Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

4 godziny temu, Tola napisał:

One wszystkie robią się takie delikatne, jak są już u siebie;)

Wiem, bo mam 2 takie francuskie pieski;)

Dziś nieźle pada. Lala nawet nie podchodziła do drzwi tylko od razu przeniosła się spać do brata. Neska poczuła przez drzwi, że jest mokro i zrobiła w tył zwrot. Jedynie Misiek wymaszerował z godnością niezbyt daleko), zrobił siusiu i staecznie wrócił z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Jedynie Misiek wymaszerował z godnością niezbyt daleko), zrobił siusiu i staecznie wrócił z powrotem.

Ktoś musiał się wysiusiać, żeby nie siusiać mógł ktoś.   hi hi hi.

Brawo Misiu   622157185_gifklaszcze.gif.f2554e07eae79ca15100a5aec3dea423.gif Trzymaj fason!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Lalcia znów była bardzo przestraszona, chodziła za mną krok w krok, chowała w mysie dziury. Niestety - grzmiało. Biedaczka. Chyba nigdy nie przestanie się bać grzmotów.

A dziś rano - wilgoć za drzwiami i obydwie z Neską bardzo obrażone, że  pomagam im wychodzić na taką pogodę. Zaraz za drzwiami siusiu i myk z powrotem do domu.

Link to comment
Share on other sites

U nas znów była burza. Dość daleko, ale przecież słychać. Biedna Lala siedzi po moim krzesłem i udaje, że jej nie ma. Chciałam ją wziąć na ręce, ale to jej nie pasuje. Miejsce pod krzesłem, jej zdaniem,  jest bezpieczniejsze.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Nesiowata napisał:

U nas znów była burza. Dość daleko, ale przecież słychać. Biedna Lala siedzi po moim krzesłem i udaje, że jej nie ma. Chciałam ją wziąć na ręce, ale to jej nie pasuje. Miejsce pod krzesłem, jej zdaniem,  jest bezpieczniejsze.

Strachajła na czas burzy kochają budki i norki. Pamiętam jak Dodo - pies rodziców, wariował w czasie burzy (puki nie ogłuchł ze starości). Właził do wersalek od tyłu przez otwór w tkaninie zasłaniającej skrzynię pościelową. Trzeba było bardzo uważać, bo czasem tam przysnął. Znajdowali go też w szafach, szafce na buty albo w łazience pod wanną. 

Link to comment
Share on other sites

Fakt - przykro na nią patrzeć kiedy tylko usłyszy pierwszy grzmot. Ale zastanawiające jest to, że nie od początku tak było.  W ubiegłym roku absolutnie nie zwracała uwagi na burze. Dopiero teraz, niedawno, zaczęła.

Wczoraj chciała {razem z pozostałymi) poznać się z nowym sąsiadem. Ale po pierwsze  - chłopak na razie jeszcze nie może, a po drugie - zbliżył się do bramy, ale jak cała trójka zaczęła szczekać  - od razu wycofał się na bezpieczną pozycję. Nawet nie mógł podwiną ogona, bo ma tylko kikut (z racji tego nie może być rodowodowy).

Poczekamy sobie aż zaliczy szczepienia i kwarantannę. Może wtedy będzie chciał bawić się z Lalą? Bo rozrywkowy to on jest,  już w domu pokazuje co potrafi. Ale w końcu to młodziutki szczeniak, jego prawo...

Link to comment
Share on other sites

Lal wczoraj znów zaglądała  do naszego nowego sąsiada prze bramę. Chłopak sobie urzęduje na podwórku (wczoraj akurat dzielnie walczył z miską, inne zabawki jakoś go nie interesowały)  ale jeszcze nie podchodził do mojej gromadki przy bramie. A jak już zaczęły szczekać to jednak wrócił pod własne drzwi. 

Link to comment
Share on other sites

Trzeba by Lalkę zapoznać z nim bez obstawy swojego stada, wtedy nie podda się szefowej stada i spokojniej zareaguje na nowego psa. Neska wydaje mi się zarządcą ekipy. Najlepiej Lala i srul po szczepieniach na spacerze jeden na jeden, na neutralnym terenie nie podwórku któregoś psa. 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

Zakochane cy co :)

Chyba to jednak ciekawość. Poprzedniego psa. który tam był obszczekiwały przy każdym spacerze i miały z tego niezły ubaw (chyba tak to można określić, bo w innym miejscu też jest psiak, którego zawsze wyglądają i z nim akurat  pięknie się witają i przez siatkę bawią). 

A zresztą - kto je wie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...