Jump to content
Dogomania

LALA ZOSTAJE NA STAŁE U NESIOWATEJ!!


Recommended Posts

1 minutę temu, Alaskan malamutte napisał:

Miałam przed chwilką info od pani, że ta malutka miała by trafić do sołtysa wsi....Pojadą w niedzielę w odwiedziny, przespacerują się i sprawdzą.....

Ja myślę, że to różnicy nie ma, czy sołtys czy nie sołtys. Elektorat :) taki jak i sołtys.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam przed chwilką info, że u szczeniaczków wszystko dobrze, smacznie sobie śpią, najedzone, w mięciutkim posłanku.. Po raz pierwszy w swoim życiu, na kocyku, w domu....

Bardzo martwię się o tego maluszka....Jak zobaczył jedzonko, to cały wszedł do miseczki...Dostaje bardzo malutkie porcje, które znikają w oka mgnieniu. Aż się przewraca, tak szybko zjada....

Jutro odwiedzę maluchy i napiszę co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Opiekunka szczeniaczków mówi, że te większe bardzo uważają na malucha, są wobec niego mega delikatne, nie ciągną za ogonek, nie napierają. Te dwa większe, jak to określiła Dorotka "kotłują się, ciągną ząbkami za uszy, czy ogonki" Maluszek, roboczo nazwany "Kropkiem" najbardziej lubi przesiadywać na kolankach i obserwować rodzeństwo. 

IMG_20170829_131728_resized_20170829_014938925.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...