Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

Muszę pochwalić małą  - wczoraj wieczorem założyłam jej okrycie na spacer (oczywiście z pewnymi oporami z jej strony). I tym razem na spacerze była kupa i siusiu., nie próbowała wracać do domu, maszerowała do przodu bez problemów. 

Mądra Lalunia!! Nie dość że cieplutko, to jeszcze elegancko!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,20_WD_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nesiowata napisał:

Muszę pochwalić małą  - wczoraj wieczorem założyłam jej okrycie na spacer (oczywiście z pewnymi oporami z jej strony). I tym razem na spacerze była kupa i siusiu., nie próbowała wracać do domu, maszerowała do przodu bez problemów. 

Mądra dziewczynka :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Łaaaaaał ale elegantka  59f8cb9df3c6c_ok2.jpg.8db794c8319fcf72bca45b05251cf1d5.jpg   No, no, no widać, że jest oczkiem w głowie Pańciusi :)

A dlaczego oczkiem w głowie? Na razie tylko ona potrzebuje dodatkowego okrycia ze względu na krótką sierść. Neska i Misiek mają dłuższe włosy, jeszcze nie muszą się ubierać.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

A dlaczego oczkiem w głowie? Na razie tylko ona potrzebuje dodatkowego okrycia ze względu na krótką sierść. Neska i Misiek mają dłuższe włosy, jeszcze nie muszą się ubierać.

No już się tak nie wykręcaj :)  Lalunia nie tylko Tobie skradła serducho :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No i  Lala zrobiła  się francuskim pieskiem! Do tej pory tylko Misiek buntował się przeciw wychodzeniu na dwór kiedy pada deszcz. A dziś zastrajkowały wszystkie! A szczekały bo za wolno się ubierałam! No i pani za drzwi, a psy w tył zwrot. Mnie zmokła głowa, a Lala szybciutko przykucnęła na wycieraczce i nalała wielką kałużę. Nie miałam wyjścia - każde po kolei wyciągałam za drzwi. Miśka wyprowadziłam na smyczy i dość długo czekałam aż opróżnił pęcherz i nawet jeszcze kawałek  sobie przespacerował. Neska od razu wróciła, a mały diabełek ganiał w kółko po sieni i szczekał. Broń Boże wystawić nos za drzwi, ale ty babo ruszaj się szybciej, bo to przecież pora na śniadanie. Chyba znów zacznę rano zakładać jej smycz, Do tej pory nie miała oporów przed wychodzeniem na deszcz. Jednym słowem - jak pada, to tylko człowieki niech sobie łażą. Porządne psy siedzą w domu i tego trzeba się trzymać!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nesiowata napisał:

No i  Lala zrobiła  się francuskim pieskiem! Do tej pory tylko Misiek buntował się przeciw wychodzeniu na dwór kiedy pada deszcz. A dziś zastrajkowały wszystkie! A szczekały bo za wolno się ubierałam! No i pani za drzwi, a psy w tył zwrot. Mnie zmokła głowa, a Lala szybciutko przykucnęła na wycieraczce i nalała wielką kałużę. Nie miałam wyjścia - każde po kolei wyciągałam za drzwi. Miśka wyprowadziłam na smyczy i dość długo czekałam aż opróżnił pęcherz i nawet jeszcze kawałek  sobie przespacerował. Neska od razu wróciła, a mały diabełek ganiał w kółko po sieni i szczekał. Broń Boże wystawić nos za drzwi, ale ty babo ruszaj się szybciej, bo to przecież pora na śniadanie. Chyba znów zacznę rano zakładać jej smycz, Do tej pory nie miała oporów przed wychodzeniem na deszcz. Jednym słowem - jak pada, to tylko człowieki niech sobie łażą. Porządne psy siedzą w domu i tego trzeba się trzymać!

Pewnie oczekiwały, że załatwisz szybko za nich "sprawę".  No bo kto to widział, zeby w taką pogodę, psa wyciągać na dwór !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Pewnie oczekiwały, że załatwisz szybko za nich "sprawę".  No bo kto to widział, zeby w taką pogodę, psa wyciągać na dwór !

No właśnie. Nawet przysłowie mówi, że taka brzydka pogoda, że nawet psa nie wygoń na dwór. A człowieka można !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki

wesoło nam dzisiaj jak diabli! Zawitałyśmy w końcu do gabinetu weterynarza po wynik - wszystko jest w porządku. To był zwykły guz, bez mian nowotworowych.  Pan weterynarz bardzo zadowolony, bo podobno ostatnio miał w takich sprawach dużo, dużo różnych problemów. Wynik badania wstawię jutro, bo za dla mnie to za trudne - potrzebuję pomocy (nie te lata, nie ta technika). Ale piszę od razu kiedy tylko wróciłyśmy.  Lekarz stwierdził, że mała wygląda bardzo dobrze. No, ale oczywiście ona jest na niego stale obrażona, nawet na rękach odwraca się tyłem, ciastka nie weźmie i tylko patrzy jak czmychnąć za drzwi. Ale NAJWAŻNIEJSZE, ŻE JEST ZDROWA!

Wczoraj była na wyjeździe i była naprawdę bardzo, bardzo grzeczna. Trochę zawiedziona, bo psy (ze względu na Neskę) nie dostały śniadania, ale jakoś przeżyły. Tylko po powrocie wszystkie (oczywiście po zjedzeniu kolacji i krótkim spacerku)   padły. I to dosłownie! Dziś już normalny tryb życia.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2017 o 17:14, Havanka napisał:

Wieści wspaniałe ! Lalunia jest zdrowa ! A, że strzeliła małego focha na p. doktora...to widocznie miała powód. Nesiowata, przytul mocno ode mnie całe stadko a zwłaszcza Misia, bo jest wierną kopią mojego.

Na pewno to zrobię.  Misiek będzie zachwycony. Chociaż czasem burczy, ale bardzo lubi być głaskany.

A mała nie miała powodu żeby obrazić się na "wujka". Po prostu - nie odpowiada jej zapach gabinetu, a weterynarz ewidentnie kojarzy jej się z przykrymi doznaniami. Wiele psów tak ma. Azę  do gabinetu zawsze  wciągałam na smyczy (i to dosłownie, bo z rąk potrafiła się wyrwać choć wcale nie była jakimś tam siłaczem  ani też olbrzymem). I to do każdego - wystarczył zapach i pies robił w tył zwrot. Lala bez problemu wchodzi i na tym już jest koniec dobrej woli - najlepiej od razu obejrzeć drzwi z drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Laluniu kochana, jak ja się cieszę, że jesteś zdrowiutka!!!! Podobny obraz Jesteś pod cudowną opieką, szybko dojdziesz do siebie po tej trudnej operacji!!

Nesiowata, nie wiem jak mam Ci dziękować.... Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony bukiet róż i serce

Mojej zasługi to w tym nie ma żadnej. Miałam nadzieję, że tak będzie ale mimo wszystko chciałam jak najprędzej mieć wynik przed oczami. I tak się stało - na szczęście!

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kochane cioteczki

wesoło nam dzisiaj jak diabli! Zawitałyśmy w końcu do gabinetu weterynarza po wynik - wszystko jest w porządku. To był zwykły guz, bez mian nowotworowych.  Pan weterynarz bardzo zadowolony, bo podobno ostatnio miał w takich sprawach dużo, dużo różnych problemów. Wynik badania wstawię jutro, bo za dla mnie to za trudne - potrzebuję pomocy (nie te lata, nie ta technika). Ale piszę od razu kiedy tylko wróciłyśmy.  Lekarz stwierdził, że mała wygląda bardzo dobrze. No, ale oczywiście ona jest na niego stale obrażona, nawet na rękach odwraca się tyłem, ciastka nie weźmie i tylko patrzy jak czmychnąć za drzwi. Ale NAJWAŻNIEJSZE, ŻE JEST ZDROWA!

Wczoraj była na wyjeździe i była naprawdę bardzo, bardzo grzeczna. Trochę zawiedziona, bo psy (ze względu na Neskę) nie dostały śniadania, ale jakoś przeżyły. Tylko po powrocie wszystkie (oczywiście po zjedzeniu kolacji i krótkim spacerku)   padły. I to dosłownie! Dziś już normalny tryb życia.

Wszystkie wiadomości tutaj czyta się wspaniale, wszystkie wywołują łzy radości i wzruszenia, ale ta ostatnia podwójnie cieszy i rozczula, bo Lalunia  zdrowa, udało się!!!

Ale się cieszę, bo przyznam, ze czekałam na wynik z niepokojem

http://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_Ba_orig.gifhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_Ba_orig.gifhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_Ba_orig.gif

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Z Laluni jest podwójna szczęściara - z takich strasznych warunków trafiła do cudownego domu Nesiowata, potem operacja i  teraz ten wynik - ale radość!!!

Takie historie nie tylko wzruszają, cieszą , ale i dodają skrzydeł do dalszej pomocy krzywdzonym zwierzętom.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...