Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Kontrola wypadła oczywiście ok. Nie ma już płynu w jamie brzusznej. Krew chyba też ok, ale muszę poprosić aby mi wysłali na maila. Próbuję się skontaktować z dr, który prowadził leczenie Apsika, żeby ustalić czy nadal ma przyjmować Esseliv czy jest to już niepotrzebne, ale jest to trudne, bo mamy kontakt tylko przez recepcję.

Apsik zdecydowanie odżył, nawet trudno mu było zrobić USG, tak się wiercił:)

Tutaj rach. za wizytę (111 zł):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/1c74d5ef6712c553

Kupione wcześniej 2 opakowania Esseliv Forte, koszt 55,80 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/d13be0ebe1962f5e

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj rozmawiałam z inną panią dr, powiedziała mi, że morfologia jest całkowicie ok, a w biochemii parametry wątrobowe są podwyższone, ale nie ma tragedii. Poprosiłam, żeby mi przesłali na maila te wyniki, żebym mogła porównać z poprzednimi, mieli to zrobić i nadal nic nie mam:( W poniedziałek będę znów polować na dr, który zajmował się Apsikiem.

Podejrzewam, że preparaty na wątrobę trzeba będzie jeszcze utrzymać, a może nawet Apsik będzie musiał do końca życia mieć wątrobę na wspomagaczach (dr tak coś wspominał po operacji).

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, terra napisał:

Ta wątróbka Apsika jest bardzo biedna :(

W końcu udało mi się porozumieć z dr. On podejrzewa, że parametry wątrobowe nigdy nie wrócą do normy ze względu na przewlekłe zmiany i długotrwałe niedokrwienie wątroby.  W każdym razie jest dobrze, wątroba jest wydolna i to najważniejsze. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...