Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

13 minut temu, Tyś(ka) napisał:

A ja tak tylko powiem po cichu, że u mnie Apsik non stop ma olx, jakaś dobra dusza wyróżniła go do lipca: 

https://www.olx.pl/oferta/apsik-na-zdrowie-na-pogode-ducha-super-psiak-CID103-IDpTkRb.html

Obecnie ma takie statystyki, ale ciągle je zeruję: 

 Wyświetleń: 298
 Tel: 46
 Obserwuje: 30

Staram sie pamiętać o wyróżnianiu i odświeżaniu ale jakbym zapomniała to proszę wołać. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.06.2018 o 10:01, terra napisał:

Oby nie przesadził ;)

Jednakowo traktuje suczki i pieski?

Raczej tak, ale z psami-samcami ma niewiele bezpośredniego kontaktu (dla bezpieczeństwa). Ogólnie wszystko chce zdominować na dzień dobry. Dziadek Gacek nie zwraca na to uwagi (on ma w nosie wszystkie psy, nawet jak się coś nowego pojawia), więc Apsik traktuje go już jak powietrze (na początku go trochę zaczepiał). Natomiast jak tylko zobaczy jakiegoś nowego psa/suczkę to od razu się wyrywa. Nigdy do żadnego psa nie podchodzi przyjaźnie, tylko zawsze z napięciem, podniesionym ogonem i jak mu się pozwala zbliżyć to z warczeniem chce się rzucić na grzbiet. Dlatego zawsze zapoznawanie z nowymi psami przeprowadzamy z Apsikiem przez długi czas - wiele spacerów, na których Apsik obserwuje nowego psa z daleka itd. Z czasem się przyzwyczaja i np. przy mijaniu się nie reaguje.

W Lublinie też warczał na psy w poczekalni i się do nich wyrywał - nie zależało mu wcale, żeby sprawdzić czy ma do czynienia z psem czy suczką.

Jego zabawy z Kirą wyglądają tak, że przewraca ją na grzbiet, mamle i warczy. Nigdy odwrotnie.

Na człowieka też potrafi zawarczeć przy jedzeniu.

 

Kupiłam Esseliv Forte, koszt 25 zł:

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/23070f4367dff868

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, terra napisał:

To jednak Apsik musi być jedynakiem i domek powinien wiedzieć co robić na spacerkach, żeby nie mieć agresora na końcu linki.

Umknęło mi to, on już jest wykastrowany?

 

Dom z ogrodem dla Apsika i żadnych innych psiaków,Apsik jest bardzo zazdrosny,gdyby człowiek pogłaskał przy nim innego psa byłoby nieciekawie.

Ten charakterek juz sie nie zmieni.

Apsik jest wykastrowany.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, DORA1020 napisał:

Dom z ogrodem dla Apsika i żadnych innych psiaków,Apsik jest bardzo zazdrosny,gdyby człowiek pogłaskał przy nim innego psa byłoby nieciekawie.

Ten charakterek juz sie nie zmieni.

Apsik jest wykastrowany.

doro zapłacono już za operacje Apsika?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Murka napisał:

Dzisiaj przyszła paczka z karmą dla Misia... od stałego darczyńcy. Nie mam zapisanego do niego tel., żeby dać mu znać, że Misio już w domku. Karma będzie dla Apsika, czyli kolejny miesiąc ze zniżką:)

Super:)

Link to comment
Share on other sites

U mnie cisza (jeśli tel. podany był do mnie).

A u Apsika wszystko ok, żadnych wymiotów, posikiwania i rozwolnień. Apsikowi humor dopisuje i apetyt także. Ma manię na punkcie owoców; wcześniej musiałam uważać na czereśnie, żeby ich nie jadł, a teraz na gruszki (takie malutkie już zlatują).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...