Jump to content
Dogomania

Dobra hodowla


Recommended Posts

Niewierskie łąki.Zdaje się,że ten temat byłjuż kiedyś poruszny.

Otóż chciała bym go powziąć raz jeszcze.Myślę,że jestem to winna pani Grażynce i jej mężowi.Mieszkam w Danii a psa kupiłam właśnie od nich.Psiak rasy Toller retriver.Moja sunia ma 4mc.i od mc jest członkiem naszej rodziny.Jk nie trudno się domyślić kupiłam ją ja miała skończone3mc.Dlaczego ,otóż dlatego,że eksport psów za granicę nie jest możliwy bez wykonania wszystkich szczepień oraz badania weterynaryjnego i dokumentów stwierdzających kondycję i stan zdrowia psa.O tym fakcie poinformowali mnie hodowcy i gdyby było tak jak piszą inni,że ci ludzie nastawieni są na masową bezduszną produkcję psów to myślę,że z powodzeniem mogli pominąć ten fakt skasować kasiorę i zapomnieć o całej sprawie.Natomiast tak nie było.Pani Grażynka przyjeła nas b.miło oprowadziła po posesji podjeła kawą i ciachem .Pokazała dorosłe psy pozwoliła córce na obejrzenie nowo narodzonych psiaków podkreslam obejrzenie!Wszystkie procedury zostały zachowane.Hodowla czysta zadbana psy wesołe radosne chetne do zabawy .Dorosłe natomiast w świetnej kondycji i pewne siebie.Dlaczego to piszę?Uważam ,że oczernianie kogoś bez kontaktu bezpośredniego jest proste a wyprostowanie obłoconej reputacji i dobrego imienia jest dużo trudniejsze.Otóż ja mam  bardzo dobre zdanie o tej hodowli a tym co zadali sobie tyle trudu by negatywnie pisac i oceniać proponuję odwiedzić hodowle Godną polecenia.I jeszcze, jedno mój pies to tryskający pozytywą emocją wulkan.Myslę,że radość życia wyssał z mlekiem matki.Tą drogą pozdrawiam hodowców Niewierskie Łąki  i zycze wszystkiego dobrego DZIĘKUJĘ ZA NAJCUDOWNIEJSZEGO PSA NA ŚWIECIE

Edited by Sally2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Sally2 napisał:

oczernianie kogoś bez kontaktu bezpośredniego jest proste

Yyyyyyyy? A gdzie to "oczernianie"? Fajnie,że jesteś taka zachwycona,hodowca też pewnie równie zadowolony ;)z tego wpisu.

p.s - troche Ci się działy pomyliły,ale to nic.Administracja I tak ma to w nosie kto I co pisze...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że informujesz o nie właściwym umieszczeniu wpisu chętnie zmienię miejsce umieszczonego przeze mnie tekstu.Podpowiedz coś proszę ją jak widzisz zaczynam swoją przygodę z forum z góry dziękuję i pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich 

RZeczywiscie może pomyliłam fora ale to dlatego, że wcześnie nigdy dotąd nie zajmowałam się debatowaniem na oficjalnym forum. Co do tego,że robię samej sobie reklamę to muszę powiedzieć, że to kompletna bzdura.Przeciez to żaden problem sprawdzić z kad i kto pisze tak słyszałam. Czy to już jest tak ogólnie przyjęte że mówienie o kimś pozytywnie jest niestosowne lub złe? !Dlaczego w jest w nas tyle żółci? To nasza tradycja narodowa? Zdecydowanie podpisuje się raz jeszcze pod tym co napisałam. Uważam, że każdy kto ma coś pozytywnego do powiedzenia  niech mówi czemu nie? A to czy na tym czy innym forum co to za różnica jak ktoś szuka informacji na dany temat to jak poszuka to znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Sally-nie jest niestosowne mówienie o kimś dobrze.

Wyskakujesz tu z tekstem,że tak źle piszą ci inni,źli ludzie o takiej swietnej hodowli jak Filip z konopii więc się nie dziw,że traktuję cię jak kogoś kto sam sobie próbuje zrobić reklamę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...