Jump to content
Dogomania

Problem z nerkami - karma bez kurczaka


Ankaaaax

Recommended Posts

Cześć,

Czy znacie może jakąś karmę dla psów z problemami nerkowymi, która nie zawiera kurczaka?

Mój shih tzu ma chore nerki i alergię na kurczaka... Do tego powinien spożywać karmę o obniżonej zawartości tłuszczu...

Już tyle czasu grzebię w internecie ale takiej karmy nie znalazłam.

Jedyna nadzieja w Was. Bardzo proszę o pomoc,

Ania

Link to comment
Share on other sites

Możesz spróbować Bosch Sensible Renal & Reduction - ma w składzie tłuszcz drobiowy, ale jeśli uczulenie nie jest silne to śladowa zawartość białek drobiowych nie powinna uczulić. Przy chorobach nerek zwracaj uwagę nie tylko na białko / tłuszcz, ale także na proporcje składników mineralnych (potas, fosfor...)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedzi.

Nie słyszałam wcześniej o tej firmie Alsa, choć informacje podawane na ich stronie wyglądają wiarygodnie. Karma nie jest tania (pawie 30 PLN/kg) , ale może warta swojej ceny? Sprawdziłam, że niestety nawet przy zamówieniu powyżej 150 PLN nadal trzeba u nich płacić ponad 16 PLN za przesyłkę... Nie jest to zachęcające, bo w innych sklepach dostawa jest gratis. Czy ktoś z Was miał do czynienia z produktami tej firmy? Warto zaryzykować?

Nie wiedziałam, że Bosch ma w swojej ofercie karmę dla nerkowców, do tego o obniżonej zawartości tłuszczu... Tylko tak się zastanawiam, czy ta marka ma dobre produkty? Nie słyszałam o nich zbyt dobrych opinii... To chyba niższa półka (wychodzi ok 13 PLN/kg), a nie karma premium. Czy się mylę? Może jest tu ktoś, kto karmi/karmił swojego piesa tą karmą i mógłby się podzielić opinią? Widziałam, że trzeba kupić aż 11,5 kg. Spore ryzyko, jeśli karma okaże się być słabej jakości

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...