Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Bardzo lubi biegać, ale smycz trochę przeszkadza.

Hihi, mój agent absolutnie nie umie biegać na lince. Linka leciuuutka, a ten jak ją ma to nagle wmurowuje się w ziemię i patrzy z miną "mamo, grawitacja mnie trzyma, nie mogę się ruszyć, pomocy!" ;) Dobrze, że to mądry chłopak i mogę spokojnie go spuszczać, bo nauczony przywołania. Chociaz rodzice mają absolutny zakaz spuszczania, więc przy nich biega na 8m flexi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Fajne zimowe zdjęcia, stadko profesjonalnie przygotowane do wyjścia - nic tylko podziwiać:)

Patrzę na Lalunię, na jej cudne ubranko, pełny brzuszek, zadowolona mordkę  i tak sobie myślę, jak bardzo zmieniło się jej życie, ile miała  szczęścia ta mała, wiejska sunia.

Nesiowata - to była wspaniała decyzja, jeszcze nie raz to napiszę;)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
Podobny obraz

Ciociu Nesiowata

Tobie I Malenkim Ukochanym Lapenkom

Najpiekniejszego Wszelkuskiego

Bardzo, bardzo dziękujemy. Życzymy jak najwięcej zfrowia i spokoju.

 

53 minuty temu, Tola napisał:

Fajne zimowe zdjęcia, stadko profesjonalnie przygotowane do wyjścia - nic tylko podziwiać:)

Patrzę na Lalunię, na jej cudne ubranko, pełny brzuszek, zadowolona mordkę  i tak sobie myślę, jak bardzo zmieniło się jej życie, ile miała  szczęścia ta mała, wiejska sunia.

Nesiowata - to była wspaniała decyzja, jeszcze nie raz to napiszę;)

 

Przyjemnie czyta się takie słowa. Ale to Lala na nie zasługuje.Ona jest rozbrajająca. Mały czorcik potrafi podbić każdego.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Lala pozdrawia wszystkich. Wyskjoczyła na dwór i czeka na jedzenie tzn. nie tylko ona - cała trójka wlepia we mnie  ślepia i za chwilę zacznie sie koncert na 3 głosy. Bo przecież już zapracowały na śniadanie, wyszły na dwór.

Laleczka też koncertuje? Ciekawa jestem jaki ma głosik? Pozdrawiam całą psio-ludzką rodzinę Lali i życzę Wam kochani szybkiej wiosny i ciepłego słoneczka !

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nesiowata napisał:

Lala pozdrawia wszystkich. Wyskjoczyła na dwór i czeka na jedzenie tzn. nie tylko ona - cała trójka wlepia we mnie  ślepia i za chwilę zacznie sie koncert na 3 głosy. Bo przecież już zapracowały na śniadanie, wyszły na dwór.

Pozdrawiam Lalę i mizianki przesyłam. Dla wszystkich, bez wyjątku!!

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Havanka napisał:

Laleczka też koncertuje? Ciekawa jestem jaki ma głosik? Pozdrawiam całą psio-ludzką rodzinę Lali i życzę Wam kochani szybkiej wiosny i ciepłego słoneczka !

Najwyższy z całej trójcy - dość piskliwy. I nie oszczędza się kiedy już zacznie ujadać.

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Pozdrawiam Lalę i mizianki przesyłam. Dla wszystkich, bez wyjątku!!

I wszystkie dziękują.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Lala pozdrawia wszytkich po zbyt krótkiej nocy. Trzeba będzie odespać zaległości w ciągu dnia!

Pozdrawiam cieplutko ze slonecznego Zamościa!! Mój zwierzyniec dał pospać, może dlatego, że profilaktycznie wyszlam z Kazankiem po 22 na spacer.k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig.

Maurycy jakoś tak dziwnie nie darl japy dzisiaj..zwykle ok 6 rano juz miauczy....

Link to comment
Share on other sites

To niech będzie dzień dobry w zimowy poranek. Jak przystało na okolice czasowe Świtąt Wielkanocnych - zrobiło się całkiem biało. Psy po śniadaniu śpią na nowo i wcale im to nie przeszkadza.Lala ma się całkiem dobrze. Coraz częściej warczy na staruszka Miśka i uważa, że to ona rządzi. Biedny Misio schodzi z drogi (do czasu, bo czasem i one potrafi się odzsczekać), ale Neska reaguje od razu - przecież to ona powinna być "pania na włościach". Chwilami jest nieżły hałas na trzy głosy, na szczęście bez żadnych dodatków. Ale to, na szczęście, sytuacje sporadyczne, bez następst, kończące się szybko. Na spacerze obydwie dziewczyny bawią się wsopólnie. Tylko Misiek ma swoje drogi, bo przecież stateczny pan nie będzie ganiał z wariatkami. Słowem - jest wesoło, ale to zupełnie naturalne. Mimo tej różnicy wieku - pilnują się nawzajem. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Lubię czytać, jak piszesz o swoim stadku z taką czułością. Wyczuwa się jak bardzo kochasz wszystkich Członków tego Twojego Stadka :)

Pięknie jest, choć pogoda bedle jaka :)

Pogoda jak przystało na marzec. Nawet łopata do śniegu przed drzwiami nie pomaga. A tak na to liczyłam!

 A moje stadko jest ciut, ciut większe. Mam jeszcze 2 kocice i pokaźne stadko kurek.

No, ale to psy są najbliższe, zawsze blisko człowieka, pod ręką lub nogą.

Link to comment
Share on other sites

Nesiowata, ja też lubię, jak piszesz o swoim Stadku. Na przykład u Beni albo u Grzesia. happy.gif O kurkach i kogutach wiedziałam, a o kotkach przeczytałam teraz. Pomyślałam, że o kotach może piszesz na miau.pl, a o kurkach?... iconwink.gif Rzuciłam na Google, no i jasne, że jest forum:  http://www.forum.woliera.com/  Pewnie są i inne jeszcze o ptactwie domowym.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Elisabeta napisał:

Nesiowata, ja też lubię, jak piszesz o swoim Stadku. Na przykład u Beni albo u Grzesia. happy.gif O kurkach i kogutach wiedziałam, a o kotkach przeczytałam teraz. Pomyślałam, że o kotach może piszesz na miau.pl, a o kurkach?... iconwink.gif Rzuciłam na Google, no i jasne, że jest forum:  http://www.forum.woliera.com/  Pewnie są i inne jeszcze o ptactwie domowym.

O kotach i kurach nigdzie nie piszę. Co najwyżęj szukam w internecie kur do kupienia, które akurat mnie interesują. A SĄ RÓŻNE CUDAKI.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Nesiowata napisał:

Chyba trudno to tak nazwać.

Ach, bo to taka metafora :)  Wszechstronnie uzdolniony, to człek mający różnorakie zdolności, a Ty wszechstronnie zakochana, bo kochasz różnorakie zwierzaczki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...