Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Dzisiaj przyszła karma od tego pana, co wysyłał dla Misia. Wcześniej zapytał czy Misio jeszcze u nas jest. Napisałam mu, że Misio ma już dom i z karmy korzysta inny psiak ze Szczebrzeszyna. No to zamówił karmę dla Apsika:)

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.07.2018 o 14:30, Ingrid44 napisał:

Tysiu, może by zmienić miasto i zacząć ogłaszać na Warszawę albo Kraków. Dora ma na Wrocław. 

Ingrid, ale ja zmieniam średnio raz na 2-3tygodnie: miasta, województwa, zdjęcia. Staram się:)
Dzisiaj mialam zapytanie na olx, ale tak beznadziejne, że nie przytoczę ;)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Ingrid, ale ja zmieniam średnio raz na 2-3tygodnie: miasta, województwa, zdjęcia. Staram się:)
Dzisiaj mialam zapytanie na olx, ale tak beznadziejne, że nie przytoczę ;)

Bardzo dziękuje Tysiu ze czuwasz bo wiem ze masz masę piesków do ogłaszania i mało czasu. 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ingrid44 napisał:

Bardzo dziękuje Tysiu ze czuwasz bo wiem ze masz masę piesków do ogłaszania i mało czasu. 

Staram się czuwać :) ale dziękuję za przypomnienie. Rzeczywiście mam mało czasu i jestem trochę zabiegana, ale jednak chciałabym aby moje konto na olx było puste, więc staram się w miarę regularnie zmieniać coś w każdym ogłoszeniu - tak, by zostało wreszcie zauważone :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Apsika; pan ze Świętochłowic był bardzo zmartwiony, że Apsik jest tak daleko, bo chciał przyjechać go poznać osobiście. Powiedziałam, że jest możliwość transportu w razie czego. Mają przemyśleć i w razie czego się odezwać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.07.2018 o 18:18, Murka napisał:

Dzisiaj miałam tel. w sprawie Apsika; pan ze Świętochłowic był bardzo zmartwiony, że Apsik jest tak daleko, bo chciał przyjechać go poznać osobiście. Powiedziałam, że jest możliwość transportu w razie czego. Mają przemyśleć i w razie czego się odezwać.

Pewnie Pan już nie zadzwonił ... Oj, Apsiku... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...