywiście poprawę. Miejmy nadzieję, że  tak już zostanie.

Pewnie, że zostanie!! Dobre jedzonko i witaminka M Podobny obrazdziała cuda!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2017 o 14:40, Nesiowata napisał:

Cioteczki drogie - dziś oglądałam sobie Lalę w słońcu. I nie uwierzcie - jej sierść świecie się na całej długości! Nareszcie. Jeszcze niedawno błyszczała się sierść jedynie na łebku.

Teraz widać rzeczywiście poprawę. Miejmy nadzieję, że  tak już zostanie.

Zadbane i kochane psiulki tak mają, a Lalunia przecież jest pod doskonałą opieką:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Widać, ze wyjazd się udał, pogoda i humory dopisały ! Misio bryka jak młodzieniaszek a Lalunia nawiązała nierozerwalną więź z piłeczką.  Nawet podczas odpoczynku ma ją na... pyszczku.

Ten brykający roztrzepaniec to nie Misiek, ale Neska. Misiek schodzi z drogi takim wariatom.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Cudne to zdjęcie!!! Lala piłeczkę ma i nikomu nie odda!! Minka mówi sama za siebie! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,35_gV_orig.

DSCF1604 (Kopiowanie).JPG

Dziś w domu niemal przez cały dzień nosiła w pysku sporo mniejszą. I warczała na brata kiedy chciał ją zabrać! Na mnie wprawdzie nie warczała, ale zwyczajnie uciekała. I była bardzo niezadowolona, kiedy wypuściła ją z pyska, a któreś z kumpli zabrało sobie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za brak wiadomości o Lali, U niej wszystko w porządku - zdrowa, czasem uda jej się zwinąć np. placek z jabłkami ze stołu, poszczekać na Miśka, pogonić Neskę (chociaż  ta na wiele nie pozwala i Lala szybko jej odpuszcza). Przylepa niesamowita, kur nie trawi nadal i najlepiej jak brat jest w domu, bo ma przy nim stała miejscówkę. Bardzo lubi jeździć samochodem, wszystko za oknem jest bardzo, bardzo ciekawe. Tylko ja nie mam na nic czasu - mam problemy z 85-letnia ciotką, która za wszelką cenę stara się zepsuć to, co lekarzom uda się uratować z resztek jej zdrowia. Za chwilę muszę zbierać się aby naszykować jej rzeczy do szpitala, gdzie znów wczoraj została.

Psy i koty już nakarmione, śpią na nowo, bo przecież zrobiły siusiu i trzeba odpocząć. 

Może przy końcu tygodnia uda mi się wstawić jakieś zdjęcia. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Za nami już (a może tylko?) 3 m-ce a przed nami zima>> Lala nawet nie była zdziwiona zmianą aury

DSCF1706 (Kopiowanie).JPG

DSCF1712 (Kopiowanie).JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za to ja jestem pod wrażeniem ! Wszystko pokryte śniegiem ! U nas na szczęście jeszcze go nie ma, ale za to mamy dużo deszczu.

Mając taki bagaż nagłych zmian życiowych, Lala niczemu już się nie dziwi. Jest do nich przyzwyczajona.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...