Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Dnia 10.12.2017 o 05:56, Elisabeta napisał:

 

Tysiu, gdzie jesteś ?...

Oj, Elisabeto, ostatnio dni mi strasznie uciekają :( Do tego choroba, w weekend byłam na kuracji w Sopocie...  by nawdychać się jodu :( ale dzisiaj z kolei dostałam kataru i trochę się nabiegałam cały dzień, więc astma daje się we znaki :( Nie wyrabiam się na nic, a podobno teraz najpiękniejszy czas w moim życiu... 

Zaglądam do Apsika. Może ten tydzień przyniesie mu Dom?

Link to comment
Share on other sites

Krew pobrana, wet zaszczepił też Apsika na wirusówki (jeśli krew wyjdzie ok, to po świętach można będzie kastrować). Powiedział, że Apsik wygląda zdecydowanie lepiej (ma porównanie, bo widział go ostatnio miesiąc temu). Ja jakoś patrzę na niego i wciąż widzę chudzielca. Ale fakt, że sierść mu się znacznie poprawiła.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Oj, Elisabeto, ostatnio dni mi strasznie uciekają :( Do tego choroba, w weekend byłam na kuracji w Sopocie...  by nawdychać się jodu :( ale dzisiaj z kolei dostałam kataru i trochę się nabiegałam cały dzień, więc astma daje się we znaki :( Nie wyrabiam się na nic, a podobno teraz najpiękniejszy czas w moim życiu... 

Zaglądam do Apsika. Może ten tydzień przyniesie mu Dom?

Dobrze, że znowu jesteś, Tysiu. Martwiłam się... O Twojej alergii i astmie czytałam na wątku Moruska. Kiedyś, gdy podczytywałam. Muszę tam zajrzec.... Zdrowia Ci życzę.

Nie tracimy nadziei na Dom dla naszego Apsa. :-)

Link to comment
Share on other sites

Wyniki krwi Apsika:

fdd3a31a8eb6eb21gen.jpg

 

Wet powiedział, że jest dobrze i żeby na razie nic nie zmianiać i dobrze by było za ok. miesiąc znów zrobić kontrolę. Kastrować już można, także będziemy się po świętach umawiać.

 

Koszty: 70 zł badanie krwi, 24 zł wirusówki i 2 zł dojazd weta (25 zł na 12 szczepionych psów):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/bc5f6b9e8e2ca725

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Wyniki krwi Apsika:

fdd3a31a8eb6eb21gen.jpg

 

Wet powiedział, że jest dobrze i żeby na razie nic nie zmianiać i dobrze by było za ok. miesiąc znów zrobić kontrolę. Kastrować już można, także będziemy się po świętach umawiać.

 

Koszty: 70 zł badanie krwi, 24 zł wirusówki i 2 zł dojazd weta (25 zł na 12 szczepionych psów):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/bc5f6b9e8e2ca725

To dobre informacje:)

Dziekuje Murko:)

I Apsik czeka na kolege.....szczebrzeszyniaka Misia,ale to imie chyba trzeba bedzie mu zmienic

trzy lata potrzeba bylo,zeby Misio uwierzyl,ze nie wszyscy ludzie sa żli,w koncu moge go pogłaskać,chociaz o calkowitym zaufaniu nie ma mowy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

I Apsik czeka na kolege.....szczebrzeszyniaka Misia,ale to imie chyba trzeba bedzie mu zmienic

trzy lata potrzeba bylo,zeby Misio uwierzyl,ze nie wszyscy ludzie sa żli,w koncu moge go pogłaskać,chociaz o calkowitym zaufaniu nie ma mowy.

Znam kolegę Apsika... Misio to psiak z wątku Bezdomniaków, Dora, tak ?

Pisałaś o nim. Fotkę jedną kojarzę. On rzeczywiście jest takim Misiem chyba... :-)

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Elisabeta napisał:

Bardzo mało się orientuję w interpretacji wyników analizy badań, ale chyba trzeba zawsze porównywac wskaźniki w połączeniu ze sobą. Bo wyniki zależą od wielu czynników...

Kochana Bakusiowa, napisz, jak się dowiesz...

Mój Bakuś przy takich wynikach jadł Royal hepatic. Jednak znam kogoś kto twierdzi, że taki przekroczenie nie jest duże. Jak się dowiem to napiszę.

Link to comment
Share on other sites

Wyniki są lepsze od poprzednich, dlatego jest dobrze - bo Apsik przeszedł na karmę specjalistyczną. Powinno się unormować przy kontynuacji, co potwierdza kontrolne badania - tak mi się wydaje, że nie ma co siać paniki;) Ale wetem nie jestem, jeśli są jakieś watpliwości to warto podpytać jeszcze kilku wetów.

Wspaniale, że Misio w końcu dostanie swoją szansę! Bardzo mi go było szkoda...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, bakusiowa napisał:

Poprawiła się morfologia lecz trombocyty jeszcze bardziej są zaniżone. Muszę dowiedzieć się co one oznaczają.

znam sie trochę na ludzkich wynikach ;) niskie płytki krwi to może oznaczać zarówno zakażenie wirusowe jak i niestety nowotwór, ale wtedy miałby bardzo wysokie leukocyty a tak nie jest. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...