Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts

Wygląda na to ,że przelew na konto hoteliku u Murki nie został zrealizowany.

Dokonałam zlecenia przelewu na moje konto i pojawiło się info, że księgowanie przelewu może potrwać do 3 dni. 

Jak tylko pieniążki pojawią się u mnie zostawię tutaj wiadomość i przeleję do Murki.

Wypłata środków

  • Zebrana kwota

    611,00 
  • Opłaty i prowizje - łącznie 7,5%

    -45,84 

Do wypłaty: 565,16 

 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.05.2018 o 07:09, terra napisał:

I jakie wieści w kwestii kaski?

Do mnie nic nie dotarło...

 

Apsik wymiotuje. Zaczęło się przedwczoraj, miał nieco gorszy apetyt, a wieczorem zwymiotował to co zjadł. Wczoraj rano zrobiłam mu głodówkę. Było ok, więc wieczorem dałam mu kolację. Późnym wieczorem wszystko zwrócił. Dzisiaj rozmawiałam z dr z Lublina, który go prowadzi. Powiedział, żeby spróbować dać mu dziś wieczorem łyżkę jedzenia i za ok. dwie godziny jeszcze jedną taką porcję. Jeśli znów zwymiotuje to trzeba się będzie z nim koniecznie pokazać.

Już po rozmowie z dr, na wieczornym spacerku zobaczyłam, że Apsik ma dodatkowo rozwolnienie:( 

Dwie porcje jedzenia Apsikowi już dałam. Dodatkowo dałam mu probiotyk. Jutro mam dać znać dr co z Apsikiem.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

A możesz dać mu węgiel?

Nie mam węgla, dopiero jutro mogę kupić. Na razie jest ok, zobaczę jak będzie w nocy i rano. 

Dr mówił, że to może być nie związane z operacją. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Nie mam węgla, dopiero jutro mogę kupić. Na razie jest ok, zobaczę jak będzie w nocy i rano. 

Dr mówił, że to może być nie związane z operacją. 

Tez tak mi sie wydaje

Apsik wymiotował tez przed operacja

cos jest nie tak:(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, terra napisał:

Pieniążki ze zbiórki pomagam.pl w wys. 565,16 zł. przelałam na konto hoteliku u Murki.

Jak dojdą, proszę o potwierdzenie.

Już doszły:)

 

Wymiotów już nie ma od wczoraj, ale jeszcze po południu była luźna koopa z dużą ilością śluzu i śladami krwi (takie koopy były od wczoraj). Na wieczornym spacerku już nie robił koopy. Cały czas daję mu częściej malutkie porcje, bardzo chętnie zjada, apetyt mu dopisuje. Daję mu też probiotyk (dr powiedział, że bardzo dobrze).

Rozmawiałam z dr w południe i powiedział, że trzeba będzie wcześniej się pokazać z Apsikiem, bo coś tam się dzieje ewidentnie w jelitach. Jutro TZ ma kurs do Warszawy, więc umówiliśmy się na sobotę na 15.00. 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Murka napisał:

Już doszły:)

 

Wymiotów już nie ma od wczoraj, ale jeszcze po południu była luźna koopa z dużą ilością śluzu i śladami krwi (takie koopy były od wczoraj). Na wieczornym spacerku już nie robił koopy. Cały czas daję mu częściej malutkie porcje, bardzo chętnie zjada, apetyt mu dopisuje. Daję mu też probiotyk (dr powiedział, że bardzo dobrze).

Rozmawiałam z dr w południe i powiedział, że trzeba będzie wcześniej się pokazać z Apsikiem, bo coś tam się dzieje ewidentnie w jelitach. Jutro TZ ma kurs do Warszawy, więc umówiliśmy się na sobotę na 15.00. 

Dziękuję za potwierdzenie.

 

Kurcze, oby tylko nic się niedobrego nie działo.

Czytam na kilku wątkach, że pieski mają podobne problemy co Apsik,  więc może to tylko wirus, chociaż w sytuacji Apsika to też niedobre.

Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, terra napisał:

Pieniążki ze zbiórki pomagam.pl w wys. 565,16 zł. przelałam na konto hoteliku u Murki.

Jak dojdą, proszę o potwierdzenie.

 

14 godzin temu, teresaa118 napisał:

Poszly alimenty na maj

Bardzo dziekuję:)

Z Apsikiem musi być dobrze

innego wyjścia nie ma psiaku

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...