• Announcements

• Admin

Regulamin PWP i zasady ZAMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ ! ! !   06/20/09

REGULAMIN PWP Przypominamy że PWP to część forum DOGOMANIA. Obowiązuje tu ten sam regulamin co na reszcie forum. Wątki łamiące regulamin będą zamykane - zanim założysz wątek - zapoznaj się z regulaminem forum oraz regulaminem PWP. Poza ogólnym regulaminem obowiązują zasady :1. Tematy zamieszczamy w odpowiednich podforach. Nie uznaje się wklejania watku do jakiegoś działu, dlatego, ze jest tam większy ruch. Po to sa osobne podfora żeby można było w nich zamieszczać tematy nie robiac bałaganu. 2. Zabrania się wklejania ogłoszeń, których się wcześniej nie sprawdziło! Takze prosze nie kopiować ogłoszeń np. z allegro czy innego żródła jeśli się nie sprawdziło czy jest nadal aktualne lub jest powieleniem istniejącego tematu na pwp. Jeśli ogłoszenie jest sprawdzone to prosimy wkleić całą jego treść, zgodnie z regulaminem dodawania ogłoszeń. Zabrania się wklejania samych linków. Wątki składające się wyłącznie z linku do strony schroniska, innego forum, czy stron z ogłoszeniami będą usuwane. 3.Dajac ogłoszenie do działu "psy do adopcji" prosze przestrzegać poniższych zasad a. tytuł powinien być czytelny i na bieżąco aktualizowany- jeśli np. pies znajdzie dom/przekroczy TM lub ogłoszenie będzie poprostu nieaktualne. Jesli np. pies znajdzie dom a tytuł nie zostanie zmieniony będzie to skutkowało usunięciem tematu w późniejszym terminie (jako nieaktualizowanego). Moderatorzy nie mają obowiązku grzebać we wszystkich tematach i doszukiwac się informacji czy pies znalazł dom. b. w 1 poście na samej górze nalezy podac następujące dane psa Imię: Wiek: płeć: rasa: Miasto: sterylizacja: szczepienia: Kontakt w sprawie adopcji: (prosze pamiętać, że zaglądają tu osoby nie zalogowane na forum) Opis (tutaj można już wstawic swój tekst) *Tematy w których nie ma wypełnionych tych danych będą traktowane jako tematy, w których nie jest przedstawiony pies do adopcji, a wiec usuwane lub przenosze do innych działów. *Wyjątek stanowia tematy zbiorcze schronisk, w któych przedstawionych jest kilka psów, w tym wypadku przy każdy psie prosimy osobno wypełniać takie dane. *jesli któraś z danych nie jest znana prosimy przy niej wpisać chwilowo "brak danych" c. Wklejając ogłoszenie bierzesz na siebie odpowiedzialność za wątek. Twoim obowiązkiem jest pilnowanie wątku, dodawanie nowych informacji i odpowiadanie na pytania. d. Tematy nie aktualizowane/nie odwiedzane przez pół roku bedą usuwane. UWAGA! W tym dziale nie przyjmuje się ogłoszeń o psach do sprzedaży. Tutaj znajdują się wyłącznie psy do adopcji! 4.Zasady zamieszczania watków w podforum "psy zaginione" a. umieść dokładny opis zaginionego zwierzęcia, miejsce zaginięcia (koniecznie w tytule), w miare możliwości prosze o umieszczenie zdjęcia. Prosze pamiętać że dokładny opis zwierzęcia daje większe szanse jego znalezienie. b. koniecznie dodaj kontakt c. gdy zwierze sie odnajdzie zmień tytuł watku d. nieaktualne ogłoszenia czyli takie w których udało sie odnaleźć psa i watki nieodwiedzane przez pół roku będą usuwane. 5. Zasady zamieszczania watków w pod forum "przygarne psa" a. umieść jak najdokładniejsze wymagania co do poszukiwanego psa b. poinformuj, zmieniając tytuł, jeśli watek będzie już nieaktualny c. watki nieaktualne i nie odwiedzane przez miesiąc będa usuwane 6. Zasady zamieszczania watków w podforum "inne zwierzęta" a. podforum "inne zwierzęta" służy do ogłaszania zwierząt (poza psami) do adopcji. b. w watku podaj dokładny opis zwierzęcia + kontakt w sprawie adopcji c. poinformuj, zmieniając tytuł, jeśli watek będzie juz nieaktualny d. watki nie odwiedzane przez miesiac będą usuwane UWAGA! W tym dziale nie przyjmuje się ogłoszeń o zwierzętach do sprzedaży. Tutaj znajdują się wyłącznie zwierzęta do adopcji! 7. Zasady zamieszczania watków w podforum "transport" a. prosze w tytule na poczatku umieścić informacje "PROPONUJE transport" lub ""POTRZEBUJE transport" a także umieścić informacje skad dokąd ma być transport oraz czas/date transportu- watki nie zawierajace tych danych w tytule będą usuwane. b. w watku prosze umieścic dodatkowo informacje co ma byc przewożone i jakiej wielkości. c. watki nieaktualne/nie odwiedzane będa po miesiacu usuwane. 8. Podforum bazarek posiada swój osobny regulamin, z którym należy się zapoznać przed załozeniem tam tematu. 9. Zabrania się umieszczania w wątkach zaproszeń na inne watki. 10. Jesli pies znalazł dom, ale potrzebuje jeszcze pomocy np. finansowej poproś moderatora o przeniesienie do działu "mają dom, ale potrzebują pomocy" 11. Nie akceptuje się tworzenia nowych watków, bo w "starym" jest bajzel. Jeśli jest tam bajzel poproś moderatora o oczyszczenie go. 12. Zabrania się nagminnego tzw. hopania watków. Za nagminne hopanie watków uważa się hopanie tego samego wątku 2 i wiecej razy dziennie, a takze hopanie jednego użytkownika więcej niż 5 razy dziennie. W miarę możliwości moderatorów watki będa czyszczone z hopków. 13. W wypadku gdy na watku zbierane sa fundusze konieczne jest wklejanie na bieżąco max. raz na tydzień (nie po skończonej akcji) rozliczeń w 1 poście tzn. wpłat, wydatków i salda końcowego. a. gdy fundusze zbierane są na konto fundacji/ schroniska na ogólne potrzeby rozliczenia nie sa potrzebne b. gdy fundusze zbierane sa na konto fundacji/ schroniska na KONKRETNE potrzeby/zwierzaki wklejanie rozliczeń jest koniecznie. Jednak po skończonej akcji, gdy pieniądze juz nie są potrzebne, a została nadyżwka nie ma obowiązku pytania userów na co chcą przekazać reszte pieniędzy. Fundacja/schronisko infromuje o tym ile zostało pieniędzy i że wykorzystuje je na inne potrzeby. c. gdy fundusze zbierane są na konto prywatnej osoby należy robić dokładne rozliczenia, a po skończonej akcji zapytać userów na co chca przekazać reszte pieniędzy. d. W WYPADKU GDY ROZLICZEŃ NIE BĘDĄ ZAMIESZCZANE W 1 POŚCIE WATKI BĘDĄ USUWANE, A OSOBY ZBIERAJĄCE PIENIADZE BĘDĄ BANOWANE
    • Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
milagros19853201

zaginela sunia 09.08.2017 Nuka zaczipowana lagodnA

23 posts in this topic

w dniu 09.08.2017 po godzinie 15.00 na ulicy Nowowiejskiego w Malborku

mojej mamie uciekla adoptowana przez nia sunia

sunia wabi sie Nuka strachliwa,na etapie szkolenia .Adoptowana az ze Skierniewic.Wszedzie gdzie dalo  rade zglosilismy to.wlasciwie mama ,ciocia i znajoma bo ja do 21.08 .2017 jestem zagranica i niestety tylko mopge przez neta i telefonicznie podzialac 

sunia sterelizowana lagodna 

JESLI NIE WLASCIWIE ZAMIESZCZAM POST

PROSZE O PRZENIESIENIE GO ODPOWIEDNIO 

Jesli ktos znalazl by psiaka lub mial jakies informacje o niej 

czeka na znalazce nagroda 

Zdj_cie0235(1).jpg

Zdj_cie0237.jpg

Zdj_cie0238.jpg

Jeśli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia - trzeba oplakatować okolicę.

Mam nadzieję, że sunia się znajdzie cała i zdrowa.

MUSI SIĘ ZNALEŹĆ!!!

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Jeśli mogę coś doradzić z własnego doświadczenia - trzeba oplakatować okolicę.

Mam nadzieję, że sunia się znajdzie cała i zdrowa.

MUSI SIĘ ZNALEŹĆ!!!

oplakatowana 

mamy nadzieje ze sie znajdzie 

mama wypatrzyla ja w skierniewicach 

pojechaly z ciocia po nia 

byla juz na szkoleniu po pierwszych zajeciach z behaviorysta i tu przestraszyla sie jakiejs baby ,chwila i poprostu wyrwala sie

ale jesli by byly jakies rady poprosze 

wrzucilam w neta ,zglosilismy do miejscowego 

Rexa na straz miejska ,gdzie sie da

ruszylo plakatowanie ,po calym miescie 

ale narazie nic 

zlamka bo dzis mija 10 dni 

szukali rodzina,przyjaciele,znajomi blizsi i dalsi 

ja osobiscie jako ze w pracy do 21.08 zagranica niemoglam ale oglaszalam gdzie sie da na portalach internetowych mysle tez dac znac do lokalnego tv malbork 

Milagros kochana i ja powtórzę za naszą Gabi ....plakaty ...plakaty....plakaty ....powiesić również w lecznicach w Malborku i okolicy. 

Podczas plakatowania pytać przechodniów o sunię pokazując jej zdjęcie. Ludzie będą zwracali wówczas uwagę na błąkające się psiaki. 

Zaciskam kciuki aby mała uciekinierka jak najszybciej wróciła do domku. 

Dnia 19.08.2017 o 13:09, Gabi79 napisał:

Nie było sygnałów, że ktoś ją widział?

no tak,wraca w jeden region ,dzialek gdzie kiedys mama byla u znajomej,mozliwe ze po jej zapachu.....

Dnia 19.08.2017 o 14:47, Martika&Aischa napisał:

Milagros kochana i ja powtórzę za naszą Gabi ....plakaty ...plakaty....plakaty ....powiesić również w lecznicach w Malborku i okolicy. 

Podczas plakatowania pytać przechodniów o sunię pokazując jej zdjęcie. Ludzie będą zwracali wówczas uwagę na błąkające się psiaki. 

Zaciskam kciuki aby mała uciekinierka jak najszybciej wróciła do domku. 

plakaty ruszyly z przerwa bo niestety na pomorzu lejke jak cholera :-(

sama osobiscie moge dopiero od jutra bo dzis koniec pracy i jutro przylot do kraju wezme brakujacy zalegly urlop i dolacze sie

jutro dalej plakatuja

mama chodzi wieczorami w te miejsce 

wiem ze maja tez probowac nastawiac klatke pulapke babki z miejscowego rexa 

Milagros, mam nadzieję, że wejdzie do klatki łapki.

Z moją Kajunią się udało.

Między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu os ob z Dogo i nie tylko.

Szkoda, że jestem tak daleko

Witaj milagroniu serce witaj

przykro serce

sciska ogromnie

kochana sciskam

najmocniej Podobny obraz

aby niunia najnajszybciej

odnalazla droge do domku

Usciskaj prosze Maminke

4 godziny temu, Nadziejka napisał:

Witaj milagroniu serce witaj

przykro serce

sciska ogromnie

kochana sciskam

najmocniej Podobny obraz

aby niunia najnajszybciej

odnalazla droge do domku

Usciskaj prosze Maminke

dziekuje ,mam zalamana 

przekaze pozdrowienia ja swiezo co zjechalam dzis dostalam wczesniej urlop 

i jutro dolaczam do poszukiwan 

Dnia 21.08.2017 o 19:44, Martika&Aischa napisał:

Milagros kochana zaciskam kciuki z całych sił! Wierzę że malutka uciekinierka już wkrótce wróci do domku. 

dziekuje kochana 

Dnia 21.08.2017 o 18:27, Gabi79 napisał:

Milagros, mam nadzieję, że wejdzie do klatki łapki.

Z moją Kajunią się udało.

Między innymi dzięki ogromnemu zaangażowaniu os ob z Dogo i nie tylko.

Szkoda, że jestem tak daleko

jutro maja ustawiac klatke lapke w lokalizacji gdzie widziano ja 3 raz ,dzialki boje sie ze ktos nie zamknie furtki i moze uciec 

:-(

podzielam ,szkoda ze jestes tak daleko 

kazda pomoc na wage złota 

PRZYSZLO MI NA MYSL ,CIOTECZKI DOSWIADCZONE W LAPANIU "4 NOZNYCH UCIEKINIEROW"

SA,PLAKATY,OGLOSZENIA,MIESCOWE TOWARZYSTWO OBRONCOW ZWIERZAT  REKS MA NASTAWIAC KLATKE LAPKE,SA RZECZ Z ZAPACHEM MAMY,METODA TEZ NA JEDZONKO ,CZY JESZCZE COS MOZNA ZROBIC ,JAKAS JESZCZE METODE ABY JA ZLAPAC?

PIES MA CHIPA .Przyszło mi tez przez chwilę do głowy ,że moze są osoby ktore na zlecenie za odplatnoscia szukaja do skutku a potem odstawiaja po odszukaniu zaginionego czworonoga do domu?????

I ZNOWU PYTANKO CZYTAM ZE KOTY NAJLEPIEJ Z RANA A PSY WIECZORAMI ,ALE ILE W TYM PRAWDY,KIEDY ISC ABY MIEC WIEKSZE SZASE JA WYPATRZYC ??????

BOJE SIE AZ ZAPYTAC JAK Z STATYSTYKA ,W CHWYTANIU UCIECZKOWICZOW 

a po chipie ? czu jesli pies ma .jest mozliwosc namierzenia go czy jak?

TAK JEDNYM SLOWEM JAK DO TEJ PORY NADAL NIC ,ZAL SERCE SCISKA I JEST MASAKRYCZNIE ZLE ,DZIS TEZ JESZCZE JEJ NIE WIDZIELI ,PRZYNAJMNIEJ NADAL NIE MAM INFORMACJI ,NA DZIALCE LUDZI NIE BYLO ,WIEC TAM NIE BYLO KOGO POPYTAC :-(

15 dzien przegladam spr ,babka z reksa pocieszyla ze odnajdowali po dluzszym czasie 

jednym slowem zle bardzo ale to bardzo zle 

a tu trzymaj sie aby mama jeszcze bardziej sie nie zalamala 

Boze jesli jestes.......

Sciskam stokroc sciskam

milagroniu

jesli ma czipa

to tylko czytnikiem  zblizonkowo

z dalekosci sie nie da namierzyc

moaja ukochana lala tez ma

tylko z bliziutenka  da rade odczytac

przytulam Was ogromnie

i nadzieje przekazuje

dla malenkiej

niechaj sie znajdzie

wiem jak cierpicie

ogromnie wiem milagroniu

Maminka najmocniej

ech .... straszne wszystko starsznePodobny obraz

21 godzin temu, Nadziejka napisał:

Sciskam stokroc sciskam

milagroniu

jesli ma czipa

to tylko czytnikiem  zblizonkowo

z dalekosci sie nie da namierzyc

moaja ukochana lala tez ma

tylko z bliziutenka  da rade odczytac

przytulam Was ogromnie

i nadzieje przekazuje

dla malenkiej

niechaj sie znajdzie

wiem jak cierpicie

ogromnie wiem milagroniu

Maminka najmocniej

ech .... straszne wszystko starsznePodobny obraz

jest zaczipowana nie wiem czy znaczek bo dodatkowo miala przy obrozy utrzymal sie ale jest i normalnie czip

u mnie tez milo i milagros maja

dzis najczarniejszy scenariusz uciekla z dzialek i przeszla na 2 

kolejny bezowocny dzien prob zlapania 

teraz tez zmartwienie gdzie dokladnie jest .....

do bani jakis normalnie czarny piatek .......

zagladam

zagladuniam z wielkimi kciukamiPodobny obraz